IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тайната е тайна само за глупаците!

    За останалите е информация по предназначение или не......
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

      Ти действително си много ограничено момче и е добре да намалиш писането за да не се доразобличиш пред по-новите форумци!

      Един от директорите на Загорка - далеч преди да бъде ограбена от маляките - при соца,който всъщност направи марката това което е в момента,никога не беше партиен член!Няма да му казвам името за да не обслужвам кеша на гугъла и да наливам мозък в празни кратуни които тъй или инак ще бъдат пробити...Има и други примери - но и тях е по-добре да не ги знаеш!
      Всичко беше тайна по времето на соца.
      Знаеше се че не се знае.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Ако не беше член на БКП или поне на БЗНС, колко можеше да успееш при комунизъма?

        Да станеш шеф на голмо ДСО или АПК? Можеше ли? Можеше ли изобщо да станеш нещо повече от началник отдел без партийна книжка??
        Ти действително си много ограничено момче и е добре да намалиш писането за да не се доразобличиш пред по-новите форумци!

        Един от директорите на Загорка - далеч преди да бъде ограбена от маляките - при соца,който всъщност направи марката това което е в момента,никога не беше партиен член!Няма да му казвам името за да не обслужвам кеша на гугъла и да наливам мозък в празни кратуни които тъй или инак ще бъдат пробити...Има и други примери - но и тях е по-добре да не ги знаеш!
        Last edited by SPART; 20.09.2018, 22:23. Причина: Грабежа на маляките
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Ако не беше член на БКП или поне на БЗНС, колко можеше да успееш при комунизъма?

          Да станеш шеф на голмо ДСО или АПК? Можеше ли? Можеше ли изобщо да станеш нещо повече от началник отдел без партийна книжка??

          Че то и човек на изкуството не можеше да станеш ако не си в партията. Нали няма да ти пуснат избожбите, няма да ти печатат стиховете и т.н. Пък цензура каква имаше...

          Абе изобщо, най-ценното качеството тогава беше блюдолизничеството и то в една крайно извратена форма
          Боже Боже дай ми търпение да изтърпя тая простотия.Хора които не стават за овчари и не различават царевицата от балура тръгнали да стават шефове....на АПК.Отде ви идват такива сили на седерастията да ставате шефове и големи ръководители не ми е ясно.Не разбирате ли че от вас не става и чеп за зеле дори обиновени работници не ставате.Тебе ако те пратя с овцете овена ако не те заплоди ше ми смениш името.Ако застанеш пред крава която се напъва да се тели тя ще престане да напъва щото ще мисли че се е отелила...Ако ти дам коса или мотика с гаранция ще си отсечеш краката....Ей ама големи веселяци бе.Как не ти мина през ума дали ставаш за такъв пост ще се справиш ли с работата.След 10 ноември точно такива боклуци съсипаха страната

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Ако не беше член на БКП или поне на БЗНС, колко можеше да успееш при комунизъма?

            Да станеш шеф на голмо ДСО или АПК? Можеше ли? Можеше ли изобщо да станеш нещо повече от началник отдел без партийна книжка??

            Че то и човек на изкуството не можеше да станеш ако не си в партията. Нали няма да ти пуснат избожбите, няма да ти печатат стиховете и т.н. Пък цензура каква имаше...

            Абе изобщо, най-ценното качеството тогава беше блюдолизничеството и то в една крайно извратена форма
            п
            Оставам с вчепетлението, че само си слушал за него. Какво си чул, въпрос втори и трети.
            Last edited by Pyramid; 20.09.2018, 22:24.

            Коментар


            • Ако не беше член на БКП или поне на БЗНС, колко можеше да успееш при комунизъма?

              Да станеш шеф на голмо ДСО или АПК? Можеше ли? Можеше ли изобщо да станеш нещо повече от началник отдел без партийна книжка??

              Че то и човек на изкуството не можеше да станеш ако не си в партията. Нали няма да ти пуснат избожбите, няма да ти печатат стиховете и т.н. Пък цензура каква имаше...

              Абе изобщо, най-ценното качеството тогава беше блюдолизничеството и то в една крайно извратена форма

              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Не се приема, т.к. ѝ тогава, хората успяваха. И условия също имаше. И не е свързано толкова с идеологоиите, пак си е индивидуално. Просто, критериите търпят развитие.
              Last edited by Money; 20.09.2018, 20:46.

              Коментар


              • За тебе, Пип...

