IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големите политически гении дето само ще разстрелват и бесят, я погледнете своя живот. Първо, огледайте се дали е подредена стаята в която се намирате, банята в която се къпете чиста ли е? Не го казвам метафорично. Къде си тръгнал да вкарваш в ред държавата, ако дори собственият ти дом не е в ред? След това, помогнал ли си на хората около теб, които живеят в твоя блок или само знаеш да вдигаш чистачки и да надуваш музика? В тежест ли си на обществото или в плюс? Голяма част от хората не са вкарали в ред своя живот ама голям мерак да дават идеи за оправяне на държавата.

    Жал ме е за човек, които си мисли и не само мисли ами разчита някой друг да му оправи живота... Толкова ли си безсилен и беззъб, че не можеш сам да си помогнеш... Да не говорим, че почти всички хора, които плюят политиците, че крадат, всъщност не се дразнят, че има кражба, а че просто те не са част от нея. Всекидневно майстори, сервитьори и т.н., уж хора от народа, цакат съгражданите си, но иначе Бойко е виновен. Това не го пиша с цел да защитавам политиците, аз също нямам положително мнение за тях. Просто хора не се заблуждавайте, в България е трудно, но е добре. Нямате перспектива за това какво се случва в света. Не чух някой да сравнява България с Централноафриканска република например или Сирия, а само със Швейцария и не знам си какви други, места където минималната заплата била много висока и помощите големи...

    Какъв е тоз стремеж към безплатното, към това което се постига с минимални усилия и саможертви....?!

    Понеже темате е успех, да спомена, че политическата среда е един от факторите за успешен бинес, но е външен фактор, тоест няма как сам по себе си да му влияеш, но има други фактори на които можеш като колко труд полагаш и колко харчиш за ненужни неща, но не звучи секси като "Системата ни убива".

    Братя Георгиеви, Евлоги и Христо са имали един от най-успешните бизнеси по време в което България е била част от Османската империя. С част от парите си, те са създали Софийския университет и завещават всичко на България ама сигурно и те са за бесене щото ......................................... ! /попълнете празното с добра причина/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Само моля Ви, мен пожалете, аз също съм винаги бил за истинска демокрация. И за евтини имоти, евтини услуги, безплатно здравеопазване съм. Подкрепям трудещия се човек. Ето, за да се видя с някой лев съм отишъл на магарето в ауспуха, прокуден от държавата. Инак бих развял знамето на Революцията. Аз и през 90-те го вях, ама файда никаква.
      Левчо ти барем си по Камилария не могат да те пипнат ами аз ше дойдат ше ми вземат прасето кравата овцете кокошките брашното бурканите и ше ме арестуват като народен враг.Даже на дувара ше напишат кулак и Накавръчето ше ми се присмива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Кавръче,или се кудошиш с участниците в темата,или си на много добри опиати....
        Пазара не е опиянил не един или двама независимо дали си от дългата или късата страна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

          Бота, дръж се.. време не остана.. Иде нашто време !!
          Само моля Ви, мен пожалете, аз също съм винаги бил за истинска демокрация. И за евтини имоти, евтини услуги, безплатно здравеопазване съм. Подкрепям трудещия се човек. Ето, за да се видя с някой лев съм отишъл на магарето в ауспуха, прокуден от държавата. Инак бих развял знамето на Революцията. Аз и през 90-те го вях, ама файда никаква.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            напротив идеално ще му се получи на макарончо.
            като не могат да си внесат работници - мигранти от сирия и подобни, ще си внесат директно фирмите с бизнеса им, с работниците, с данъците. а ние?
            половината - по малките ще фалират, другите ще се преориентират към по белите държави. осигурена квартира в един момент ще стане постоянното му жилище, поне по документи
            Каврък пак почна с революциите. посочи ми една разписана програма за различно развитие на България?
            най-много да направим анархия като Ирак и Сирия. дали това искаш? дали ще струват тогава нещо имотите или поне каквото е останало от тях. И за тук съм подготвен - имам 10кв бомбоубежище с 50см бетон . и плочата отгоре е 1 педя по дебела
            А ,,жената,,. кво мисли че се завре ли у бункера.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Искам да ти кажа, че точно за един месец тая държава, ще влезне в правилния път. Прекалено много обаче мафията се е сраснала с нея и или този който поеме руля истински, ще заплати с живота си или трябва властта да бъде дадена на Българската Армия,за определен период-преходен, както стана в Египет,докато минат чистките. Тези с фирмите и софтуера са част от обръчите, около властта, не са само те, много са. И тук във форума има такива. Тези дето говорят сладко, сладко и всеки аспект от БГ живота за тях е прекрасен са част от тези обръчи. За тях също НАРОДЕН СЪД !!!!
              Такава малка държава, може да стане една балканска Швейцария, но без досегашните политически класи.
              о да, тук във форума има мазни сладкодумни “квалифицирани бизнесмени” на които мами и тати са поверили крадените пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Кавръче,или се кудошиш с участниците в темата,или си на много добри опиати....
                Истината е некъде там....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Искам да ти кажа, че точно за един месец тая държава, ще влезне в правилния път. Прекалено много обаче мафията се е сраснала с нея и или този който поеме руля истински, ще заплати с живота си или трябва властта да бъде дадена на Българската Армия,за определен период-преходен, както стана в Египет,докато минат чистките. Тези с фирмите и софтуера са част от обръчите, около властта, не са само те, много са. И тук във форума има такива. Тези дето говорят сладко, сладко и всеки аспект от БГ живота за тях е прекрасен са част от тези обръчи. За тях също НАРОДЕН СЪД !!!!
                  Такава малка държава, може да стане една балканска Швейцария, но без досегашните политически класи.
                  Кавръче,или се кудошиш с участниците в темата,или си на много добри опиати....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чифликов Разгледай мнение

