IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Биберонът е първата силиконова измама в живота на мъжа!

    --------------------------------------------------------------------------------------

    – Скъпа, изневерих ти!
    – И аз!
    – Първи април, скъпа!
    – А аз на пети януари.

    Коментар


    • Така се прави!!!

      Кавказ. Високопланински път. По камънаците, с мъка се предвижва огромен КРАЗ. Изведнъж, на пътя изскача брадясал планинец и насочва към шофьора автомат "Калашников":
      - Слизай!
      Шофьорът спира и слиза:
      - Удари си една чекия!
      - Ама защо бе, брат? Пари ли искаш, нафта ли...
      Планинецът зарежда калашника:
      - Чекия си прави! Веднага!!!
      Ревейки, шофьорът почва, свършва и тръгва да си вдига гащите.
      - Пак чекия!!!
      - Ама защо, бре? - и пак рев, молби - нищо! И така още четири пъти... След последният, пети, планинецът се обръща към храстите до пътя:
      - Жена, излез бе, излез! Тук един приятел ще те откара до Тбилиси ...........

      Коментар



      • Докъде я докарахме...

        TEMASPORT.COM
        Ирак и Кабо Верде задминаха България | Тема Спорт
        За първи път от четири години насам, футболната ранглиста на<span class="excerpt-hellip"> […]</span>

        Коментар


        • Тинеджърка участва в Стани богат. Водещият чете въпроса:
          - От кой е - Мила ми Венето...
          - Това го знам! Виктор от "Ергена".
          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • Мадлин Олбрайт се явила пред райските порти.
            Там стоял Свети Петър и почнал да търси името и в голяямата книга на живота.
            Като знаела какви ги е вършила припряно го прекъснала.
            - Давам ти 1млрд долара да ме пуснеш в рая
            Изглееедал я тъжно свети Петър и баааавно промълвил
            - Приемаме само РУБЛИ
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Урсула и Джо решили всички европейски проблеми.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	cccc.jpg
Views:	1
Size:	77.1 КБ
ID:	3903183
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	hhhh.jpg
Views:	1
Size:	38.0 КБ
ID:	3903181
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Байдън решил да малага още санкции, ама забравил на кого и какви...

                    Коментар


                    • "Ергенът" Виктор Стоянов се е регистрирал като безработен, за да получава социални помощи! 31-годишният фитнес инструктор се е записал преди седмица в Бюрото по труда.

                      VTORIFRONT.BG
                      Ергенът Виктор иска социални помощи, регистрирал се е като безработен
                      Звездата от ку

                      Коментар


                      • Разговарят две приятелки:
                        - Представяш ли си след първата ни среща е запомнил цвета на очите ми!
                        - Ако мъжа гледа очите при първа среща значи гръдите са малки.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Майка разхожда детето си в парка. Както си ходят и виждат на една поляна две кучета правят сeкс. Детето посочило с ръчичка и казало:
                          - Мамо, мамо, виж!
                          Майката сконфузено задърпала детето. Когато отминали поляната, на майката и станало тъпо, че нищо не е казала на детето. Решила да скалъпи поучителна история:
                          - Маминото, това кученце, което беше отгоре, си беше счупило предните лапички. Затова другото кученце му помагаше да стигне до лекар.
                          Майката супер доволна, от пъргавия си ум, пита детето:
                          - Маминото, сега какъв извод може да си направиш за ситуацията с кученцата?
                          Детето отговорило, без да се замисли:
                          - Никога не помагай на никой, защото ще те шибa отзад!

                          Коментар


                          • Западните държави са в шок.
                            Такъв асимертричен отговор като отпътуването на Чубайс от Русия и най-негативно настроените анализатори не е допускал.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Зеленски за ОСКАРИТЕ:
                              -Какви комици са тия , бе ! Един шамар не могат да ударят ! Пълни аматьори...

                              Коментар


                              • Жена пита мъжа си, който е шеф, за неговата нова секретарка, той казва:
                                - Много е опитна, изпълнителна и акуратна.
                                - Надявам се да не е такава кукла като предишната? - ревниво го пита жена му.
                                В този момент пет годишната им дъщеря, която си играела наблизом като чула, че става дума за кукла казала:
                                - Тате, а тя затваря ли си очите като я сложиш легнала по гръб?

                                Коментар

                                Working...
                                X