                То си е за темата Тръмп, ама и тука става ;-)
                Click image for larger version

Name:	MAGA.jpg
Views:	1
Size:	53.6 КБ
ID:	3382791




                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Ти тук ли си се скрил бе Мишо....и пишкаш в/у гроба на умрял...

                Я ела оттатък да ни осветлиш невежите за ценностите на либерализъма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Предлагам да приемем, че условията за успех не са били в изобилие по време на социализЪма и да продължим нататък с дискусията.
                  Не се приема, т.к. ѝ тогава, хората успяваха. И условия също имаше. И не е свързано толкова с идеологоиите, пак си е индивидуално. Просто, критериите търпят развитие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Предлагам да приемем, че условията за успех не са били в изобилие по време на социализЪма и да продължим нататък с дискусията.
                    Da, вероятно не са в изобилие за който и да е общ. строй, но колко и. дали е имало достатъчно условия за да осигуряват постоянен успех на соца или са се изчерпали за има няма половин век!? Нещо като при онзи модел със заиците и лисиците. Като се навъдят много лисици и опоскат зайчетата настава глад и лисиците също се затриват По-елементарно може да се се представи с модел за полпулациите от типа Лотка-Волтера ( с периодични решения), и може да се поразсъждава върху него ако грубо приемем че множеството на лисиците е {партийни кадри, армия, полиция} а зайчетата за по-лесно са {всички останали} Те. възможни са периодични кризи, а най-същественият елемент, който може да ги избегне е умението на партийния кадър да бъде възможно най-добрия "стопанин". т.е. дори да се самоограничава в разхищениятя си, което май не можаха да осъществят правилно Предполагам, защото може да са измервали успеха с разхищение и алчност а не точно за най-доброто оцеляване на обществото, ...незнам но ако се бяха сетили да се измоделират чрез по-добър и подробен модел щяха сами да се усетят че лисиците не могат да растат посоточнно за сметка на зайчетата, както и докога и как
                    тема има за соца, отделна, тук е за успеха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Предлагам да приемем, че условията за успех не са били в изобилие по време на социализЪма и да продължим нататък с дискусията.
                      И аз така. Още повече, си има отделна тема за това. Стига сте зацикляли. Миналото си е минало.




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Погледни му трудовата книжка най-добре.

                        ..............................
                        Ти тук ли си се скрил бе Мишо....и пишкаш в/у гроба на умрял...

                        Я ела оттатък да ни осветлиш невежите за ценностите на либерализъма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Алоо, Пешооо! У военните заводи са вземали манинкичко повече от тез 240 български лефа, бре!!! Що да ме лъже девера ми?. Някво доплащане ще е било. Обещавам да го питам и да ти светна крушката

                          П.П. Извинен си за тона. Нал съм ти рекла, че ако ми беше верен спътник у живота до сега да съм те излежала /присъдата за убийство имам предвид/
                          Tънъмънчева аз говоря за млад специалист и че това е минимума не може под 240кинта.Нагоре не споря може да е имало.Но тука говорим за младежи завършващи училище и започващи първа работа..И вероятно е имало и започващи с повече.240 кинта не бяха малко пари за онова време при положение че сметките за жилището ти са я има 20 кинта я не...Ама шорошките гламаци от западните телефонни центрове са заапали питоня и не мож ги надприказва...

                          Коментар


                          • Предлагам да приемем, че условията за успех не са били в изобилие по време на социализЪма и да продължим нататък с дискусията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Леле, какъв богаташ е бил. Това на ден, нали?
                              Не, на час.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Алоооо имаше си постановление нам кое си млад специалист 240 кинта....Нема значение инженер ли си доктор ли си космонаФт ли си?Само офицерите от армията и МВР може би и миньорите земаха повеке.Говоря за след 1984г.Преди това не знам.Това не бяха малко пари за един сополанко току що завършил училище и не умеещ нищо.Инженер не се става само с училище.Анадънму.Тънъмънчева извиняай за тона ама заблудените младежи веднъж завинаги трябва да разберат
                                Алоо, Пешооо! У военните заводи са вземали манинкичко повече от тез 240 български лефа, бре!!! Що да ме лъже девера ми?. Някво доплащане ще е било. Обещавам да го питам и да ти светна крушката

                                П.П. Извинен си за тона. Нал съм ти рекла, че ако ми беше верен спътник у живота до сега да съм те излежала /присъдата за убийство имам предвид/
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X