IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Джасни - но съзнателно. Виж, след това, дали ти харесва.
    Мен ми харесва.
    Може и да тествам,
    само не им влизай после в атака на наште добри приятели, модитата и прочее ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Кофтито е че става навик ...
      Да.
      Оправдаваме се с това, че го знаем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Джасни - но съзнателно. Виж, след това, дали ти харесва.
        Мен ми харесва.
        Кофтито е че става навик ...

        Коментар


        • https://m.youtube.com/watch?v=KlqDOGRyMKM

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            ​​​​​

            Някой трябва да е "прецаканото" майна, за да може на други да им е гот Мерси, че ме разбра, не пия, но ми даде добра идея - да зема да жасна нещо и да се приспя щастливо... може би
            Джасни - но съзнателно. Виж, след това, дали ти харесва.
            Мен ми харесва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Бууу! И аз страдам от прекалено много тестостерон в кръвта, мамка му!
              от там ли идва, не знаех, че така може да избива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                е сега ми станА ясно що си се кръстила " прецаканото " ... само не ми стана ясно какво си пила вечерта ...
                Някой трябва да е "прецаканото" майна, за да може на други да им е гот Мерси, че ме разбра, не пия, но ми даде добра идея - да зема да жасна нещо и да се приспя щастливо... може би

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  е сега ми станА ясно що си се кръстила " прецаканото " ... само не ми стана ясно какво си пила вечерта ...
                  Бууу! И аз страдам от прекалено много тестостерон в кръвта, мамка му!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    XY e готин, просто си го нарочил и се завърта една въртележка, ... не ти е майко работа. Но който знае "оле-затвори очички" не е също лош, та недей да я водиш тая празна борба с принципите, просто .. нали знаеш човекът на слънцето какво е казал: "Всичко тече всичко се променя" Трябва и ние да се променяме адекватно един вид, понякога е по-добре да замълчи човек и да преглътне горчивия хап, с размисъл кое какво си залужава
                    Като казах размисъл и се сетих, че тази сутрин се събудих с бръмчилник в главата, може би по темата (макар Ив Макс да не харесваше въпросите за личностните типове, но точно темата ми провокираше изобщо интерес към тях) Та сутринта - все едно бях в четиримерното пространство и сякаш виждах типовете но като координати дискретно описани на еднакви разстояния от едно условно начало (с методите на векторната алгебра) всеки личностен тип е радиус вектор и ъглите между тях са нещо като отношения между типовете(ъглите също са дискрети поради дискретните координати на типовете) колкото типове толкова и взаимоотнощения,. (има нюанси разбира се, в пространствения ъгъл на равнините между два вектора и т.н). На всичко отогоре изведнъж започнаха да "жужат" и дискретите се превърнаха като птичи гнезда с разни диаметри и различно разтеглени по съответни измерения- съответстващи на различните проценти от анкетата, никога не се допират но понякога се доближават, Може ъглите да се нормират, и да бъдат цели числа, за сметка на координатите, може да се измери пространствения обем на жуженето около техния център, нещо като орбиталите на атомите, та чак се зачудих, дали мъртвата материя е мъртва и дали и духовната няма атомарни чаасти и т.н. и т.н., - изчаткала работа, и защо ако питаш - незнам, просто някой бутнал темата и ей ти тебе булка - спасов ден A денят беше крив и не записвам черно на бяло
                    е сега ми станА ясно що си се кръстила " прецаканото " ... само не ми стана ясно какво си пила вечерта ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      XY e готин, просто си го нарочил и се завърта една въртележка, ... не ти е майко работа. Но който знае "оле-затвори очички" не е също лош, та недей да я водиш тая празна борба с принципите, просто .. нали знаеш човекът на слънцето какво е казал: "Всичко тече всичко се променя" Трябва и ние да се променяме адекватно един вид, понякога е по-добре да замълчи човек и да преглътне горчивия хап, с размисъл кое какво си залужава
                      Като казах размисъл и се сетих, че тази сутрин се събудих с бръмчилник в главата, може би по темата (макар Ив Макс да не харесваше въпросите за личностните типове, но точно темата ми провокираше изобщо интерес към тях) Та сутринта - все едно бях в четиримерното пространство и сякаш виждах типовете но като координати дискретно описани на еднакви разстояния от едно условно начало (с методите на векторната алгебра) всеки личностен тип е радиус вектор и ъглите между тях са нещо като отношения между типовете(ъглите също са дискрети поради дискретните координати на типовете) колкото типове толкова и взаимоотнощения,. (има нюанси разбира се, в пространствения ъгъл на равнините между два вектора и т.н). На всичко отогоре изведнъж започнаха да "жужат" и дискретите се превърнаха като птичи гнезда с разни диаметри и различно разтеглени по съответни измерения- съответстващи на различните проценти от анкетата, никога не се допират но понякога се доближават, Може ъглите да се нормират, и да бъдат цели числа, за сметка на координатите, може да се измери пространствения обем на жуженето около техния център, нещо като орбиталите на атомите, та чак се зачудих, дали мъртвата материя е мъртва и дали и духовната няма атомарни чаасти и т.н. и т.н., - изчаткала работа, и защо ако питаш - незнам, просто някой бутнал темата и ей ти тебе булка - спасов ден A денят беше крив и не записвам черно на бяло
                      Е, така е.
                      Така е за нас, които мислим и се оценяваме.

