IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena

    Може. Може. Ама това е мнооого стар модел. Както и да е, да не създаваме излишна работа на модерацията.

    За Мъск, ми е любопитно защо е толкова яростна медийната атака срещу него.
    Настъпил е нечий интерес, затуй.

    Коментар


    • Спирам. Лека вечер.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Не знам по какъв начин те касае това, но най-вероятно никак.
        Това са съвсем премерени изказвания. А че му се връзват някои, е съвсем отделен въпрос. Борсови игрички.
        Когато има нагоре-надолу, то има поза от това. Също както и в живота - навътре-навън...
        Според мен си повлияна повече от нужното от медийни изказвания.
        Т.е. ти го одобряваш. Хубу. Лошо няма. На мен ми е на кантар. Интересното е, че си доста по-строг с Пирамид, а че Илончо менти с милиарди са някакви незначителни подробности...

        Виж какво чета тук. Не казвам, че е вярно, казвам, че доста не го долюбват медиите.

        “Тесла” сякаш успя да преодолее доста глупавите си чисто технически проблеми с производството и увеличи драстично колите, излизащи всеки месец. Нещо повече – търсенето на електро автомобили нараства и сякаш Елън Мъск е “прескочил трапа”.

        За Мъск обаче трапът е един, а за тълпите народни е съвсем друг. Съвсем реално е Мъск да произведе успешен пазарен балон, да създаде огромно търсене, след което да продаде компанията за милиарди точно на върха и. Нищо ново. Всъщност, съвсем успешно го направи Стив Джобс, който успя да накара тълпи от идиоти да плащат 5 пъти по-висока цена от производствената, за едно име.
        Last edited by Selena; 07.10.2018, 21:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          В контекста на казаното преди това от Мъни, т.е. дали е селфстартър бутащ света напред или по-скоро бутащ собственото си шоу на колела ...
          А защо да разделяме едното от другото? Именно там е красотата на момента, в силата на интегритета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Напротив. Казах, че ми е на кантар доколко е полезен. И понеже ти формулира дълъг отговор, което при теб е рядкост, ще се обоснова защо ми е малко спорен селфстартър. Космическите му идеи са ок. Човечеството рано или късно трябва да се опита да колонозира поне околните планети иначе в един момент няма да ни достигат ресурси.

            Ще ти кажа и какво не ми харесва напоследък в поведението му. Оставяме настрана странния му личен живот, той затова си е личен. Обаче игричките от сорта абе сега компанията ще става частна, пък сега няма да става частна и прочее врътки не ми харесват.
            Не знам по какъв начин те касае това, но най-вероятно никак.
            Това са съвсем премерени изказвания. А че му се връзват някои, е съвсем отделен въпрос. Борсови игрички.
            Когато има нагоре-надолу, то има поза от това. Също както и в живота - навътре-навън...

            Според мен си повлияна повече от нужното от медийни изказвания.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Ама па как свински си поживяха преди това. Не може и меча докрая и душата в рая.
              Много находчиво "завоалирана" интерпетация /"хем душата в рая, хем ... до края!"/, затова пък - в десЕтката...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Нищо не каза. Само предположение в смисъл ама дили така, или онака...
                Ако се върнеш двадесетина години наза, ще видиш че Мъск има история.
                Той създаде Пайпал, който в момента се използва по цял свят. След това се появиха какви ли не, но само паъпал остана.
                Другото което създаде е спейсХ. Досега всичките му начинания са успешни.
                На фона на казаното, в каква посока би си променила мнението евентуално?
                Напротив. Казах, че ми е на кантар доколко е полезен. И понеже ти формулира дълъг отговор, което при теб е рядкост, ще се обоснова защо ми е малко спорен селфстартър. Космическите му идеи са ок. Човечеството рано или късно трябва да се опита да колонозира поне околните планети иначе в един момент няма да ни достигат ресурси.

                Ще ти кажа и какво не ми харесва напоследък в поведението му. Оставяме настрана странния му личен живот, той затова си е личен. Обаче игричките от сорта абе сега компанията ще става частна, пък сега няма да става частна и прочее врътки не ми харесват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Нищо не каза. Само предположение в смисъл ама дили така, или онака...
                  .

                  Ако се върнеш двадесетина години наза, ще видиш че Мъск има история.
                  Той създаде Пайпал, който в момента се използва по цял свят. След това се появиха какви ли не, но само паъпал остана.
                  Другото което създаде е спейсХ. Досега всичките му начинания са успешни.

                  На фона на казаното, в каква посока би си променила мнението евентуално?

                  И Solar City, и The Boring company също са негови и успешни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    А ти? Аз вече казах.
                    Нищо не каза. Само предположение в смисъл ама дили така, или онака...
                    .

                    Ако се върнеш двадесетина години наза, ще видиш че Мъск има история.
                    Той създаде Пайпал, който в момента се използва по цял свят. След това се появиха какви ли не, но само паъпал остана.
                    Другото което създаде е спейсХ. Досега всичките му начинания са успешни.

                    На фона на казаното, в каква посока би си променила мнението евентуално?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Ми ти какво мислиш?
                      А ти? Аз вече казах.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        В контекста на казаното преди това от Мъни, т.е. дали е селфстартър бутащ света напред или по-скоро бутащ собственото си шоу на колела ...
                        Ми ти какво мислиш?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Много,, селфстартъри,, в България отидоха у небитието, така че и за тех се оказа не много изгодно.
                          Ама па как свински си поживяха преди това. Не може и меча докрая и душата в рая.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            В какъв смисъл?
                            В контекста на казаното преди това от Мъни, т.е. дали е селфстартър бутащ света напред или по-скоро бутащ собственото си шоу на колела ...
                            Last edited by Selena; 07.10.2018, 17:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Под въпрос ми е Елон Мъск.
                              В какъв смисъл?
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Е тоя шмекер бая народ завлече и вместо да го пребият гледам му се кланят.Нема такъв смешник
                                Този „Шмекер” има няколко компании и, като гледам, останалите не е като да изпитват същите проблеми. А финансовият Капитал го гази само там, където чувства застрашени Своите интереси и само дотолкова, колкото да му покаже, Кой командва. Да знае и да се кланя на Правилния Олтар.

                                Коментар

                                Working...
                                X