IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Стига де, кълвеш на бастун - нали е 24 май - кажете си го по-български. Извинявай, ако не си разбрал шегата....

    СосЧЕ! /вЕрно, бе!/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Не бих желал да те разочаровам, но песто и дресинг са съвсем различни неща.
      Не съм разочарован, исках да се науча, защото четох в нета, че приготвянето е идентично..., с повече или по-малко зехтин - явно преминава от едно качество /песто/ - в другото /дресинг/..., така си го обяснявам, но може да греша...

      Затова исках компетентно обяснение, но не, че ми е трудно да го изям, независимо от името, което ще му дам...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Дресинг към месото, например, при сервиране - да кажем на пържолата... /така го разбирам/...
        Стига де, кълвеш на бастун - нали е 24 май - кажете си го по-български. Извинявай, ако не си разбрал шегата....
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Некъв специален начин за дресиране на тестото ли е.....
          Дресинг към месото, например, при сервиране - да кажем на пържолата... /така го разбирам/...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Не бих желал да те разочаровам, но песто и дресинг са съвсем различни неща.
            Некъв специален начин за дресиране на тестото ли е.....
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              безимeн
              от тая левурда у нашия край правим САМАРДАЛА
              Може би, в различни краища - и самото понятие да е различно...

              https://www.hera.bg/s.php?n=3128

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Отговорът на въпроса, за основната разлика в начина на приготвянето на песто /дресинг/ и съхранението му от мъжа и жената - е следният:

                Свързан е с последният етап - съхранението на продукта: докато мъжът намери подходящ съд /бурканче/, за съхранение в хладилника, продуктът свършва, с което изчезва необходимостта от съхраняването.

                На дамите, вероятно им се отдава да съхранят пестото по-дълго време. Знаят как бързо да открият бурканчето..
                А не е ли до мисленето. Жената гледа да скатае нещо за после.
                Я си представи мъж това да направи - да си скатае любовницата за да изчука омръзналата му жена и да си остави за десерт най-хубавото .
                И накрая си изял/използвал гадното и за хубавото нямаш сили. Винаги от хубавото се почва, като вземе да не ти харесва спираш
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Не бих желал да те разочаровам, но песто и дресинг са съвсем различни неща.

                  Коментар


                  • Отговорът на въпроса, за основната разлика в начина на приготвянето на песто /дресинг/ и съхранението му от мъжа и жената - е следният:

                    Свързан е с последният етап - съхранението на продукта: докато мъжът намери подходящ съд /бурканче/, за съхранение в хладилника, продуктът свършва, с което изчезва необходимостта от съхраняването.

                    На дамите, вероятно им се отдава да съхранят пестото по-дълго време. Знаят как бързо да открият бурканчето..

                    Коментар


                    • безимeн
                      от тая левурда у нашия край правим САМАРДАЛА
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Честит Празник на буквичките - на всички!

                        По случай 24 май - реших да създам малко разнообразие... Бях разбира се на Витоша... Има едно растение - повечето го знаят, което цъфти /според мен/ - с най-хубави цветове, именно в тоя сезон. Това цвете - вече съм споменавал - се нарича левурда /див чесън/... То си е цвете, но малко не сме свикнали цветята точно да ги консумираме..., а това се оказва и много, много полезно... Пускам няколко снимки, а долу ще има и друг коментар... Красиво растение: точно като за празник!










                        Красиво е, а листата му са много... вкусни. Използват се за салати, таратор, зелена баница и всичко, което си помисли човек..., в едно кисело мляко да нарежеш - супер е!

                        Сега - аз обаче - не зная, каква е разликата между дресинг и песто... Не, че не съм търсил в нета... Проблемът е, че и дресингът, и пестото - с тоя продукт се правят по един и същи начин: в пасатора се поставят листа, зехтин, орехи /или други ядки/, кашкавал /сирИньИ/... и всичко е ОК! На филия да го намажеш - облизваш си пръстИтИ)

                        .....................................

                        Имам въпрос-закачка... Няма да давам отговора, докато не видя, че има интерес /всичко е по темата.../, та - питам:

                        Каква е основната разлика между приготвеният дресинг /песто/ - от мъж и от жена?

