IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Кажете вашата версия моля,
    Това не ти харесвам. Все си пас. Моята версия ... Първата вероятна плочка от неприятно домино.

    А твоята?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Winter

      Тошко .......... Тошкооооо

      Селенката , явно те е поправила .......... но после се е самоизтрила ....... Разбрала е със закъснение смисъла на поста ти ......
      Та , по същество :
      ''рошиш'' се пише с ...... '' у ''
      от '' руши '' ....... '' руши видинлиев''..............
      Капиш ???
      То, и ВЪлхала се пише с ...."а", ако ме разбираш какво искам да ти намекна

      П.П. Селена пишеше за един американски съдия, който беше влязъл в обяснителен режим в интервю по CNN. Само тя си знае защо изтри коментара си.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Всъщност поста беше за един цирк в САЩ. Много трябва да ти се обяснява, а ме мързи.

        Малко оф топик. Не те питам само теб. Какво става в Италия?
        Кажете вашата версия моля,

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Winter

          Тошко .......... Тошкооооо

          Селенката , явно те е поправила .......... но после се е самоизтрила ....... Разбрала е със закъснение смисъла на поста ти ......
          Та , по същество :
          ''рошиш'' се пише с ...... '' у ''
          от '' руши '' ....... '' руши видинлиев''..............
          Капиш ???
          Всъщност поста беше за един цирк в САЩ. Много трябва да ти се обяснява, а ме мързи.

          Малко оф топик. Не те питам само теб. Какво става в Италия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Не знам, как е при другите колеги, но аз разбрах причините!
            Вие сте една светла точка в мрачното мурзилско море...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power

              Aбе отде ви намират такива бе ба си мамата.Тебе ако не те е отелила кравата ше си сменя името
              Нещо по същество от горното да коментираш? Или не ти харесва, когато спонсорите лъсват, а опорки нема!

              Коментар


              • Не знам, как е при другите колеги, но аз разбрах причините!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Първо хотела макар да е създаден с комунистически пари е изяло частен проект и самите японци не са давали на българите да припарят докато се строй хотела. Второ Арабаджиеви са създадени с протекцията на ДС. И трето ти като частник всичко ли рошиш с каквото се захванеш. Пък ако толкова си против частната собственост, що не се хванеш на заплата в държавната администрация някъде за 700 лева, Всъщност се чудя що си губя времето да ти отговарям на щуротиите.
                  Ама да! ИЗЦЯЛО частен проект, направен по времето на социализма. С държавни пари, строен от държавни предприятия, експлоатиран от държавата и държавата прибира печалбите.
                  Ама истински изцяло частен проект на българската държава.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Е чекай чекай малко нали куманизите беа лошите а демократите частниците свободния пазар беа връхтъ?Са кво стана бе?Как така ше ми пишеш таквия работи против частната инициатива?Това беше абрака дабра на твоите крадливи кумири.И после бил съм злобен.Ми как да търпя подобна тъпотия.Куманизите били прости ама през 1979г създали един отличен хотел а умните и красиви частници му разплакаха мамата.Отде ви намират таквия глупендери не зная.До каквото се докосна частника всичко унищожи и окраде
                    Отговорът е много прост пеше.
                    Почти всичките ни "частници"/"бизнесмени" са НАЗНАЧЕНИ такива с раздадени пари (дори и от твоите, колкото и да не ти се вЕрва).
                    Всички до един са свързани или са директно от ЧЕРВЕНАТА НОМЕНКЛАТУРА и бившата обслужваща я ДС.
                    А зад всички тях стоят водещите им ченгета директно от маскваабад.
                    Пеееф(послушно детенце на батИлийката преди), божков, кюлев, златев, банев, гергов, домуси, бълчовци и още плеада по-малки и големи червени прасета.
                    пък ти после си псувай костофффф, че ти дал компенсаторки за земицата.....дето горните директно са конфискували от дядовците ти. Простотия бугарска.
                    Last edited by Andi11; 28.09.2018, 11:21.

                    Коментар


                    • Last edited by Selena; 27.09.2018, 23:29.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Е чекай чекай малко нали куманизите беа лошите а демократите частниците свободния пазар беа връхтъ?Са кво стана бе?Как така ше ми пишеш таквия работи против частната инициатива?Това беше абрака дабра на твоите крадливи кумири.И после бил съм злобен.Ми как да търпя подобна тъпотия.Куманизите били прости ама през 1979г създали един отличен хотел а умните и красиви частници му разплакаха мамата.Отде ви намират таквия глупендери не зная.До каквото се докосна частника всичко унищожи и окраде
                        Първо хотела макар да е създаден с комунистически пари е изяло частен проект и самите японци не са давали на българите да припарят докато се строй хотела. Второ Арабаджиеви са създадени с протекцията на ДС. И трето ти като частник всичко ли рошиш с каквото се захванеш. Пък ако толкова си против частната собственост, що не се хванеш на заплата в държавната администрация някъде за 700 лева, Всъщност се чудя що си губя времето да ти отговарям на щуротиите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Чудя се вие успешниците какво точно мислите за Ветко и Маринела... Възхищавате ли се на тези колоси на българският бизнес и предприемчивост

