IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В този живот всяка втора жена си търси мъж с чувство за хумор. И като го намери, на него вече спира да му е смешно...

    Коментар


    • "- Кои сте вие?
      Ние сме четиримата вестители на Апокалипсиса:
      Войната, Смъртта, Епидемията и Гладът.
      - А защо сте петима?
      - Тоя е български политик, твърди, че и без нас може да унищожи народа си."

      Коментар


      • Морис Бонев, разглежда стари снимки. Стига до следната: Младоженец седнал отпуснато с премрежен поглед на стол, а булката права до него загадъчно усмихната, подпряла нежно ръка на рамото му. Внука се интересува:
        - Дядо, това вие с баба ли сте?
        - Ние сме.
        - Еее, дядо, защо ти си седнал, а баба е права? Не е много ка...валерско.
        - Така е чадо, но тази снимка е правена след първата брачна нощ. Тогава нито аз можех да си стоя прав на краката, нито баба ти да си седне на задника!!! Морис премлясна трудно с пресъхнала уста ....

        Коментар


        • - Може ли вече да минем на "ти"?
          - Не е нужно да се бърза... Подайте ми, моля Ви ...сутиена...
          - А той къде е?
          - Под Вашите слипове на стола, предполагам...

          Коментар


          • Актуални промени в определени моменти от живота!
            Феминизъм - до първият свестен мъж.
            Комунизъм - до първият личен капитал.
            Атеизъм - до първата турбуленция в самолет.

            Коментар


            • - Абе жена, къде е чаят? Не мога да го намеря!
              - Значи, направо си загубен без мен. Чаят е в кутийката от какао, на която пише "сол"!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                Кеворк е Георги. Кеворк Кеворкян е Георги Георгиев по нашему.
                На Гергьовден, съответно, а не Димитровден.
                ​​​
                Съответствие на Димитър нямат, щото това е светия, канонизиран доста по-късно от приемането на християнството в Армения.
                https://bivol.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%...%8F%D0%BD.html

                https://www.youtube.com/watch?v=Jy5D...%D0%B5%D0%BB42

                Коментар


                • - Скъпи, да сменим позата?
                  - Божичкоооо... Говорещо дърво?!?

                  Коментар


                  • Успешно преминахме от лятно към зимно пиене ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                      Според архива на ДС, вчера 26.10. /Димитровден/ имен ден е празнувал К. Кеворкян!
                      Кеворк е Георги. Кеворк Кеворкян е Георги Георгиев по нашему.
                      На Гергьовден, съответно, а не Димитровден.
                      ​​​
                      Съответствие на Димитър нямат, щото това е светия, канонизиран доста по-късно от приемането на християнството в Армения.
                      Last edited by Turbolan; 29.10.2023, 13:32.

                      Коментар


                      • Най-хубав Хелоуин изкара Иванчо от 7-и етаж, който се маскира на домоуправител и обиколи блока за месечната такса.

                        Коментар


                        • Данъчен инспектор решил да провери доходите на руски новобогаташ. Отишъл в офиса му и го попитал:
                          – Колко време трябва да работиш за да си купиш "Волга"?
                          Новобогаташът започнал да пресмята:
                          – Амиииии, ако давам по-малко пари на жената, ако си събера всички дългове, и ако роднините помогнат малко, мисля, че за една седмица ще си я купя.
                          Данъчният инспектор измърморил, помислил си, че този не е никакъв новобогаташ и си тръгнал. Новобогаташът също се замислил:
                          – И за чий х@й ми е Волга? С всичките пристанища, кейове и параходи, да го еВа?!…

                          Коментар


                          • Младеж изпраща девойка до тях и си тръгва:
                            Девойката се качва в асансьора и си мисли "Ехх, в днешно време не останаха мъже да се качат горе за едно кафе да изпием"
                            Младежа бавно отдалечавайки си мисли "Ехх, ако знаех, че от първа среща ще ми пусне да си бях обул чистите чорапи без дупки"


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
                              -Къде си гледал , бе ! Това дете , което доведе от яслата не е нашето !
                              -Ми само то беше останало...

                              - Къде си гледал бе, как можа да вземеш чуждо дете от яслата?
                              - Е голяма работа, нали утре сутринта ще го върнем.


                              Коментар


                              • В ритуалната зала:
                                - И тя каза "Да"!
                                От задните редове се чува:
                                - Тя никога не е казвала "Не"!

                                Коментар

                                Working...
                                X