IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Няма такъв женски вариант.Щото жените само да щракнат с пръст и почти всеки мъж ще се навие да прави секс с тях.Едно списание веднъж направило експеримент-красива жена предложила на 100 мъже на улицата да правят секс.И получила 90 положителни отговори.След това красив мъж предложил секс на 100 жени на улицата.И получил 100 отрицателни отговори.
    Това изследване звучи неправдоподобно. Малцина биха се съгласили да правят секс на улицата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Айде пак минахме на качество и количество с тебе . Виж ся, случаи има всякакви. Няма норми стига хоарата да са щастливи. При отявлени деформации обаче само се моля да няма нещастни деца по средата.
      Кое е деформация-че мъж е преспал с над 1000 жени ли?Ами 99 процента от мъжете биха искали така да са деформирани.
      Колкото до нещастните деца-ами то всеки втори брак завършва с развод.А пък в юридическите среди е масова практика.Щото госпожа Голяма работа няма да се излага с мъж с по-скромно обществено положение.Следва развод и децата растат без баща.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Обаче има перфектен инстинкт на пребито псе къде няма да мине номера и болезнено реагира. Може и да са верни историите му .

        Замислих се как ли би изглеждал женският му вариант, щото ги има и в женски вариант подобни уникални екземпляри.
        Смятам , че женската , също ще е интересна
        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Обаче има перфектен инстинкт на пребито псе къде няма да мине номера и болезнено реагира. Може и да са верни историите му .

          Замислих се как ли би изглеждал женският му вариант, щото ги има и в женски вариант подобни уникални екземпляри.
          Няма такъв женски вариант.Щото жените само да щракнат с пръст и почти всеки мъж ще се навие да прави секс с тях.Едно списание веднъж направило експеримент-красива жена предложила на 100 мъже на улицата да правят секс.И получила 90 положителни отговори.След това красив мъж предложил секс на 100 жени на улицата.И получил 100 отрицателни отговори.Затова и женската,вярност толкова се цени,а мъжете свалячи са на голяма почит и легенди се носят за Казанова и Дон Жуан.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами то морален кодекс имат и терористите.А има търтеи,които не са навредили на никого през живота си,ама не са свършили и нищо полезно.
            Определенията за качество са много субективни.Да не говорим пък,че често и хората се променят.
            То щото все качествени ги създаваме,затова и българите изчезват с най-бързи темпове в света.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28.Като се има предвид,че има и циганки в София,то при българките е около 1,1.Същевременно в селата на област Сливен е 2,81.А там има и българи,така че при циганите е над 3.И след 100 години количеството ще преобладава над качеството.
            Да не говорим пък,че населението на Африка ще се удвои само за 30 години.А нашето за 50 години ще намалее наполовина.Чие е бъдещето?
            ​​​​
            На размножаващите се . Нали го уточнихме това ? Вече

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Да бе.То затова някои мъже са правили секс със стотици жени,други правят за пръв път на сватбата си,а някои остават и девствени цял живот.А познавам и мъж,който е правил секс и с над 1000 жени.Сервитьор е на Слънчев бряг от 40 години.И като визия не е нищо особено.А пък един друг на 35 години също няколко години беше сервитьор на Слънчев бряг ,висок,с мускулесто тяло и така й не беше забил някоя жена.
              Аз също се смятам за мачо,ама има мъже,с които изобщо не мога да се меря.Ако тръгнем да сваляме една и съща жена със сигурност ще загубя.
              Айде пак минахме на качество и количество с тебе . Виж ся, случаи има всякакви. Няма норми стига хоарата да са щастливи. При отявлени деформации обаче само се моля да няма нещастни деца по средата.

              Кой какъв мачо е страшно относително дори като химия. На пет жени ще се харесаш на други пет няма. Това не значи, че не си мачо, значи, че не е имало химия.
              Last edited by Selena; 06.05.2020, 19:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Като умират от скука,що се сърдите като Стамен написа истината за жените?А пък и не е само Стамен-и Марио Пузо описва жените по същият начин.
                Изглеждам сърдита ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                  Нищо не трябва ! Почне ли да "трябва" и очертаят ли се граници , троицата е предала богу дух , а с нея и нирваната
                  Изразих се така , че тракториста да ме разбере правилно . Щото той е фен на диктатурата и правилно очертани територии , права и задължения , на жените си
                  Обаче има перфектен инстинкт на пребито псе къде няма да мине номера и болезнено реагира. Може и да са верни историите му .

