IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=t-ro-JYNmeo

    Коментар


    • В автобуса една бабичка с удивление разглежда татуирана девойка.
      - Какво, бабче? По твое време татуировки нямаше ли?
      - А, имаше по мое време всичко. Живях 30 години в Азия, после преподавах китайски... Просто се чудя защо на шията ти пише: "Не замразявай повторно!"..

      Коментар


      • Да не си помислите нещо - това е реклама за боулинг.



        Коментар


        • Монахиня отива при гинеколог. Докторът я преглежда и казва:
          – Бременна сте.
          Монахинята:
          – Божкеее! От к'во ги правят вече тия свещи бе, докторе?



          ************************************************** *********************************


          Истината е като прос*итутка - всички я искат, но никой не я обича. Така, че ако винаги искате да търсите истината, много вероятно е да ви вземат за сводник...

          ************************************************** ********************************************

          - Подсъдими, обирът станал ли е така, както го описа прокурора?
          - Не, но и неговия план си го бива!

          ************************************************** **********************************************

          Един приятел ми даде лаптопа си, за да отстраня проблем и аз си викам "Я да видя какво п*рно гледа нашия". Два часа търсих, докато накрая го открих. Беше в папка "Драйвъри за джойстика!"

          ************************************************** *********************************************

          Американец, французин и българин говорят за подхода си при сваляне на гаджета:
          - Аз - казал французинът - кoгато заведа Жанет на ресторант и поръчам шампанско, тя е шокирана. Когато поръчам трюфели, тя е моя!
          Американецът казал:
          - Аз пък, когато кача Джейн в новия си Додж и вдигна 200 км, тя е шокирана. Когато вдигна 250, тя е моя.
          - Аз, като дам на Мара 10 лева, тя е моя - казал българинът - Сутринта, като си ги взема, тя е шокирана...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
            А кой ще победи: прасето или тиквата?
            ако не се сещаш трябва да направиш експеримента
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Какво е БПЦ - Българска Православна Църква ли?


              Слушател попитал радио Ереван:

              - Какво е БПЦ?
              Радиото отговорило:
              - Борисов, Пеевски, Цацаров
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                според мен това не е годината на ГЕРБ, а тази година ще бъде последна за трите прасета които управляват България

                Попитали радио Ереван:
                - Кои са трите прасета в Б-я?
                Без да се замисли радиото отговорило:
                - БПЦ
                Какво е БПЦ - Българска Православна Църква ли?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  произхода го остави настрана ......... ако искаш да разбереш какво означава "бори се като прасе с тиква" ще трябва да дадеш на някое прасе една цяла неразрязана тиква и ще видиш каква борба ще настане
                  А кой ще победи: прасето или тиквата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    И до сега не знам произхода на поговорката "бори се като прасе с тиква".
                    произхода го остави настрана ......... ако искаш да разбереш какво означава "бори се като прасе с тиква" ще трябва да дадеш на някое прасе една цяла неразрязана тиква и ще видиш каква борба ще настане
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Според астроложката Алена годината на свинята била годината на ГЕРБ...
                      според мен това не е годината на ГЕРБ, а тази година ще бъде последна за трите прасета които управляват България

                      Попитали радио Ереван:
                      - Кои са трите прасета в Б-я?
                      Без да се замисли радиото отговорило:
                      - БПЦ
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • И до сега не знам произхода на поговорката "бори се като прасе с тиква".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Според астроложката Алена годината на свинята била годината на ГЕРБ...
                          А годината на тиквата продължава сума години .

                          Коментар


                          • Според астроложката Алена годината на свинята била годината на ГЕРБ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              Ти да видиш .........

                              Заможен българин изведнъж решил да емигрира от България. Това предизвикало медиен интерес, тъй като било необичаен случай. Интервюират човека и го питат защо така е решил, при положение, че всичко си има. Той отговорил:
                              - Знаете ли, преди в България хомосексуализмът се наказваше със затвор. После, просто пращаха хомосексуалистите на лечение. След това пък взе да се говори, че хомосексуализмът е нещо нормално. Сега гледам, правят се рекламни гей паради... Искам да се махна, докато хомосексуализмът не е станал задължителен!

                              Гледам в темата за "оптимизма" се засяга основно емиграцията и като го вържа с вица излиза,че сме се изхюмнечели и читавите бягат здраво!
                              Няма да е зле да уточниш накъде трябва да се бяга от "задължителния хомосексуализъм" ... щото на запад май не е правилната посока ...

                              Коментар


                              • _Сине,децата ти ще умрат от глад с твоят мързел! Синът рекъл - Ти не бери грижа за моите,гледай твоите да не умрат от глад

                                Коментар

                                Working...
                                X