IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от paragraf17 Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n3405806[/ATTACH]
    Аха:
    Всички обичат Реймънд.

    Коментар


    • Омръзна ти да седиш без пари?! Тогава си полегни.

      Коментар


      • Коментар


        • Еврейка, постоянна клиентка влиза в месарски магазин. Собственикът й мери месо, леко мами с кантара, но тя забелязва и казва:
          - Ицхак, хванете ме за гърдите, но здраво!
          На неговия ням въпрос в очите тя пояснява:"Просто като ме е.ат аз обичам да ме държат и за двете гърди."



          Коментар


          • Между блондинки:

            - А бе муцка, спала ли с някой културист?

            - Да!

            - И как е?

            - Представи си, че върху тебе пада гардероб, а от вратата му стърчи малко ключе...

            Коментар


            • По случай 80 годишния му юбилей софийска баба подарила на дядото билет да види родния си град.
              Дядото супер се накефил, че ще може да види родната си къща след толкова години.
              Пристигнал и гледа къщата си стои, даже орнаментите по фасадата същите, само малко овехтяли, гледа и ореха в двора, натежал от годините, станало му милно, отронил сълза и га се сетил погледнал от другата страна на улицата обущарницата от младостта му, пресякъл и почукал на стъклото:
              - Има ли някой?
              Отвътре един старчески глас:
              - Имаа, кажете!
              - Помня я тая обущарница още отпреди 50 години! Даже веднъж оставих едни обувки, кафяви мокасини...
              Отвътре се чуло:
              - Ааа вярно бе, с червен кант???
              - А така! Точно!
              - И бяха за подлепване на лявата подметка!
              - Да!
              - В сряда ще са готови!


              Коментар


              • Мравчеещи се слонове, се страхуват от психиатър. Иди ги разбери защо, като всеки помент, могат я да,избягат под прага, я да,се скрият зад някой шкаф...

                Коментар


                • Попитали Пената кои са седемте чудеса на света и той отговорил: “Пирамидите, ракията, две други и още три.”..

                  Коментар


                  • - Извънземният нападателен отряд е готов за атака. Ще започнем война със Земята като атакуваме Полша!
                    - Генерале, защо точно Полша?
                    - Никаква идея полковник. Било някаква традиция на тази планета.

                    Коментар


                    • "Два месеца без обици, и цак... затвориха се дупките. Започвам да се притеснявам за други отвори." помисли си Мария, набирайки Иван.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Обява

                          Търся акция на БФБ,да дава 2 пъти дивидент в годината от по 8-10% всеки а между дивидентите- безплатни акции(20%) от наличните ми.Да я купя евтино спрямо текущата цена и да няма мажоритари.Управителния съвет и връзки с инвеститорите,своевременно да ме упоменават как ще се движи цената в текущия и следващия месец и ако не мога да осъществя сделка да ми я откупят на завишена цена.

                          ПП: не мисля,че искам много

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/petra.dursu...53256565791437

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение

                              Просто мина на дистанционно "обучение"
                              Не позна - стана главен прокурор .
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение
                                В последно време, не съм чувал вицове за Иванчо в училище. Явно е завършил завалията...
                                Просто мина на дистанционно "обучение"

                                Коментар

                                Working...
                                X