IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
    Та за тъмните очила, прикриващи погледа на гледащия.
    Отнасям се с човешка омраза и презрение към тези, които крият очите си, погледа си с тях.

    Да, знам, че има болезнени случаи, но те са много малко.

    Ако гледаш с интерес, или със злоба, или както щеш, защо прикриваш очите си?

    Това са хора безхарактерни, безотговорни и страхливи, и никога не бих имал човешко уважение към такива.

    Извинявайте, ако сте в групата.

    Аз не крия очите си, гледам с любов, или омраза, или, най-често, с равнодушие.
    Но защо да крия очите си?
    ​​​​​​
    Фоточувствителност. Има определена група хора свръхчувствителни към светлината. Проблемът е медицински.

    Коментар


    • Та за тъмните очила, прикриващи погледа на гледащия.
      Отнасям се с човешка омраза и презрение към тези, които крият очите си, погледа си с тях.

      Да, знам, че има болезнени случаи, но те са много малко.

      Ако гледаш с интерес, или със злоба, или както щеш, защо прикриваш очите си?

      Това са хора безхарактерни, безотговорни и страхливи, и никога не бих имал човешко уважение към такива.

      Извинявайте, ако сте в групата.

      Аз не крия очите си, гледам с любов, или омраза, или, най-често, с равнодушие.
      Но защо да крия очите си?
      ​​​​​​
      Last edited by R1a1; 16.07.2019, 17:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Интересно при нелегалните дейности как седят нещата. Или при тоталитарните общества
        При нелегалните дейности са ясни нещата, макар че едва ли някога е провеждано представително изследване. Но си има типове, предразположени към криминално поведение (примерно ESTP). А вида на обществения строй, дава предимства на определени групи от типове, но както знаем строевете и конюнктурите не са константа. Ако почакаш достатъчно дълго, ще настъпи и твоя час...

        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Ако включим и звездите вече стана дебела работата.
        А, на звездите не се мешаме... те си имат собствен възглед по въпроса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Изследването е за САЩ, но не се отнася за борсата, а за доходите от законна дейност
          А за другото си прав - има типове, които са ефективни само на мечи пазар и такива, които са си родени бикове.
          При мечи пазари всички страдат особено тея с дълг, а не само играчите на финансовите пазари. Интересно при нелегалните дейности как седят нещата. Или при тоталитарните общества

          Ако включим и звездите вече стана дебела работата.

          Коментар


          • Изследването е за САЩ, но не се отнася за борсата, а за доходите от законна дейност
            А за другото си прав - има типове, които са ефективни само на мечи пазар и такива, които са си родени бикове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Та да се върнем към темата...
              Едно изследване, което доказва че финансовия успех е типно-детерминиран:

              https://www.truity.com/blog/personal...r-income-study
              Това добре ама за коя страна е направено изследването. И отделно понеже сме във форум за инвестиции според мен резултатите ще са различни ако изследването се направи по време на мечи пазар и рецесия. Психологическото състояние на обществото е съвсем различно и рисковите играчи по време на възхода ще изпаднат от класацията тогава и вероятно ще изплуват други победители
              Last edited by Todor Sabev; 16.07.2019, 15:15.

              Коментар


              • Та да се върнем към темата...
                Едно изследване, което доказва че финансовия успех е типно-детерминиран:

                https://www.truity.com/blog/personal...r-income-study

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чифликов Разгледай мнение
                  https://www.dnes.bg/sofia/2019/07/01...-godini.415077

                  Заплатите на шофьорите в София скачат с по 10% за три години

                  В момента средната брутна заплата на шофьорите е 2300 лева, а на машинисите в столичния метрополитен е 2400 лв, предаде Bulgaria ON AIR.


                  Ха сега познайте с колко ще поскъпнат имотите в следващите 3 години??
                  Ми то тука пише с колко са поскъпнали.Накавръчето никога нема да купи
                  https://www.investor.bg/bylgariia/45...sta-si-284885/

                  Коментар


                  • https://www.dnes.bg/sofia/2019/07/01...-godini.415077

                    Заплатите на шофьорите в София скачат с по 10% за три години

                    В момента средната брутна заплата на шофьорите е 2300 лева, а на машинисите в столичния метрополитен е 2400 лв, предаде Bulgaria ON AIR.


                    Ха сега познайте с колко ще поскъпнат имотите в следващите 3 години??

                    Коментар


                    • Няма значение какво е в другите европейски държави. С изключение на географският параграф, ние сме много по-близо до Занзибар и Угунджа.

                      Представям си някой да ми иска ТОЛ такса за магистрала хемус..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Само че ги плаща чужденеца, а не местния. Местния си е платил пътен данък на колата - и не плаща двойно, както в Булгаристан балъците!
                        Това че ти не си бил и не знаеш, не значи че и ние не сме. Тол таксата си я плащат всички, и местни и чужди автомобили. Винетките също.

                        пп посочените цени са за балъците, за тарикатите десеторно. поне

                        Коментар


                        • Не разбрах, как успяхте да оспамите спам-тема... Таланти!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Как така да нямаш друг избор.Елин Пелин Нови хан Столник Пазарджик.Ба си нахалните хора някой им бил длъжен да им осгурява безплатно паркиране на колкото места решат за колкото си искат автомобили и за колкото време решат.Нема такъв филм тояга само яка тояга.Ше ми идва с таралясника да ме трови щото бил си купил нам кво си нам къде си.То все едно да звънна у вас да ми отворите да вляза в кухнята да се изпърдя и да си изляза..
                            Не лъжи хората бре, у вас на село край Пуевен сте всички с конските каруци още Нали те хванахме как си купуваш билет за рейса до Козлодуй!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Глупости, годишната винетка в Унгария е 260 лева, в Словения 220, Австрия 170, Чехия 120. Много държави са с платени магистрали и ако ги ползваш често хиляда евро годишно не ти мърдат.
                              Само че ги плаща чужденеца, а не местния. Местния си е платил пътен данък на колата - и не плаща двойно, както в Булгаристан балъците!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                                Само че във въпросните държави магистралите са им магистрали, и имат някаква алтернатива за пътуване на дълги разстояние.

                                Ние тук нямаме нито магистрали, нито БДЖ може да бъде алтернатива на личният автомобил за дълъг път.

                                Нито това ще се промени някога в близкото бъдеще..
                                има алтернатива .... аз ше ползвам самоледите, никви магистрали, никви БДЖта, никви автобуси .... билетче с рейса 35 леа до морето 6.5 ч. път с кервани и камили (а уж магистрала имеме), самолета 70 леа 40 мин. От тука следва, че треа си върнем вътрешните самолетни линии как си беха, навремето имаше до Русе, Търговище, Пловдив АН-24 ехеее ....

                                Коментар

                                Working...
                                X