IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "На медицински симпозиум
    еврейският лекар споделя:
    - Медицината в Израел е много напреднала. Взимаме тестиси от един човек, присаждаме ги на друг и след 6 седмици вече си търси работа.
    Немският лекар след него:
    - Това е нищо. В Германия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от мозъка на човек, присаждаме го на друг и след 4 седмици вече си търси работа.
    Руският лекар:
    - В Русия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от сърце на човек, присаждаме го на друг и след 2 седмици вече си търси работа.
    Българският лекар:
    - Всички сте много изостанали. Ние в България взимаме един човек без мозък, без сърце и без топки. Правим го политик, дори премиер.
    И след това цялата страна си търси работа..."
    Иван Русанов

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".
      Идва времето когато ще те питат:
      - Какво е това кръг?
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
        Участничките в конкурса за красота се запознаха с членовете на журито.
        И всички почтително ставаха.

        Коментар


        • https://youtube.com/shorts/1BAjT1yeJ1w?feature=share

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
            Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.
            Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

              Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
              Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.

              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                - Казват за вас, че сте експерт по жените!!!
                Колко зле е в леглото, мъжа научава когато му свършат парите.

                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

                  https://www.facebook.com/reel/937603997382024

                  Ще паднете от смях. Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
                  Last edited by X_Y; 03.04.2023, 09:52.

                  Коментар


                  • - Казват за вас, че сте експерт по жените!!!
                    - А нее..., просто обикновен потребител!

                    Коментар


                    • В някакъв чат ..
                      " Не ги разбирам тия предварителни ласки, все едно да бибипкам двадесет минути, преди да вляза в собствения си гараж!"

                      Коментар


                      • Три съвета към колеги на възраст!
                        1 Не подминавай WC!
                        2 Използвай всяка налична ерекция!
                        3 Никога не се доверявай на газове!

                        Коментар


                        • Учителката предава в клас:
                          - Деца сега ще казваме думи с буквата "П".
                          Иванчо от последният чин настоятeлно вдига ръка.
                          - Госпожо, нека аз! Нека аз да кажа!
                          - Не може Иванчо. Ти още не си довел вашите за буквата "К".
                          Last edited by Моабет да става; 31.03.2023, 21:25.
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Враца...Многопрофилна болница за активно лечение. Млад мъж седи на една пейкя и целио трепери, чека да влезне у кабинето и да чуа страшна диагноза. Минава стрина Кина, която е санитарка и нещо като неофициален специалист по обща медицина.
                            - Що ревеш кат натрътен овен бе, комсомолец? Недей така, че ми са скине сръце като та гледам! - пита загрижено лелката.
                            - Ами, почернял ми е единия ОРЕХ и се опасявам от най-лошото! - през сълзи отвръща младежа.
                            - Ела с мене леля, ти си младо момче! - зела светкавично решение стрина ви Кина и го повела с бодра стъпка.
                            Влезнале у санитарното помещение и санитарката му дръпнала надоле гащите, па погледнала експертно, после плювнала на един пръст и зела да тръка, а черното са маанало. Момчето зело да гледа като гладно бебе у буркан с дренки и унемело, просто не можало да мъцне от шока. А стрина Кина експертно казала:
                            - Младеж, не зимайте тиа евтини китайски гащи от пазаро, пущат на кожата, ма ше та фане неко направление и ше изпущиме работата бре...

                            Коментар


                            • Разликата между пиратите и българските футболисти е, че на пиратите само единия крак е дървен.

                              Коментар


                              • Из женски форум:
                                "Прегледах му всичките дрехи и колата и нито един косъм не открих. Мръсника му с мръсник сигурно с плешива ми изневерява... или пък с мъж!"

                                Коментар

                                Working...
                                X