IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Испанската поговорка: "не искай круши от брезата!" - според мен - не е проверена (по стара българска традиция!), Селена!

    Дядо ми (лека му пръст), ме е учил - както да подрязвам плодни дръвчета, да извършвам пензиране, също така и да ашладисвам... Той беше правил тази операция и с една
    В конкретния случай се боя, че дърветата не подлежат на ашладисване поради изтекъл срок на годност на дървесината .

    Най-страшното нещо е да се закостенее.

    Коментар


    • (реже ми мненията)...

      ... тези опити дядо е правил с круша, смс сочни, сладки и едри плодове, които наричаше "присади"...

      Коментар


      • Испанската поговорка: "не искай круши от брезата!" - според мен - не е проверена (по стара българска традиция!), Селена!

        Дядо ми (лека му пръст), ме е учил - както да подрязвам плодни дръвчета, да извършвам пензиране, също така и да ашладисвам... Той беше правил тази операция и с една

        Коментар


        • Не само комплексар а вече и трол.. И то голям..

          Коментар


          • Не само комплексар а вече и трол..

            Коментар


            • Не, спомних си, че върнах на Кирчо комплимента му за моето комплексарство, така че имаше лично.
              Но мисля, че доста обосновано го направих.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Селена , някои хора се държат като Бай Ганю в операта и то с големи претенции без покритие..Харесва ми, че си толкова позитивна и умна..Да си жива и здрава..
                ти продължавай да ни радваш другото са досадни подробности. Някои работи самият живот ме научи да ги подминавам.

                Коментар


                • Селена , някои хора се държат като Бай Ганю в операта и то с големи претенции без покритие..Харесва ми, че си толкова позитивна и умна..Да си жива и здрава..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    За някои хора само те каквото пишат е литература..Интересно защо никой не го харесва , а този непрофесионален разказ е прочетен, харесван и препоръчван от хиляди..И това да не признаваш социалните мрежи за фактор в 21 век е най малкото липса на информация и глупост..Всъщност кои сте Вие за да давате оценка за литература..То се знае, че простият човек като не разбира нещо и не го знае започва да го отрича..Едни анонимни никове със явни комплекси за избивани..Моля дайте нещо написано от Вас за да оценим таланта Ви.. Наистина много изпростя форума и се напълни с комплексари..
                    Що си хабиш енергията? Има една готина испанска поговорка: Не искай круши от брезата

                    Благодаря, че го откри и постна разказът имам предвид.

                    Коментар


                    • За някои хора само те каквото пишат е литература..Интересно защо никой не го харесва , а този непрофесионален разказ е прочетен, харесван и препоръчван от хиляди..И това да не признаваш социалните мрежи за фактор в 21 век е най малкото липса на информация и глупост..Всъщност кои сте Вие за да давате оценка за литература..То се знае, че простият човек като не разбира нещо и не го знае започва да го отрича..Едни анонимни никове със явни комплекси за избивани..Моля дайте нещо написано от Вас за да оценим таланта Ви.. Наистина много изпростя форума и се напълни с комплексари..
                      Last edited by Kiro; 29.05.2020, 12:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Какво точно трябва да ни заинтригува?
                        Този отчет на пътуване и за мен не е художествена литература, пък и авторът си казва, че е учуден на реакцията.

                        Но това е положението, сега качеството на нещо се определя, не и за мен, от популярността му в масата на социалните мрежи и лайковете, привличащи тълпата и тя да пусне лайк към стремителния лайковски възход на съобщението и да не изпусне да се окаже в главния поток. О, света простота!

                        А тази маса я виждаме, още малко и ще пише с речниковия запас на племето мумбо-юмбо или даже на Елочка Щукина, а и започва вече да не може да говори по човешки.

                        Замислям се какви са тука тези ценители, ентусиазирано присъединяващи се към унизителното естетическо ниво, а то е минусово, на пропадащата маса?
                        Last edited by R1a1; 29.05.2020, 09:57.

                        Коментар


                        • Ясна е работата-каквото и мнение да се напише,то се използва от няколко комплексаря,за да се подиграват и обиждат.
                          Както и да е-има и стойностни хора във форума.Явно се задоволяват някакви вътрешни потребности чрез подигравки в анонимен форум.
                          Авторът на разказа от няколко години облъчва аудиторията,че нивата на раждаемост в България не били ниски,а били сравними с тези в Западна Европа.Първо това,че са сравними с тези в Западна Европа,не означава,че не са ниски.И второ не казва какво е етническото разпределение на новородените.Във Велико Търново коефициентът на плодовитост е 1,16,в София 1,28.В сливенските села 2,81.Като се има предвид,че в София има и немалко цигани,а в сливенските села и българи,то се оказва,че коефициентът на плодовитост при циганите е три пъти по-висок от този при българите.Естествено новородените цигани не са три пъти повече,защото българите са повече като брой,но тенденцията е ясна.
                          Last edited by mirodes; 29.05.2020, 02:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            "Дервишово семе" .., донякъде
                            Да, част от фабулата.
                            Подсещаш ме за един прекрасен час по литература - Учителката в гимназията беше довела Хайтов лично да ни го представи, не си спомням кой го прочете този разказ. Отфърчаха ни главите!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Хайтов? Имам предвид и хумористичните примигвания.
                              "Дервишово семе" .., донякъде
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                Хайтов? Имам предвид и хумористичните примигвания.
                                Също бива

                                Коментар

                                Working...
                                X