IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	0buffet.jpg
Views:	1
Size:	22.9 КБ
ID:	3472971

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

      Аз ще те науча да откриеш и заобичаш водката. Няма страшно За бирите добре. Приемаме че съм ти ги обещал. Все пак трябва разредител за водката. Упражнението е много полезно за получаване на факсове и прозрения от всякакъв характер. За Бог, вселената и всичко останало...
      Не вярвам да постигнеш резултат с водката . Бирите ще ти кажа какви, кога и къде да ми пратиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


        Е , що водка ? Аз не обичам . И що ми дължиш? Не се сещам

        Нещо ментиш за бирите. Като имам време ще се разходя назад във времето и ще открия дългът ти
        Аз ще те науча да откриеш и заобичаш водката. Няма страшно За бирите добре. Приемаме че съм ти ги обещал. Все пак трябва разредител за водката. Упражнението е много полезно за получаване на факсове и прозрения от всякакъв характер. За Бог, вселената и всичко останало...
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

          Аз не се сещам да ти дължа две бири ама мен ме запиши че ти дължа бутилка водка. То с две бири нирвана не се постига. Само ще ти се доспи да се чудя как да те прибирам

          Е , що водка ? Аз не обичам . И що ми дължиш? Не се сещам

          Нещо ментиш за бирите. Като имам време ще се разходя назад във времето и ще открия дългът ти
          Last edited by Lelq; 31.05.2019, 17:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Щото аз съм Блясъчко, а ти не и разказвам по - цветно ! А и не съм казала нищо, сравнение с това, което знам

            Мога да ви водя лекции, на групичката будисти
            Срещу бира. Сетих се, че май ми дължиш две. Ама не съм много сигурна, че беше ти, та може да се измъкнеш
            Аз не се сещам да ти дължа две бири ама мен ме запиши че ти дължа бутилка водка. То с две бири нирвана не се постига. Само ще ти се доспи да се чудя как да те прибирам
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

              Горе-долу и аз така ги виждам нещата, само дето на мен не ми звучат като наизустени клишета
              Щото аз съм Блясъчко, а ти не и разказвам по - цветно ! А и не съм казала нищо, сравнение с това, което знам

              Мога да ви водя лекции, на групичката будисти
              Срещу бира. Сетих се, че май ми дължиш две. Ама не съм много сигурна, че беше ти, та може да се измъкнеш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добро утро!
                Сутринта, неразсъннена пих няколко у виртуалната, после в реална и ми се подредиха едни мислиииии.... Мани, мани
                Ма може на някой от търсещите , да са му от полза. Дет се вика, дори да ги отрече, може да си намери други, негови.

                Работен вариант :
                Всеки е вселена и бог и създава, твори себе си и околността си, обаче всичко е едновременно, цялостно и за това всички виждат горе - долу едно и също. Тук - там има по някой Блясъчко, дето съгражда повече или по -красиво и изкривява малко реалността на останалите. В тази връзка, всички заедно и всеки по отделно сме Бог, ама колкото сме, толкова са вариациите на Вселена, реалност, виртуалност, успех и т.н. Бог си играе с любов
                Нямам повече време да пиша. Друг път, мога да опитам да обясня повече
                Готин ден!
                Горе-долу и аз така ги виждам нещата, само дето на мен не ми звучат като наизустени клишета
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Добро утро!
                  Сутринта, неразсъннена пих няколко у виртуалната, после в реална и ми се подредиха едни мислиииии.... Мани, мани
                  Ма може на някой от търсещите , да са му от полза. Дет се вика, дори да ги отрече, може да си намери други, негови.

                  Работен вариант :
                  Всеки е вселена и бог и създава, твори себе си и околността си, обаче всичко е едновременно, цялостно и за това всички виждат горе - долу едно и също. Тук - там има по някой Блясъчко, дето съгражда повече или по -красиво и изкривява малко реалността на останалите. В тази връзка, всички заедно и всеки по отделно сме Бог, ама колкото сме, толкова са вариациите на Вселена, реалност, виртуалност, успех и т.н. Бог си играе с любов
                  Нямам повече време да пиша. Друг път, мога да опитам да обясня повече
                  Готин ден!

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=GFu7cnXg52w

                    Черпя всички ! И успешните и не толко .
                    И тия с пороците и тия с финансите !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Например - Да си посетил бумбарника в невръстни години с дядката. Колко хора са успели по тоз показател - почти николко
                      aйде сега и ти ... взе ме за мезе с тоя бумбар и бахур ... като бях малък верно бях успял ...сега имам сума ти пороци и никакви финанси за тях .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Ама пак на там избиват нещата... Или минимизираш пороците или увеличаваш доходите.
                        И двата подхода са работещи.
                        Работещи , ама звучи малко като - в единят случай си победител, в другият на почетното, второ място

                        Едното ти носи много повече удоволствие и щастие, другото е успокоение - махваш с ръка и се отказваш от "киселото грозде"

                        Коментар


                        • Понеже всилко е по темата, да попитам (играчка-закачка):
                          - Как, с незаконни действия, да НЕ нарушаваме закона?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            Какво значи да си успял /"бял"/ човек ? ...
                            Ами значи да имаш финансовата независимост да задоволяваш всичките си пороци ! Всичко друго тука е ала бала !
                            Ама пак на там избиват нещата... Или минимизираш пороците или увеличаваш доходите.
                            И двата подхода са работещи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Какво значи да си успял /"бял"/ човек ? ...
                              Например - Да си посетил бумбарника в невръстни години с дядката. Колко хора са успели по тоз показател - почти николко

                              Коментар


                              • Какво значи да си успял /"бял"/ човек ? ...

                                Ами значи да имаш финансовата независимост да задоволяваш всичките си пороци ! Всичко друго тука е ала бала !

                                Коментар

                                Working...
                                X