IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Вероятно единия път си дала отговори свързани с предпочитания към конкретен критерий, а другия - отговори, които действително се отнасят до теб. Но както вече стана въпрос в темата, този тест не дава висока достоверност на резултатите. Ако наистина те вълнува, към коя част на човешкия род принадлежиш, предполагам, че ще мога да помогна.


    Приципно, причините са комплексни. Макар, някой неща да са предопределени от типа (има нарцистични, инфантилни, жизнерадостни, безгрижни и т.н. типове), зрелостта си остава атрибут на личността. Ако визираш конкретни хора във форума, предполагам че поради професионалната си реализация са избрали да развиват други личностни умения, а социалните са останали на по-заден план. Друга възможна причина са страховете и комплексите, за които Мони вече повдигна въпрос.
    Благодаря. Беше много полезно .

    Коментар


    • Здр Ender, занимаваш ли се с инвестиции?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Вероятно единия път си дала отговори свързани с предпочитания към конкретен критерий, а другия - отговори, които действително се отнасят до теб. Но както вече стана въпрос в темата, този тест не дава висока достоверност на резултатите. Ако наистина те вълнува, към коя част на човешкия род принадлежиш, предполагам, че ще мога да помогна.


        Приципно, причините са комплексни. Макар, някой неща да са предопределени от типа (има нарцистични, инфантилни, жизнерадостни, безгрижни и т.н. типове), зрелостта си остава атрибут на личността. Ако визираш конкретни хора във форума, предполагам че поради професионалната си реализация са избрали да развиват други личностни умения, а социалните са останали на по-заден план. Друга възможна причина са страховете и комплексите, за които Мони вече повдигна въпрос.
        Ъъъъ, таковата ... естествено, към по-красивата, по-умната, по-можещата, по-знаещата и като цяло "по" част от човешкия род
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
          Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.
          Съжалявам, но не мога да ти помогна с биполярното разтройство. /ако за това става въпрос/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Имам конкретен въпрос към Ендер. Ако го види и ми отговори му благодаря. Направих теста на Кубрат два пъти. Първият път бързо, вторият път по-бавно. Излязоха два типа. Защо?
            Вероятно единия път си дала отговори свързани с предпочитания към конкретен критерий, а другия - отговори, които действително се отнасят до теб. Но както вече стана въпрос в темата, този тест не дава висока достоверност на резултатите. Ако наистина те вълнува, към коя част на човешкия род принадлежиш, предполагам, че ще мога да помогна.

            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            И още един въпрос към Ендер. Защо възрастни индивиди остават с инфантилно-нарцистична психика? Кое не е наред и пречи ли на успешната им социализация?
            Приципно, причините са комплексни. Макар, някой неща да са предопределени от типа (има нарцистични, инфантилни, жизнерадостни, безгрижни и т.н. типове), зрелостта си остава атрибут на личността. Ако визираш конкретни хора във форума, предполагам че поради професионалната си реализация са избрали да развиват други личностни умения, а социалните са останали на по-заден план. Друга възможна причина са страховете и комплексите, за които Мони вече повдигна въпрос.

            Коментар


            • Какво става тука, бре!? И аз от вчера съм горд притежател на 3 кила манатарка /вече е нарязана и е сложена да се суши/ и три големи гъби-булки.
              Изчаках ги съвсем да се разтворят, защото преди години бях объркала пичурка с бяла мухоморка. Стават грешки и с най-добрите гъбари.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Хапни си и ти и вкуси с удоволствие

                Ще си топя соса с бял ръчен хляб.
                Да, и чашата за виното слагам в хладилника, та да си е студено-запотено на масата.
                Last edited by П.Ф.Изеров; 01.07.2018, 15:36.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  Останаха на масло вече. Ливнах вместо бяло вино трийсетина мл. истинска гроздова, намалих огъня до минимум и, като се изпари спирта, ше ги оставя двайсетина минути да си починат и ше ги зафатам.
                  Белото вино е в хладилника, стига само за чаша, но е достатъчно за.
                  Бон апети. Странно но факт. Днес ни съвпадат менютата. Чао.

                  Коментар


                  • Останаха на масло вече. Ливнах вместо бяло вино трийсетина мл. истинска гроздова, намалих огъня до минимум и, като се изпари спирта, ше ги оставя двайсетина минути да си починат и ше ги зафатам.
                    Белото вино е в хладилника, стига само за чаша, но е достатъчно за.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                      Ти си бременно?
                      С тризнаци .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Прозаична причина. На бас, че предположенията са по-екзотични .
                        Ти си бременно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Ти що си на диета, докато те няма тук, имам някои предположения.
                          Прозаична причина. На бас, че предположенията са по-екзотични .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Досега е най-балансираният индивид, който срещам и явно с познания по психология, а за да сме в тон с темата, ми се струва, че вътрешният баланс е ключов с каквато и дейност да се занимаваме, и особено при инвестирането. Т.е. за мен е обогатяващо мнението му.
                            Ти що си на диета, докато те няма тук, имам някои предположения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.
                              Виж само, какво прави едната блага дума.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.
                                Досега е най-балансираният индивид, който срещам и явно с познания по психология, а за да сме в тон с темата, ми се струва, че вътрешният баланс е ключов с каквато и дейност да се занимаваме, и особено при инвестирането. Т.е. за мен е обогатяващо мнението му.

                                Коментар

                                Working...
                                X