IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    ХИМ, ПИБ (продадох ги тая седмица с идея да купя по-еврино) и Неохим са ми на загуба в порфейла, но мисля, че тази година ще се превърнат в ракети. За сметка на това печеливши са ми 11 акции в портфейла, някои от които (Алтерко и Телелинк) вече затворени с голяма печалба
    Хим, пиб, покрай тях и други стари дараци отдавна разбрах да не си и помислям да ги заигравам. Не се занимавайте с боклуци и ще видите какъв благотворен ефект има за портфейла
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение
      Изядох дървото с двата ми брака. Те са основно единствените ми (и огромни) финансови загуби.
      Съболезнования, но рано или късно, всеки нормален човек се жени/омъжва
      Извън това, За миналата година имах щастието да нямам дърво в портфейла
      Айде и тази година да е така.
      Last edited by mechka uteshitelka; 16.01.2022, 17:05.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Така е, ПИБ продадох както съм написал в скоби. ХИМ и Неохим купувам само
        Извинявам се, грешно съм разбрал поста

        Коментар


        • Здравейте, от един аматьор:
          1. РЕТ - придобити на 4 лева преди почти две десетилетия. Още ги държа - дърво.
          2. Депозит в bnp - 2 години на 0.2%. Още малко му остава. Не е минус, но като се добави инфлацията - дърво.
          3. SAP - пропуснати ползи от покачването на цената на акцията. От повече от 12 години купувам тези акции с огромна отстъпка - над 40%. След ограбването на корпоративна през 2014 забавиха изплащането, от 7 дни по закон до почти 6 месеца и в паника продадох. След теча на данни от НАП в паника започнах да продавам редовно по два пъти в годината. Преди изплащане на дивидент през май и преди края на годината. Така няма нужда от декларация, защото не си получавал дивидент през годината и не си притежавал акции към края на годината - дърво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            За ХИМ май писа, че под 1.2 не продаваш?
            Така е, ПИБ продадох както съм написал в скоби. ХИМ и Неохим купувам само

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              ХИМ, ПИБ (продадох ги тая седмица с идея да купя по-еврино) и Неохим са ми на загуба в порфейла, но мисля, че тази година ще се превърнат в ракети. За сметка на това печеливши са ми 11 акции в портфейла, някои от които (Алтерко и Телелинк) вече затворени с голяма печалба
              За ХИМ май писа, че под 1.2 не продаваш?

              Коментар


              • Изядох дървото с двата ми брака. Те са основно единствените ми (и огромни) финансови загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Някой желаещ да си изплаче мъката?
                  ХИМ, ПИБ (продадох ги тая седмица с идея да купя по-еврино) и Неохим са ми на загуба в порфейла, но мисля, че тази година ще се превърнат в ракети. За сметка на това печеливши са ми 11 акции в портфейла, някои от които (Алтерко и Телелинк) вече затворени с голяма печалба
                  Last edited by mapadona; 15.01.2022, 12:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                    Не, не трябва. То не трябва и да се хвалиш, когато хванеш някоя ракета, но много хора го правят. Когато изтеглят късата клечка обаче мълчат като *****
                    Демокрация,един говори,друг мълчи!Живеем!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                      Трябва ли?Дали ще му олекне?
                      Не, не трябва. То не трябва и да се хвалиш, когато хванеш някоя ракета, но много хора го правят. Когато изтеглят късата клечка обаче мълчат като *****
                      Last edited by Агресивен бик; 15.01.2022, 08:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Някой желаещ да си изплаче мъката?
                        Трябва ли?Дали ще му олекне?

                        Коментар


                        • Някой желаещ да си изплаче мъката?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Е това ли е ! Моя само от сутринта нарасна с половината на твоите !
                            Твърдостта е по-важна. Другото е относително

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              22 см. разпънат
                              Е това ли е ! Моя само от сутринта нарасна с половината на твоите !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                22 см. разпънат
                                На мен толко са ми други работи
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X