                  Замислих се как ли би изглеждал женският му вариант, щото ги има и в женски вариант подобни уникални екземпляри.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Да де, ама за мен мачо е едно, а за теб друго, т.е. Не може да има общо съвпадане на критериите .
                    Да бе.То затова някои мъже са правили секс със стотици жени,други правят за пръв път на сватбата си,а някои остават и девствени цял живот.А познавам и мъж,който е правил секс и с над 1000 жени.Сервитьор е на Слънчев бряг от 40 години.И като визия не е нищо особено.А пък един друг на 35 години също няколко години беше сервитьор на Слънчев бряг ,висок,с мускулесто тяло и така й не беше забил някоя жена.
                    Аз също се смятам за мачо,ама има мъже,с които изобщо не мога да се меря.Ако тръгнем да сваляме една и съща жена със сигурност ще загубя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      Вече се оплетох... Кой - къде "трябва" да пише... Тук - май бяха дамите..., а "оттатък" - мъжете...

                      Току-виж ме изгонили оттук... ))

                      Все пак, стана ми интересно за разликата между любов и секс...

                      Може би, нещата точно от тук трябва да тръгват? Зная, че подобни тълкувания, по принцип не могат да се решат в публичен форум..., а и всеки може да говори на посоки... Не казвам и това, че - в двойката няма как да получиш винаги коректен отговор...

                      Значи: прочетох, че някой /вероятно/ "прави любов" с жена си, но "прави секс" с любовницата си...

                      Та, проблемът ми, като мъж е този, че не разбирам дефинициите на подобни действия...

                      Къде точно е "границата" между двете, според дамите?

                      Очевидно такава граница - трябва някак да се спази, защото не бива да бъде прекрачена... Може би прекрачването на "границата" - да променя "предназначението" на дамата: съпруга / любовница / приятелка - за последната - нямам предвид точно вида на сексуалното "привличане"...

                      Така де: любовта ми беше до тук! Нататък ще бъде секс, а ти не си тая, с която правя секс!... или: ама, позицията на тялото ти не е правилна, предвид твоето "предназначение" от "троицата"! Застани малко по-вляво, де!...

                      Сложни разсъждения са това... )) Така е: до къде е любовта и откъде почва секса?

                      Нищо не трябва ! Почне ли да "трябва" и очертаят ли се граници , троицата е предала богу дух , а с нея и нирваната
                      Изразих се така , че тракториста да ме разбере правилно . Щото той е фен на диктатурата и правилно очертани територии , права и задължения , на жените си

                      Та и аз се обърках. Ще трябва тракториста да ни обясни за границите
                      Last edited by Lelq; 06.05.2020, 19:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хахаха.Щом си казала.Всички жени си приличат.Винаги ще предпочетат мачото пред скромният мъж.Както и всички мъже ще предпочетат красивата пред грозната жена.
                        Да де, ама за мен мачо е едно, а за теб друго, т.е. Не може да има общо съвпадане на критериите .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ами мъчно ми е за теб. Не си попадал на качествени жени .
                          Хахаха.Щом си казала.Всички жени си приличат.Винаги ще предпочетат мачото пред скромният мъж.Както и всички мъже ще предпочетат красивата пред грозната жена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Изобщо нямам предвид личният му живот.А това,което е написал за жените като цяло.Потвърждавам го изцяло.
                            Ами мъчно ми е за теб. Не си попадал на качествени жени .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Написал е неговата истина за идиотките, с които е общувал, във болните си фантазии. Каква истина? Ще съм женена аз за някакъв пич с 20 по-дърт от мен и няма да се усетя, че имал “сериозна приятелка” и “любовница” и дори да съм се усетила ще го търпя?

                              Хора, това са измишльотини. Тотални. Човекът си каза, че е “писател”.

                              И графоманията е позволено хоби в условията на карантина.

                              Сори, ама не вярвам на нито една негова дума .
                              Изобщо нямам предвид личният му живот.А това,което е написал за жените като цяло.Потвърждавам го изцяло.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Точно така, когато когато някой има нужда от нещо извън връзката, тя очевидно е непълноценна. И колкото повече са нуждите навън, толкова по-непълноцена е връзката. Поради това, изпитвам известно съмнение, че десет хармонично-полигамни връзки, могат да направят някого щастлив. Най-много, да обострят въртешното му неравновесие. /Всяка прилика с действителни или измислени лица и събития е абсолютно случайна/

                                Хмммм... И се стига до неизменният въпрос: "Защо влизаш в банята с телефона си?"

                                В отговор: "Очаквам шефа да ме потърси от службата! Скъпа, нали знаеш, че си единствена!" ))

                                /в тоя момент от прозореца почват да хвърчат... колекции.../

                                Коментар

                                Working...
                                X