IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вътрешен глас глас ми казва: "Ожени се, че на стари години кой ще ти даде една вода?", а другият вътрешен глас ми вика: "Не прави глупости, ти вода не пиеш"...
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Аз разделям жените на два типа. Такива които не вярват в чудеса и такива които са ме срещали.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • - С мъжа ми можем с часове да правим с*кс, но когато свърши, винаги го вади навън...
        - Чакай, Силве, не можем да сложим този текст на песента...
        - Добре тогава... Топъл дъжд, чакан дъжд, плиснал в миг и отшумял... Как светът изведнъж стана по-красив и бял...

        Коментар


        • де е киро на кирия изнасяме производството зад Ураль,
          Леа Коень

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка:
            - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали?
            - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми.
            - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото."
            - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък...
            Мъжа се прибира от командировка и пита детето:
            - Докато ме нямаше, един чичко идваше ли при мама?
            - Не е идвал чичко.
            - А шоколад даде ли ти?
            - Даде ми.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Купих си автомобил втора ръка. Имам въпрос към колегите които разбират от автомобили.
              Къде мога да си намеря по-дълга сонда за измерване нивото на маслото? Щото оргиналната не стига до маслото.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Въпрос на българин, бил е само на пост и молитви през последните 20 години!
                - Костадин Костадинов брат ли е на Волен Сидеров или му е син???
                Last edited by sinbad; 05.05.2022, 15:31.

                Коментар


                • Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка:
                  - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали?
                  - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми.
                  - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото."
                  - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                    От бойко та на киро що е то?
                    Crataegus monogyna
                    https://www.youtube.com/watch?v=VCKZZTOXA-0
                    Това ще да е нещо като: "От банкянски пипон, на харвардски галфон."

                    Коментар


                    • Шевченко играе в Милан от 1999 до 2006 г.
                      https://www.youtube.com/watch?v=k8bVG8XC-4I

                      Коментар


                      • Купувам си запалка и продавачката вика :
                        - Дължите 1 лев и 350 рубли.
                        - Ама, рубли защо?
                        - Защото е с газ!..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Вчера от зоопарка е избягала костенурка. Молим който я намери, да я завърти на 180 градуса!
                          Обява по радиото в Ерусалим:
                          - Вчера от зоопарка е избягал скункса. Моля който го е видял, да мине през касата на зоопарка и заплати по десет шекела!
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • България бе приета за член на валутно-курсовия механизъм ERM II

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Това е растението "непентес"



                              Месоядно е. Лови насекоми и ги изяжда.
                              Сериозно ви говоря.


                              Nepenthes
                              сори, но гледайки растението във Википедия, ми прилича на друг орган

                              Коментар


                              • Отивам с жената да върнем някакви дрехи в мола. От предпазните мерки срещу Ковид на касата е останал защитен екран с отвор през който да се подават парите и дрехите. Като резултат от разговора с продавачката хората на опашката чуват само отговорите на жена ми:
                                ...
                                - На моя не му става.
                                ...
                                - Тясна ми е.


                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X