IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Визирам роман на Стайнбек. Но естествено, първо следва да се различава “и” от “й” в даден текст.

    Този Кирил не го знам кой е. Разбрах само, че вече трима души тук изказаха негативно мрънкане, а един го загатна. Обаче никой не предложи решение.

    Дайте, решения, джентлемени. Как да поправим ситуацията?
    Ами...малко сурово, ама пък сега, в Сибир, е пролет, гъби, риба, дивеч...няма да умрат от глад, 'баси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Лятото съм на съни. С един приятел отивам и ги почваме. Те сами се предлагат така че няма да си давам и зор. Още малко
      Кво, почвате да ги черпите ли. Тези са по - трудни , наблягат основно на алкохола пък и се движат в група , трябва да ги отделиш от стадото. Рускините също наблягат на алкохола , но и на други работи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        A къде е рая? Аз виждам земя на мутри и престъпници, само че подчинени на други групировки. Калпав е матряла без топки, само перчене. Е оня форекс специалист Кирил цял форум го чакаме да даде прогноза в реално време, ама мишока си е мишок а тук 90% са такива.
        Визирам роман на Стайнбек. Но естествено, първо следва да се различава “и” от “й” в даден текст.

        Този Кирил не го знам кой е. Разбрах само, че вече трима души тук изказаха негативно мрънкане, а един го загатна. Обаче никой не предложи решение.

        Дайте, решения, джентлемени. Как да поправим ситуацията?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Браво Тоше ++++ И освен това не е вярно. Ако девойчето е “модерно” няма никакво значение дали е на изток или на запад от ...рая
          A къде е рая? Аз виждам земя на мутри и престъпници, само че подчинени на други групировки. Калпав е матряла без топки, само перчене. Е оня форекс специалист Кирил цял форум го чакаме да даде прогноза в реално време, ама мишока си е мишок а тук 90% са такива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            По настървеност повече ми прилича на Баш Майстора с вероятната разлика, че онзи се впускаше в поредица от начинания...
            Нямаш идея, какъв потенциал има зад единственото, за което тук спомена малко повече. Нито точна идея за общия брой.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Лятото съм на съни. С един приятел отивам и ги почваме. Те сами се предлагат така че няма да си давам и зор. Още малко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Бих те определил на дядка от селската кръчма или по - точно с героя от филма ,,Господин за един ден,, с великата бизнес идея, ако си я спомняш разбира се. Шегувам се. Лайка е от мен.
                Споко. Лайкат ме, откак съм се родил. Пред блокс, зад, и даже ф колата. Особено, кога бързам нанякъде

                П.П.
                и аз те лайкнах, адаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Бих те определил на дядка от селската кръчма или по - точно с героя от филма ,,Господин за един ден,, с великата бизнес идея, ако си я спомняш разбира се.
                  По настървеност повече ми прилича на Баш Майстора с вероятната разлика, че онзи се впускаше в поредица от начинания...

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Виж тук какво става.
                    https://www.google.bg/search?q=%D1%8...HVUVAU0QsAQIJg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Ми то едни красавици , как да смееш да ги почерпиш.
                      Виж тук какво става.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                        Ми то едни красавици , как да смееш да ги почерпиш.
                        Браво Тоше ++++ И освен това не е вярно. Ако девойчето е “модерно” няма никакво значение дали е на изток или на запад от ...рая

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Точно така българският народ затъва все повече в помията. Пълна трагедия и кочина. Само чалга и алкохол. Като отида в чалготеката много лесно мога да си взема две три мадами на по 18 срещу едно две питиета..... На запад поне не се продават за чашка. Побойща по пътя, разни слески феодали държат хората. няма ли поне един с топки който да им разкаже играта като ги тъпчат. Абе няма кво да се коментира .....
                          Ми то едни красавици , как да смееш да ги почерпиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                            За което принципно щях да се извиня, но 10 минути по-късно бе доказано, че мнението ми има резон. Това не е нагаривизъм, а гнусен реализъм. И ако съм успял да провокиран няколко алкохолика да се събудят, значи провокацията ми е успяла. Нивото на форумът е феноменално ниско, а аз пиша тук от 2005. А за народа: по добре да си спестим цялата помия. Един народ, които не уважава себе си, не може да бъде уважаван. И това за съжаление или радост не в моят народ.
                            Точно така българският народ затъва все повече в помията. Пълна трагедия и кочина. Само чалга и алкохол. Като отида в чалготеката много лесно мога да си взема две три мадами на по 18 срещу едно две питиета..... На запад поне не се продават за чашка. Побойща по пътя, разни слески феодали държат хората. няма ли поне един с топки който да им разкаже играта като ги тъпчат. Абе няма кво да се коментира .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Бих те определил на дядка от селската кръчма или по - точно с героя от филма ,,Господин за един ден,, с великата бизнес идея, ако си я спомняш разбира се. Шегувам се. Лайка е от мен.
                              Младо агнешко е той. Само се прикрива .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                ....че то, какъв инвеститор може да е един спекулант?'
                                И аз това се питам, но този не е най-тежкият случай. Тук има един друг с три ника, който сам на себе си дава позитивни оценки за негови “прогнози”. Това в психиатрията си има име - шизофрения го наричат.

                                Общо взето млади хора, с много високо самочувствие поизкарали малко пари и превъобразили си някои работи. Какво сме правили ние, докато той е ходил прав под масата той си няма хал хабер. Ще разбере когато му дойде времето.

                                Подобно поведение изгаря някъде след 40.

                                Коментар

                                Working...
                                X