                    А тези “бизнесмени” които със софтуера си помагат на такива като Домусчиев да крият данъци, кскво ще ги правиме?
                    Помагачите също би следвало да бъдат наказани според мене.
                    Искам да ти кажа, че точно за един месец тая държава, ще влезне в правилния път. Прекалено много обаче мафията се е сраснала с нея и или този който поеме руля истински, ще заплати с живота си или трябва властта да бъде дадена на Българската Армия,за определен период-преходен, както стана в Египет,докато минат чистките. Тези с фирмите и софтуера са част от обръчите, около властта, не са само те, много са. И тук във форума има такива. Тези дето говорят сладко, сладко и всеки аспект от БГ живота за тях е прекрасен са част от тези обръчи. За тях също НАРОДЕН СЪД !!!!
                    Такава малка държава, може да стане една балканска Швейцария, но без досегашните политически класи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      напротив идеално ще му се получи на макарончо.
                      като не могат да си внесат работници - мигранти от сирия и подобни, ще си внесат директно фирмите с бизнеса им, с работниците, с данъците. а ние?
                      половината - по малките ще фалират, другите ще се преориентират към по белите държави. осигурена квартира в един момент ще стане постоянното му жилище, поне по документи
                      На милите тираджии им желая фалит и капут да се поринат от пътищата да си земат камионите чантите гащите и да ги нема.Фалит.Дано дано дано

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                        Ще се отрази трагично на всичко...Уви за него няма да му се получи изглежда...Случайно попаднах на обява за тираджии /ако ме уволнят от сервитьорската длъжност/...пишеше че са осигурени квартири за нощувка навсякъде по Европа и т.н...а да и заплатата беше НАД 5К....Явно ще намерят начин на някаква цена...
                        напротив идеално ще му се получи на макарончо.
                        като не могат да си внесат работници - мигранти от сирия и подобни, ще си внесат директно фирмите с бизнеса им, с работниците, с данъците. а ние?
                        половината - по малките ще фалират, другите ще се преориентират към по белите държави. осигурена квартира в един момент ще стане постоянното му жилище, поне по документи
                        Каврък пак почна с революциите. посочи ми една разписана програма за различно развитие на България?
                        най-много да направим анархия като Ирак и Сирия. дали това искаш? дали ще струват тогава нещо имотите или поне каквото е останало от тях. И за тук съм подготвен - имам 10кв бомбоубежище с 50см бетон . и плочата отгоре е 1 педя по дебела
                        Last edited by bota156; 04.12.2018, 20:22.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power

                          За тоя бих ти помагал изключително гадна противна и нагла крадлива мутра.И бих добавил излизане от НАТО и избор на окръжни прокурори съдии и началници на полицията.Създаване на общинска полиция с цел опазване на общественият ред а за сериозните престъпления като убийства МВР...Пуска другаря циганин кючека идват бум акта за 1000 лева.посяга на полицай оня вади пищова и бам.Скачат мангалите айде баретите с калашниците и 100 мангала по дереците из маалата ей така за назидание.Яко бой за мангалите ей така профилактично.
                          Хайде вървете в "Политиката" ,че започвате да ме дразните !!!
                          Не желая да чета подобни простотии и затова не влизам там,а сега и тук !!!
                          Last edited by Dury; 04.12.2018, 21:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Точно така. Но е редно да се дадат равни реални възможности на всички. Който иска да работи му се предлага достъпна преквалификация, подписва договор и ако не желае да работи, естрадация от България. Общините да минат към федерално, независимо управление без да се отчитат към хазната. Отделни области със собствени независими бюджети. И като закони отделно да си гласуват.
                            Ехаа конфедерация България. Звучи добре за Банско и Балчик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Аз бих обесил лично повечето родни бизнесмени начело с К. Домусчиев.
                              Цялата пасмина на ешафода, на стадион Васил Левски пред очите на народа. След НОВИЯ НАРОДЕН СЪД, масово прочистване на България, и изселване на всички свързани с комунизма. Нова Конституция и Президентска Република със Сенат и сенатори от само две партии. Нови, закони, и нови данъци. Излизане на България от Еврогейския съюз и поемане по нов път
                              А тези “бизнесмени” които със софтуера си помагат на такива като Домусчиев да крият данъци, кскво ще ги правиме?
                              Помагачите също би следвало да бъдат наказани според мене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power

                                За тоя бих ти помагал изключително гадна противна и нагла крадлива мутра.И бих добавил излизане от НАТО и избор на окръжни прокурори съдии и началници на полицията.Създаване на общинска полиция с цел опазване на общественият ред а за сериозните престъпления като убийства МВР...Пуска другаря циганин кючека идват бум акта за 1000 лева.посяга на полицай оня вади пищова и бам.Скачат мангалите айде баретите с калашниците и 100 мангала по дереците из маалата ей така за назидание.Яко бой за мангалите ей така профилактично.
                                Точно така. Но е редно да се дадат равни реални възможности на всички. Който иска да работи му се предлага достъпна преквалификация, подписва договор и ако не желае да работи, естрадация от България. Общините да минат към федерално, независимо управление без да се отчитат към хазната. Отделни области със собствени независими бюджети. И като закони отделно да си гласуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X