IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Пеше не преувеличавай.
    Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
    Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
    +1
    Виж, обучението в американската армия е по-добро.

    Гледат ги добре, няма мизерия и всички са много здрави и мускулести. И хващат окото и се харесват на женките,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...
      Пеше не преувеличавай.
      Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
      Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...
        Това добре, но защо трябва да го правиш ? Отделно ти ако можеш дали майка ти и дъщеря ти ще успеят и те да оцелея в един такъв апокалиптичен свят ?! Как мислиш заслужава ли си за едно ЕПК тези жертви ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...
          Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...

          Коментар


          • Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
              Вчера приключих с препрочитането на книгата "Мисли и забогатявай" на Наполеон Хил за не знам кой път...
              И кво, нищо нали?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Вчера приключих с препрочитането на книгата "Мисли и забогатявай" на Наполеон Хил за не знам кой път. Неслучайно е един от най-големите бестселъри на всички времена. А когато искаме да бъдем успешни, всичко тръгва от съзнанието, себеусъвършенстването, реалната преценка и целите, които сме си поставили. Останало следва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки
                  А жените се бълнуват за прасета.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки


                    Всеки с кармата си.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      С даване и поощрение си обучавам кучето Към отрочето имам друг подход. А детството му направо си беше за завиждане.
                      Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        уф че си лоша - от малък си го очукала в живота. Дали ще му помогне евентуално това в бъдеще да се справя в кофти ситуация? Ама със сигурност си губи безгрижното детство. Според мен трябва всичко да се дава на отрочето (твои думи) ама не даром. Да си плати цената
                        С даване и поощрение си обучавам кучето Към отрочето имам друг подход. А детството му направо си беше за завиждане.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Преди около 20 -тина години, синът ми точно прохождаше и се пробваше да проявява характер. В един хубав летен ден се разхождах с него в центъра на града където живеехме. По едно време мъникът реши, че иска нещо и тъй като не бях склонна да му го предоставя, легна на земята, започна да крещи, да рита с крака и да размахва ръце. Аз се облегнах спокойно на витрината на един магазин, извадих вестник и започнах да чета, като хвърлях от време на време по едно око на отрочето.

                          Де що имаше баба или друга майка в близост от 100 метра, дойдоха при мен и ми заразправяха как трябва да отида и да го вдигна, за да не плаче и да не търкаля по земята. Изказаха се дори предположения, че в бъдеще ще ми белее главата. След има, няма 15 минути, като разбра, че няма да мине на неговата, на мама безценното камъче млъкна, стана и разходката ни продължи.

                          Възпитанието на едно дете започва от мига, в които са започнали да бъдат възпитавани неговите родители.
                          уф че си лоша - от малък си го очукала в живота. Дали ще му помогне евентуално това в бъдеще да се справя в кофти ситуация? Ама със сигурност си губи безгрижното детство. Според мен трябва всичко да се дава на отрочето (твои думи) ама не даром. Да си плати цената
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                            Почвам да се замислям съвсем сериозно в последните деситилетия с масавото навлизане на меса от животни третирани с хормони . Верно жените почнаха да мязат на травестити а мъжете се феминизираха или са некви назобени ..мачовци.. Отделно тази работа се отразява и на психиката.
                            Сър Събев, не че и преди не ги е имало тези меса, но сега действително неща излизат от контрол. Хлапетата масово започнаха да навлизат в пубертета около 10-та - 12-та си година.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Това ,което изглежда зле или добре, в очите на средностатистически българин,не означава ,че е зле или добре, в очите на средностатистически немец...
                              Германия...Февруари, 5-7 градуса ....Млад татко с две момчета ходят по тротоара-явно,излезли са в почивния ден на разходка... Едното момче, на видима възраст 7-8 години, подрипа напред.Второто, на видима възраст 3-4 години, крачи наравно с таткото....Изведнъж ,по-малкия се озовава пред една разкошна локва и плахо нагази с едната обувка....Таткато попита : "А,ботушите"?...Малкият отговори "В къщи са.." Таткото констатира със спокоен тон -"Тогава,ще си намокриш краката".....Малкият хвърли още един поглед на баща си и смело замарширува през локвата....Стигна до края ,обърна се и пак ....Стигна до средата на локвата ,подскочи два - три пъти ,предполагам,за да бъде пълен ефекта от намокрянето....Упражнението се повтори няколко пъти пред абсолютно спокойния поглед на таткото....Последва най-учтива подкана с неизбежното -"Bitte!" от страна на таткото,че е време да тръгват и да догонят баткото...Малкия излезе,поотръска се ,хвърли един последен поглед към тази неверятна локва ....и продължи в крачка с таткото....
                              Ха сега, си я представи същата тази ситуация разиграваща се пред очите средностатистически български мама или татко, сети се каква ще е реакцията и може би ще разбереш,какво има предвид Симбад...
                              Преди около 20 -тина години, синът ми точно прохождаше и се пробваше да проявява характер. В един хубав летен ден се разхождах с него в центъра на града където живеехме. По едно време мъникът реши, че иска нещо и тъй като не бях склонна да му го предоставя, легна на земята, започна да крещи, да рита с крака и да размахва ръце. Аз се облегнах спокойно на витрината на един магазин, извадих вестник и започнах да чета, като хвърлях от време на време по едно око на отрочето.

                              Де що имаше баба или друга майка в близост от 100 метра, дойдоха при мен и ми заразправяха как трябва да отида и да го вдигна, за да не плаче и да не търкаля по земята. Изказаха се дори предположения, че в бъдеще ще ми белее главата. След има, няма 15 минути, като разбра, че няма да мине на неговата, на мама безценното камъче млъкна, стана и разходката ни продължи.

                              Възпитанието на едно дете започва от мига, в които са започнали да бъдат възпитавани неговите родители.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                                Крети първо стани инженер а не нелегален и тогава се изказвай, че да не те дам на инженерната камара да разбереш законите.https://www.ingenieur.de/karriere/ar...ein-ingenieur/ Щото от БГ фирмичката на ул.Нанамайна сертификата само .... Аз сравнявам стола на работа със студентския стол. Как я карам в къщи не съм коментирал.
                                Дъното са го заорали всички които ядат на немски столове на работа. Мръвки с макарони де , яж си ги
                                И какво като дадеш Кратунчо на камарата на инженерите???Нима камарата мое му забрани да проси или ще му спре детските или социала?Мани го за къф се представя по форумите реалността е различна.С Ловешкият филиал на Габрово може да претендираш само у Ловеч в другите населени места просто ти се смеят

                                Коментар

                                Working...
                                X