IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    На тебе явно не ти е повлияло, но при други казармата е оставила следи на траен дебилизъм. Че са и горди с това
    Просто тяхното върховно постижение в обществото е било тогава. Били са "стари кучета", после цивилният живот ги е поставил на мястото им и сега са обикновени дърти пръчове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      Голям келепир - малоумие безподобно

      На тебе явно не ти е повлияло, но при други казармата е оставила следи на траен дебилизъм. Че са и горди с това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Нали бях в ШЗО-то какво ми говориш и наряди съм давал зимата в Плевенските села .На мен за казарма не ми говори .Като сглобиш и разглобиш калашника със завързани очи ела се обади .
        Кога си бил ти в ШЗО???Я пак годината кажи че да се посмем.Имаш ли два три наряда.Висехте на дисципа беги скрии се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...
          Нали бях в ШЗО-то какво ми говориш и наряди съм давал зимата в Плевенските села .На мен за казарма не ми говори .Като сглобиш и разглобиш калашника със завързани очи ела се обади .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Пеше не преувеличавай.
            Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
            Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
            Е не са на 55 на 50 са вече.И как разбра че половината за нищо не стават???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Пеше не преувеличавай.
              Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
              Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
              +1
              Виж, обучението в американската армия е по-добро.

              Гледат ги добре, няма мизерия и всички са много здрави и мускулести. И хващат окото и се харесват на женките,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...
                Пеше не преувеличавай.
                Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
                Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...
                  Това добре, но защо трябва да го правиш ? Отделно ти ако можеш дали майка ти и дъщеря ти ще успеят и те да оцелея в един такъв апокалиптичен свят ?! Как мислиш заслужава ли си за едно ЕПК тези жертви ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...
                    Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...

                    Коментар


                    • Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                        Вчера приключих с препрочитането на книгата "Мисли и забогатявай" на Наполеон Хил за не знам кой път...
                        И кво, нищо нали?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Вчера приключих с препрочитането на книгата "Мисли и забогатявай" на Наполеон Хил за не знам кой път. Неслучайно е един от най-големите бестселъри на всички времена. А когато искаме да бъдем успешни, всичко тръгва от съзнанието, себеусъвършенстването, реалната преценка и целите, които сме си поставили. Останало следва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки
                            А жените се бълнуват за прасета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки


                              Всеки с кармата си.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                С даване и поощрение си обучавам кучето Към отрочето имам друг подход. А детството му направо си беше за завиждане.
                                Еми явно аз само за кучкар ставам. Сега разбрах що си падам по кучки
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X