                          Кажете си, разкрийте душите си, стига философствали



                          "Съпругата на Арабаджиев Маринела, чието име вече носи бившият Японски хотел, е нещо като некороновата кралица на кича в отечеството. Тя е градска легенда в това отношение. Само за няк месеца под вещото ѝ ръководство бившият Японски хотел се превърна в средище на дантелите и розовите фламинга. Сградата, по проект на гениалния японски архитект Кишо Курокава, бе една о емблемите на София, завършена още в далечната 1979 г. Курокава е не просто изпълнител, той е философ - в своята работа той търси различни форми, близки до природата, носещи определен смисъл и хармония. Точно това е причината при построяването на хотела той особено много да д на градината с японски вишни, пресъздаваща източното усещане за безметежност, хармония и търсене на духовен смисъл. Едно от първите действия на госпожа Маринела обаче беше да изкорeни вишните и да ги замени със светещи палми. Там, където преди имаше тържество на природата, се настани бруталният кич,изкуствената помпозност и вероятно това направи хотел "Маринела" любимо място на всички ъпгрейднати със силикон столични кифли. Селфитата от тоалетните на хотела съвсем доскоро бяха снобският хит на новобогаташките любовници, въобразили си, ч попадат завинаги в света на неземно опаричените, на тези, които успехът е целунал завинаги и никога няма да изостави. Заради почти неизбежно и не толкова скандално прозвуча в края на миналата година новината, че именно хотел "Маринела" е спечелил обществената поръчка за подслона на гостите на българското европредседателство. Новина щеше да е обратното - хотелът на Арабаджиев случайно да вземе да изпадне от списъка на любимците на властта."
                          Е чекай чекай малко нали куманизите беа лошите а демократите частниците свободния пазар беа връхтъ?Са кво стана бе?Как така ше ми пишеш таквия работи против частната инициатива?Това беше абрака дабра на твоите крадливи кумири.И после бил съм злобен.Ми как да търпя подобна тъпотия.Куманизите били прости ама през 1979г създали един отличен хотел а умните и красиви частници му разплакаха мамата.Отде ви намират таквия глупендери не зная.До каквото се докосна частника всичко унищожи и окраде

                          Коментар


                          • Чудя се вие успешниците какво точно мислите за Ветко и Маринела... Възхищавате ли се на тези колоси на българският бизнес и предприемчивост

                            Кажете си, разкрийте душите си, стига философствали



                            "Съпругата на Арабаджиев Маринела, чието име вече носи бившият Японски хотел, е нещо като некороновата кралица на кича в отечеството. Тя е градска легенда в това отношение. Само за няк месеца под вещото ѝ ръководство бившият Японски хотел се превърна в средище на дантелите и розовите фламинга. Сградата, по проект на гениалния японски архитект Кишо Курокава, бе една о емблемите на София, завършена още в далечната 1979 г. Курокава е не просто изпълнител, той е философ - в своята работа той търси различни форми, близки до природата, носещи определен смисъл и хармония. Точно това е причината при построяването на хотела той особено много да д на градината с японски вишни, пресъздаваща източното усещане за безметежност, хармония и търсене на духовен смисъл. Едно от първите действия на госпожа Маринела обаче беше да изкорeни вишните и да ги замени със светещи палми. Там, където преди имаше тържество на природата, се настани бруталният кич,изкуствената помпозност и вероятно това направи хотел "Маринела" любимо място на всички ъпгрейднати със силикон столични кифли. Селфитата от тоалетните на хотела съвсем доскоро бяха снобският хит на новобогаташките любовници, въобразили си, ч попадат завинаги в света на неземно опаричените, на тези, които успехът е целунал завинаги и никога няма да изостави. Заради почти неизбежно и не толкова скандално прозвуча в края на миналата година новината, че именно хотел "Маринела" е спечелил обществената поръчка за подслона на гостите на българското европредседателство. Новина щеше да е обратното - хотелът на Арабаджиев случайно да вземе да изпадне от списъка на любимците на властта."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              А пирамидов недей щото мое да разбереш че досега си пропилявал живота си хи хи хи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Според мене човек не може да се промени. Хората постянно се опитват нещо да променят, но само се залъгват, че се променят

                                Но ако човек "се научи" да "бърка в кода", образно казано, може да се промени доста повече, отколкото си мислят хората, че е възможно. Но това много малко хора го постигат. И дори да "знаеш как" не е достатъчно


                                Иначе, ясно, че можеш да си промениш гледната точка и, примерно, както си бил либертарианец, така може с времето да минеш доста по-вляво. Но това не е промяна на човека
                                Може би си прав... Вероятно човек не се променя с годините, а по-скоро изкарва на показ неща, които ги има дълбоко скрити в подсъзнанието му и просто чакат на "отложен старт" "побутване" от някой. Доколкото си спомням, това поведение се нарича в психологията "феномен на Микеланджело".
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X