IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

    Отговарям веднага. Аз не увъртам нещата, като повечето тук. Дървото го ядох при Фазерлес и Елана Агрокредит. Просто не се случи това, което аз си мислих че ще стане.
    Ето признах си. Олекна ми. Не е толкова страшно.
    super, нека ти олекне )))
    агрокредитът доста хора май подведе А фазера като се сурна си спомних, че май го имаше и ми докривя малко, ама ако ти кажех преди това махай го този шит, щеше да ме разбереш погрешно, Знаеш как е - опита на борсата е най-пълноценния учител Подобна грешк направих, като споделих с Груеца да махне хима в подходящия момент и да изчака в кеш вместо да се навива за тройка кебапчета, (приятелски го казвах, щото някои чертички знаеш, подсказват))), но май се получи обратен ефект, та вече не си позволявам бля-бля картон-съвети, непоискани
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Прееебах се на споделените две места, точно както го написах, не вярваш ли ?! Не излъгах Не се оплаквам обаче, щото още август-септември играх по сценария за двойния връх. (Беше страхотно готино време, имах вдъхновение ) При теб как беше. нормално ли мина разкешването !?
      На теб ти вярвам.

      Коментар


      • Имам само 3cz за сега съм пас , студена бира и плаж

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Та ти къде яде дървото?
          Отговарям веднага. Аз не увъртам нещата, като повечето тук. Дървото го ядох при Фазерлес и Елана Агрокредит. Просто не се случи това, което аз си мислих че ще стане.
          Ето признах си. Олекна ми. Не е толкова страшно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Тук много хора могат да напишат много неща, но аз знам че няма да го направят. Убеден съм в това. На тях им е по-лесно да обикалят темите и да пишат всякакви измишльотини, но не и да си признаят че те сами са се преебали.
            Прееебах се на споделените две места, точно както го написах, не вярваш ли ?! Не излъгах Не се оплаквам обаче, щото още август-септември играх по сценария за двойния връх. (Беше страхотно готино време, имах вдъхновение ) При теб как беше. нормално ли мина разкешването !?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Та ти къде яде дървото?

              Коментар


              • Тук много хора могат да напишат много неща, но аз знам че няма да го направят. Убеден съм в това. На тях им е по-лесно да обикалят темите и да пишат всякакви измишльотини, но не и да си признаят че те сами са се преебали.

                Коментар


                • Гризнах дървото след като Никиту разкеши алумината Щото мислех че твърде рано разпъна жартиерата до фибо ниво, и се изкуших Можех и с профит да го изкрама ама не ми беше до картоните в един момент и пропуснах МИсля че го споменах някъде, може да е вече ясно (като при Грую - евереста гаден)
                  Wse pak go терминирах на два етапа, общо нагризано дърво - по кинт за картон. - (*Е не може всичко да е на 100% профит. ))) Имам още едно дръвце, но и там минах метър като гледам как се изпарзаля в последно време ))) - gagarin. Дори направих малка "врътка" за компенсация за да си му го върна в някакъв вид та малко ми олекна Все пак и там съм към 2-3 кинт/папир вътрешно, но не ме касае повече, защото и него го анулирах преди 2-3 месеца )) Живи и здрави, хартии се купуват и продават, както казал Костолани, - не се гонят артии, само се изчаква и идва следващия профитоносен трамвай
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Тук може да си изплачете мъката.
                    Много яка тема, колчем се появи и ми повдига настроението .))) Поздравления за идеята
                    Очистителната сила на катарзиса, с лечебан цел.!!! Някак си ни дава готиния усет че сме човеци а не само роботи, командири и всеква там сволоч
                    Още повече ме кефеше оная тема - "защо когато някой келеш се набабани в някой си шит и започва да го хвали във форума"
                    Айде все пак да оплакнем очите и да изплачем мъката
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Предполагам с това, че по - лесно кореспондира с тъпаци....
                      затова ли си пише във Виртуалната с такива като мен и теб
                      Иначе аз изядох дървото с евана, както е всеизвестно, и съм направил сичко по силите си да им нанеса поне толкова вредеи, колкото и те на мен, но умножени поне по 10 - разлика в мащаба, разбираш ли. Даже от орталъка с Шиши излязох на плюс, но евана си е евана - еверест в инвестициите у нас!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        Така да бъде.
                        Къде се набабани? Къде не ти се оправдаха очакванията? Къде купи и цената падна? Къде продаде на загуба? Къде се прееба?
                        Така по-разбираемо ли е?
                        Да, сега разбрах.

                        Значи, аз съм пишман инвеститор и влязох в този форум преди години, за да обявя една смела тактика във Форекс: всичките 300 долара сложих по равно на къси и дълги едновременно и по равно на двойката долар\евро. И казах, че с кеф ще си стрижа от която страна дойде плюс. Такава тактика, знаеш ли​​​​​​
                        Тука вие ми казахте, че това е глупаво, но аз - не, първооткривател, голяма работа...
                        И тогава се заредиха 6 месеца равномерно и непрестанно покачване на еврото, макар Европата още тогава да беше тръгнала на лошо... и тристате ми долара не издържаха мъжкото ми стискане на зъби.
                        Та така - най-лаишки се оплаквам от пазара, както на кривия... ъъъ... ракета вълната... ъъъ космоса ѝ пречи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                          Може наистина да съм тъп. Та попитах, де.
                          Така да бъде.
                          Къде се набабани? Къде не ти се оправдаха очакванията? Къде купи и цената падна? Къде продаде на загуба? Къде се прееба?
                          Така по-разбираемо ли е?

                          Коментар


                          • Monbat Bref Elana

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              Това че се правиш на тъп с какво ти помага?
                              Може наистина да съм тъп. Та попитах, де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Това че се правиш на тъп с какво ти помага?
                                Предполагам с това, че по - лесно кореспондира с тъпаци....

                                Коментар

                                Working...
                                X