IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    От дискусиите във форума, мило, а не от информацията в него, която ползвам. Сега удовлетворен ли си ? Виждам, че много мислиш за мен .
    За да не съм криворазбран, трябва да кажа, че изборът ми на среден род в обръщението ми към теб, Селено, нема връзка с думите "мило" или "момиче".
    Това е моя защитна реакция срещу андрогинността, която представляваш. Аз по старому съм свикнал мъжът да е мъж и жената да е жена.

    Както и да е.
    С прискърбие ти обръщам внимание, че Ив_макс се отписа от форума, та надали тази тема ще ти е интересна вече.

    Но, ако темата ти е интересна все пак, би могло да пробваш да я продължиш с мъжката част от себе си.
    -------

    Прочее, зех от пазара кило гъби булки. Правил съм ги задушени в тиган и ми харесва. Ти как ги готвиш?
    Last edited by П.Ф.Изеров; 01.07.2018, 14:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
      Ти още не си ми отговорил на въпроса "Кое е лошото на популизма", пък ми се вреш некъде пак.
      Моля, излез от еврейската си детска градина, ако искаш да говориш с хората.
      И аз бих ти помолил да не се държиш като в детската градина, но знам, че няма никакъв шанс...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Те не са виновни, брат. Софтуерът им такъв, шашав. Ние може и да не приемаме кофти конвенции но, моди, що не се подчинява на опорките, си заминава...
        Не ме интересуват модитата им.
        Ако тези девойки тъпи тука ше ме учат как да говоря, нема да участвам в това ваше чикиджийство. Останете си роби, щом ви е насърце.

        ​​​​https://m.youtube.com/watch?v=FF_zaRIPFpw
        Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 20:30.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Стига се прави на дръж ми шапката
          Ти още не си ми отговорил на въпроса "Кое е лошото на популизма", пък ми се вреш некъде пак.
          Моля, излез от еврейската си детска градина, ако искаш да говориш с хората.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
            Моля да се знае, че не аз съм написал "ромски" в поста си.
            Самите ъъъ... роми предпочитат да ги наричаш ... ъъъ... с оная, другата дума, ако модитата не знаят.

            Това ми напомни един български форум в Англия, в който бях пуснал откъс от текст на Йордан Радичков, в който се говореше, в частност, как момичето натискало педалите на колелото. Е, софтуерът замени в този текст "педали" със звездички. Криворазбраната цивилизация, дйет съ викъ.

            ** ** *** *******!!!
            Те не са виновни, брат. Софтуерът им такъв, шашав. Ние може и да не приемаме кофти конвенции но, моди, що не се подчинява на опорките, си заминава...

            Коментар


            • Стига се прави на дръж ми шапката


              Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
              Ми и думата "лош човек"... що не я махнете и нея от новояза ви? Тя определено се използва в българския език в отрицателен смисъл.
              Трябва ли да имаме само положително говорене, за да не редактирате постове?

              Коментар


              • Ми и думата "лош човек"... що не я махнете и нея от новояза ви? Тя определено се използва в българския език в отрицателен смисъл.
                Трябва ли да имаме само положително говорене, за да не редактирате постове?

                Коментар


                • Моля да се знае, че не аз съм написал "ромски" в поста си.
                  Самите ъъъ... роми предпочитат да ги наричаш ... ъъъ... с оная, другата дума, ако модитата не знаят.

                  Това ми напомни един български форум в Англия, в който бях пуснал откъс от текст на Йордан Радичков, в който се говореше, в частност, как момичето натискало педалите на колелото. Е, софтуерът замени в този текст "педали" със звездички. Криворазбраната цивилизация, дйет съ викъ.

                  ** ** *** *******!!!
                  Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 15:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ти ртом ли си?
                    Мисля, че не, ама то кой софиянец не знае поне малко от езика на ромите? Искаш – не искаш, ше го научиш.
                    Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 16:21. Причина: Думата "Циганин" в България се използва в негативен аспект.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                      И аз така съм чвор.
                      Като ѝ казах "Айде джа!" по-долу... това на ромски означава "Махай се! Изчезвай!" в недоброжелателен смисъл. Мислех, че го знаете.
                      Ти ром ли си?
                      Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 16:20. Причина: Думата "Циганин" в България се използва в негативен аспект.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        От дискусиите във форума, мило, а не от информацията в него, която ползвам. Сега удовлетворен ли си ? Виждам, че много мислиш за мен .

                        Да, до септември не мога да отделя време за участие в дискусиите . Пожелавам на всички страхотно лято .
                        Пак добре, че и за това да напишеш си намерило време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                          Пък в профила ти пише
                          https://forum.investor.bg/member/51867-selena
                          че си било тук вчера, в 21:46.
                          Как си, Селено?
                          Ето, и Друпи пита: https://youtu.be/y5b44QYWOgw
                          От дискусиите във форума, мило, а не от информацията в него, която ползвам. Сега удовлетворен ли си ? Виждам, че много мислиш за мен .

                          Да, до септември не мога да отделя време за участие в дискусиите . Пожелавам на всички страхотно лято .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                            Ама голям си чвор
                            Защо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              По лични причини временно ще отсъствам от форума.

                              До след около три месеца.
                              Пък в профила ти пише
                              https://forum.investor.bg/member/51867-selena
                              че си било тук вчера, в 21:46.

                              Как си, Селено?

                              Ето, и Друпи пита: https://youtu.be/y5b44QYWOgw
                              Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 08:50.

                              Коментар


                              • Като гледам, Ив_макс aka Марио Драги още не са го изтрили.
                                Влезеш ли тука, нема излизане...

                                Коментар

                                Working...
                                X