IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
    Ако нещо не ми харесва, се опитвам да го променя, за да ми хареса. Нещо непознато по българските ширини. Но в случая е маловажно да се напрягам. Така че приятна вечер и от мен!
    Когато в две начални изречения при първо влизане в дадена тема концентрираш обиди към участниците в темата, към собствения си народ и въобще негативизъм, то е като да влезеш с кални обувки в чужда къща. Половината от участниците в тази тема не пишат от България.

    Това постче също ти е отровено. Хайде прав ти път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.
      Ако нещо не ми харесва, се опитвам да го променя, за да ми хареса. Нещо непознато по българските ширини. Но в случая е маловажно да се напрягам. Така че приятна вечер и от мен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.
        Би могла да му кажеш ай... Много ти здраве,
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

          Добро мнение. изглежда щастието е функция на алкохола
          Любимата ми мисъл на Бърнард Шоу: "Алкохолът е упойката помагаща ми да преодолея операцията живот".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
            И ти си прав
            Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Не трабва.
              Трабва да се вземете с хай спред и да се гушнете

              Ама виждате ли как една нищо и никаква тема събра две сродни души?

              Че те, под твойта шапка, и повече се вместват.
              Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 21:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колибар Разгледай мнение

                Стига бе! Че ние сме написали почти едно и също в рамките на 2минути. Май трабва да се закрива темата
                Не трабва.
                Трабва да се вземете с хай спред и да се гушнете

                Ама виждате ли как една нищо и никаква тема събра две сродни души?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Само четейки този пост, може да разбереш за бъгването, за наглостта, ... И за некои други работи...

                  Леле, глас от коневръза. Я изцвили, коньо, ти успешен катър ли си, или неуспешно магаре?
                  Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 21:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ами игнорирай я.
                    И ти си прав

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Pyramid, не съм от типа хора, които си вадят мнение за някой, в зависимост от коментарите му в един анонимен форум. Защото, много често терминология рязко се различава от фактологията, както и думите от действията. Дали даден ник има морал или не, аз не мога да си извадя заключение, само когато чета писанията му.
                      А с Факи си имаме "закачка" още от времето, когато на аватара му се мъдреше една хубава червена роза. И съм сигурна, че той разбра шегата ми.
                      Наздраве!
                      ​​​​​​
                      Никовете са едни думички, които, субектите зад тях, изпълват с или изпразват от съдържание. Субектът, когото имам предвид, сам си изпроси искрената неприязън на доста народ тук и, понеже, ние на сме момиченца, а „закачките” му са самата гнус, винаги, когато мога, прилюдно, ще си му дефекирам под мустака. С кеф.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ами игнорирай я.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            За едно Алонсо е абсолютно прав - ако правиш нещо известно време и не става, пробвай друга стратегия.
                            ...или тактика? Че нещо, масово се се доразбира смисълът на думите, май.
                            Днес май, после юни...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              За едно Алонсо е абсолютно прав - ако правиш нещо известно време и не става, пробвай друга стратегия.
                              Прав е, но аз се опитах да кажа нещо и не ме разбраха. Повече от това не мога да направя. Я кажи ти как разбираш успеха? Какви качества се изискват за постигането на успеха?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                                Тази тема идеална за повечето българи: олигофрения без край. Празни приказки, чоплене на семки и миризма на ракия. изкъпете се, прочетете една книга и излезте да се разходите
                                Ами игнорирай я.

                                Коментар

                                Working...
                                X