IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Почвай да ни ограмотяваш и стига си критикувал. Съвсем сериозно го казвам. Каква базова финансова грамотност трябва изначално да има, за да се развиват по-добре нещата?

    Какви книги или практика би препоръчал.

    Ти си на ход.
    Аз бих водил дискусии за финанси (не реални инвестиции) или бих помогнал с конкретен въпрос. За другото има Google (добра акция: купи си 500 броики и си почиваи)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      + Остай другото, ами дано няма и от хелзинския комитет по някоя отрепка, сега къде ли не са се разпиляли. (извън гетото) Пиши на мартингейл да дойде някой път, да налее малко ум с кратките изречения. Липсва сякаш, ама как да дойде като види какво е.
      Хаха стига бе човек. Само ме ебеваш. С мартингеил от 2010 нямам контакт. Поне тои знаеше за кво става въпрос

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Ето ти те а за сериозен сблъсък. Защото, Устойчивият модел предлага обогатяване и на двете страни във взаимодействието клиент-доставчик но, мнозина, изобщо не го възприемат. Без лично да посочвам, те сами ще се обадят.
        Въздухът трепери, господа, дами и “то” та. Усещате ли изменение в силата ... предстои битка на титани. ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение


          Което не е много зле.....освен ако не мога да им взема парите.


          Нивото на такава култура която имаш пред вид и в германия е ниско....и като цяло в европа.
          Ето ти те а за сериозен сблъсък. Защото, Устойчивият модел предлага обогатяване и на двете страни във взаимодействието клиент-доставчик но, мнозина, изобщо не го възприемат. Без лично да посочвам, те сами ще се обадят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
            Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.
            + Остай другото, ами дано няма и от хелзинския комитет по някоя отрепка, сега къде ли не са се разпиляли. (извън гетото) Пиши на мартингейл да дойде някой път, да налее малко ум с кратките изречения. Липсва сякаш, ама как да дойде като види какво е.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.

              Което не е много зле.....освен ако не мога да им взема парите.


              Нивото на такава култура която имаш пред вид и в германия е ниско....и като цяло в европа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Са бе казвай с колко дупкалА си 'ръгнАл на лофф.
                Лошо ,колеги,лошо...дайте по сериозно ...)))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                  Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.
                  Почвай да ни ограмотяваш и стига си критикувал. Съвсем сериозно го казвам. Каква базова финансова грамотност трябва изначално да има, за да се развиват по-добре нещата?

                  Какви книги или практика би препоръчал.

                  Ти си на ход.

                  Коментар


                  • Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Истинските индианци са по-готини. Начело с бат'Гойко.
                      Тц. Малика е по-печена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        кат я гледам тая мацката....следващия път ще ида в Индия ама не в манастир
                        Бе знам аз какво да ти пратя. без да е вулгарно. Едно нещо може да бъде представено по много начини.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Я виж тука нещо още по-добро. Страхотна музика между другото, за който би я разбрал.
                          кат я гледам тая мацката....следващия път ще ида в Индия ама не в манастир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                            Аз от както се разочаровах че не си перла.....не ми се коментира))
                            Са бе казвай с колко дупкалА си 'ръгнАл на лофф.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Я виж тука нещо още по-добро. Страхотна музика между другото, за който би я разбрал.
                              Истинските индианци са по-готини. Начело с бат'Гойко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                                Не ме разсмивай,защото този път коментарите ще са по hard Но ме разсмя,де ...изрод ли съм или не съм...
                                Аз от както се разочаровах че не си перла.....не ми се коментира))

                                Коментар

                                Working...
                                X