                        /това включва и съхранението на приготвения продукт, а условието е: приемаме, че между дресинг и песто няма разлика/

                        Някой да каже нещо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                          Да, преди малко още един път пратих на любимата тази балада, най-силната любовна балада за мен:
                          https://www.youtube.com/watch?v=KWaL7hS7N2s
                          Още един път! Затвърждаваш първото впечатление...

                          Текстовете на Висоцки са били винаги смислени и силни!

                          Ако една дама, наистина може да хване смисъла на това, което ѝ казваш, то това са големи послания: "Дишам - означава, че обичам! Обичам - означава, че живея!" Какво повече може да каже един мъж от това? Според мен - до тук, ако тя е чувствителна дама - вече си е свалил!

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            Някак, не ги разбирам ония, изпитвани самостоятелно от аскетите усещания за щастие... В тоя смисъл - мисля си /неангажиращо/, че в щастието трябва да са включени /поне/ двама, но смисълът е, по-скоро да отразиш нечии емоции, за да е налице щастие...
                            Да, преди малко още един път пратих на любимата тази балада, най-силната любовна балада за мен:
                            https://www.youtube.com/watch?v=KWaL7hS7N2s

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                              Остави ме, моля, утре да мисля върху отговора.

                              Да, нека имат хората щастливи мигове, минути, ден.

                              ОК! Мигове, минути, часове, ден, ЖИВОТ!

                              Оставям те. Личи, че има нещо, което те прави щастлив и.. различен! Това е наистина готино!

                              /не, за да се дракам написах поста си долу, само разсъждавах.../

                              Та, мислех си за щастието... Някак, не ги разбирам ония, изпитвани самостоятелно от аскетите усещания за щастие... В тоя смисъл - мисля си /неангажиращо/, че в щастието трябва да са включени /поне/ двама, но смисълът е, по-скоро да отразиш нечии емоции, за да е налице щастие...

                              Оставям те, но - ако не споделяш горното - просто зачеркни написаното и си ОК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Щом имаш повод за щастие: честито, с пожелание да имаш много подобни поводи!

                                Тъй като смисълът на поста ти е променен, сравнено с началния ти пост /когато го прочетох/, мога да отговоря и от името на нещастниците, към които пречисли в началото всички останали, за разлика от теб, щастливият: извинен си! /молиш нещастниците аз извинение/

                                ...................................

                                Приветствам решението ти - и в бъдеще да ни осведомяваш, когато имаш щастлив ден, защото трудно ти се разбира: независимо, дали си щастлив, или нещастен - винаги околните са за теб нещастници... /такъв беше смисълът на поста ти, преди редакцията му.../

                                В тоя смисъл, долу призоваваш: "Абе, що си триете постовете? Кат сте казали нещо, що го триете? Самоцензурата на робовете или тъпите?"

                                Промяната в смисъла на твоя първоначален пост - не изискваше ли триене? Е, по какви причини беше това? Размислил си нещо, нали?

                                Значи: и при теб съществува такава възможност... /"самоцензурата на робовете или тъпите"/...

                                ....................................

                                Хората, именно затова сме хора: за да преценяваме целесъобразността на изказаните ни мнения, а също и да ги коригираме ИЛИ - променяме!

                                В конкретния случай, дамата, която визираш - зная, че имаше някакъв проблем с личните данни, някакви казуси от компетенциите на модераторите...

                                Най-вероятно - отговорът на моят некоректно зададен въпрос, тя самата е осмислила при споменатите от мен съображения - и това е била причината, за да изтрие, самата тя своето мнение /подобно на твоето коригирано мнение/...

                                ......................................

                                Сега пък се замислих, дали твоето любопитство не е в ареала от качества, свързани с тая "самоцензура", за която пишеш...

                                Не си ли се сещал, че има една функция, с която можеш да задоволиш любопитството си и дамата де ти отговори? Това може да се случи - разбира се - на лични съобщения...

                                Така ще бъде запазена конфиденциалността на инфото, за която следят модераторите...

                                ......................................

                                Още веднъж: приеми моите поздрави за щастливите мигове в твоя живот!

                                Радвам се за теб, защото такива мигове /за наше съжаление/ не са ежедневие... ..., но пожелавам да имаш често щастливите СИ мигове!
                                Остави ме, моля, утре да мисля върху отговора.

                                Да, нека имат хората щастливи мигове, минути, ден.

                                Коментар

                                Working...
                                X