IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Да много неясно е..Върни се назад в постовете си да видиш колко си писал в различните теми за големи покупки и големи бройки, както и , че очакваш големи ръстове..Накрая да не се окаже , че нямаш и акции на БФБ .. Щом имаш само една позиция , защо спамиш навсякъде и лъжеш за покупки..

    МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ ПИЧ..ПОСПРИ МАЛКО..
    Хахаха, чети малко бре: 8 позициииииии..... ае уек ден и умната с хамериканските еврейски акциии

    Коментар


    • Да много неясно е..Върни се назад в постовете си да видиш колко си писал в различните теми за големи покупки и големи бройки, както и , че очакваш големи ръстове..Накрая да не се окаже , че нямаш и акции на БФБ .. Щом имаш само една позиция , защо спамиш навсякъде и лъжеш за покупки..

      МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ ПИЧ..ПОСПРИ МАЛКО..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        АМА МАПА ЗАЩО СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАСА..НАЛИ СИ ГОЛЯМ ИГРАЧ.. И как стана само 1 позиция..Ти от една година все купуваш по- много и все за много пари..И все пишеш за различни позиции..И все прогнозираш големи ръстове.. И НАКРАЯ ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-1 ПОЗИЦИЯ
        Хайде хвани един бас да се покажеш колко струваш като спамиш по-цял ден..

        МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ СЕ СЪБРА ПАК ТУК..
        Нещо неясно ли написах или не си се събудил още!? Имам 1 позиция (от общо 8 в портфейлчето на БФБ) дето е на по-голяма стойност от Шунката'с хамерикан портфолио + кеш екуивалентс...... за Трейс иде реч и истината е, че ми е с най-голяма тежест в май бългериан стокс портфолио......

        Коментар


        • АМА МАПА ЗАЩО СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАСА..НАЛИ СИ ГОЛЯМ ИГРАЧ.. И как стана само 1 позиция..Ти от една година все купуваш по- много и все за много пари..И все пишеш за различни позиции..И все прогнозираш големи ръстове.. И НАКРАЯ ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-1 ПОЗИЦИЯ
          Хайде хвани един бас да се покажеш колко струваш като спамиш по-цял ден..

          МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ СЕ СЪБРА ПАК ТУК..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?
            Бас за какво бе?! Че имаш портфейл (акции+кеш) на хамериканската набалончена борса колкото аз имам само в 1 позиция/акция на БФБ?! Моля ти се дръж се сериозно!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

              А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
              Ако искаш да се полекувам с теб на един бас по 10 000 лв.Да видим кой кой е! Какво ще кажеш а?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?
                Безмислено е. Ориза е фен на Мара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

                  А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
                  Е колко му е часовника пък на Мапата .Той знае ли моя часовник колко пари е в долари ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Иво, знаем се от 2002г., ако не се лъжа?! Троловете ги остави да си пишат глупости.... Шунката никога не е имал акции и е обикновен шофьор за мижави $. Щеше да пусне поне 1 скрийншот ама нема кво да покаже....... Аз лично съм пускал десетки мои сделки! Завижда ни за изкараните сериозни кинти и пише стотици безсмислени постове и си мисли, че е интересен, а истината е че е посмешището на форума. Наздраве от мен и тая седмица ми се очертава като доста добра!!!
                    Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Аз съм ги водял и имам скрийншот а ти си ми ясен.Пълен лаладжия си!
                      Мара няма вярна прогноза от 5 месеца.
                      Иначе много ги разбира нещата и винаги е на голяма печалба.
                      И разни будали се мъчат да му пригласят.

                      Коментар


                      • Знаем се, Мапа, не помня откога, отпреди 2004 със сигурност. Ама тези диалози дет ги водиш с троловете, що си губиш времето?
                        Само ги ги храниш и развъждаш. Игнор и да плуват(май Батя така казваше)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Айде, виж си историята на постовете и тогава се прави на умен, че всички ти се смеят вече
                          Аз съм ги водял и имам скрийншот а ти си ми ясен.Пълен лаладжия си!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Пепи, не говори глупости за хора, които не познаваш..Не само , че е имал акции, но и добре е печелил от тях..ТОВА, ЧЕ СЕГА ИМА КАМИОНИ В САЩ, не значи , че в БГ не е работил трудна и престижна работа..Според Вас лесно ли се купуват камиони в САЩ..
                            Как мислите момчета, защо ВИ НАТРИВА НОСА, с прогнозите си този обикновен шофер.. Преди показваше и сделки и пари, но сега Ви бъзика и за съжаление е прав..А Вие се набутвайте със скъпи акции преди световната рецесия..

                            ПЕПИИ, помни ХДПАТ И МОСТ..
                            Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

                            А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
                            Last edited by al4en; 09.07.2020, 00:09.

                            Коментар


                            • Пепи, не говори глупости за хора, които не познаваш..Не само , че е имал акции, но и добре е печелил от тях..ТОВА, ЧЕ СЕГА ИМА КАМИОНИ В САЩ, не значи , че в БГ не е работил трудна и престижна работа..Според Вас лесно ли се купуват камиони в САЩ..
                              Как мислите момчета, защо ВИ НАТРИВА НОСА, с прогнозите си този обикновен шофер.. Преди показваше и сделки и пари, но сега Ви бъзика и за съжаление е прав..А Вие се набутвайте със скъпи акции преди световната рецесия..

                              ПЕПИИ, помни ХДПАТ И МОСТ..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Да, и мен на моменти ме дразни.
                                Сякаш го прави в отговор на апокалиптичните тролове. Въпреки, че защо не ги е баннал - идея си нямам.
                                Иво, знаем се от 2002г., ако не се лъжа?! Троловете ги остави да си пишат глупости.... Шунката никога не е имал акции и е обикновен шофьор за мижави $. Щеше да пусне поне 1 скрийншот ама нема кво да покаже....... Аз лично съм пускал десетки мои сделки! Завижда ни за изкараните сериозни кинти и пише стотици безсмислени постове и си мисли, че е интересен, а истината е че е посмешището на форума. Наздраве от мен и тая седмица ми се очертава като доста добра!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X