                      Много интересна за мен теза си изложил - чисто логично и даже математично виждане и оценка на човека. (не се засягайте от математичността - тава е един от начините на мислене)
                      Благодаря, ще имам пред вид и това; струва си да си помисля. Защо не?
                      Last edited by R1a1; 07.03.2019, 20:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                        Сега хикс-игрек се обажда на некой отгоре, и след това нема да съм допуснат да ви развалям уюта повече.
                        XY e готин, просто си го нарочил и се завърта една въртележка, ... не ти е майко работа. Но който знае "оле-затвори очички" не е също лош, та недей да я водиш тая празна борба с принципите, просто .. нали знаеш човекът на слънцето какво е казал: "Всичко тече всичко се променя" Трябва и ние да се променяме адекватно един вид, понякога е по-добре да замълчи човек и да преглътне горчивия хап, с размисъл кое какво си залужава
                        Като казах размисъл и се сетих, че тази сутрин се събудих с бръмчилник в главата, може би по темата (макар Ив Макс да не харесваше въпросите за личностните типове, но точно темата ми провокираше изобщо интерес към тях) Та сутринта - все едно бях в четиримерното пространство и сякаш виждах типовете но като координати дискретно описани на еднакви разстояния от едно условно начало (с методите на векторната алгебра) всеки личностен тип е радиус вектор и ъглите между тях са нещо като отношения между типовете(ъглите също са дискрети поради дискретните координати на типовете) колкото типове толкова и взаимоотнощения,. (има нюанси разбира се, в пространствения ъгъл на равнините между два вектора и т.н). На всичко отогоре изведнъж започнаха да "жужат" и дискретите се превърнаха като птичи гнезда с разни диаметри и различно разтеглени по съответни измерения- съответстващи на различните проценти от анкетата, никога не се допират но понякога се доближават, Може ъглите да се нормират, и да бъдат цели числа, за сметка на координатите, може да се измери пространствения обем на жуженето около техния център, нещо като орбиталите на атомите, та чак се зачудих, дали мъртвата материя е мъртва и дали и духовната няма атомарни чаасти и т.н. и т.н., - изчаткала работа, и защо ако питаш - незнам, просто някой бутнал темата и ей ти тебе булка - спасов ден A денят беше крив и не записвам черно на бяло

                        Коментар


                        • Щел си да ме сдавиш. Какво ти пречи?

                          ​​​​​​Давай, сдавяй ме, аз държа. Не съм чупливичък като новите ти сънародници.
                          Е, ако вие не сте набили кокалашката в гърлото ми, де. Тогава не мога да говоря.
                          Last edited by R1a1; 07.03.2019, 19:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                            Прочее, доволен съм, че ви научих да пишете думата "бан" правилно.
                            Поздравления.
                            Ха-ха-ха-хаааааа!
                            Жив да си! Чудех се кво ми липсва , а то не съм знаел!


                            ПП
                            Благодари се на този с китарката че се навърта наоколо, иначе ще те здавя като кон врабец,
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Сега хикс-игрек се обажда на некой отгоре, и след това нема да съм допуснат да ви развалям уюта повече.

                              Коментар


                              • Селено, радвай се!
                                Ще ме баннат, ще ми затворят "мръсната устичка".

                                Даже не мога да ви съжалявам.

                                Коментар

                                Working...
                                X