IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Как беше израза!? Ах, да - слугуваш на стереотипи.

    А дали съм мъжко момиче или мъжкарана - една истинска дама никога не се оправдава и не дава обяснения за поведението си.
    Наздраве!

    П.П. Видях ти "чаршафа" в другата тема. Само че, аз съм привърженик на философската школа, според която лаконичността е сестра на таланта. Без лоши чувства, естествено
    SKR e кофти. Колд стийл е кофти като цяло.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      Тъй ... тъй ... е и в женската тема списвам по- малко, ей на ся написах един пост. Начи твърдо държа на мнението си че мястото на 1 жена е в кухнята и в родилното и хич не ми се връзва представата да срещна жена ловджийка в гората , препасала ножове през кръста и преметнала на рамо далекобойна пушка с оптика тип винтовка Драгунов С тебе нямаме много приказка, мъже дет обичат ножове очевидно нема и явно с жена ще требва да си говоря за ножове.... май ще излезеш най- мъжкото момиче в форума Ама мъжко момиче ли си или мъжкарана ?? Щото разлика от небе до земя

      Без лоши чувства и наздраве
      Как беше израза!? Ах, да - слугуваш на стереотипи.

      А дали съм мъжко момиче или мъжкарана - една истинска дама никога не се оправдава и не дава обяснения за поведението си.
      Наздраве!

      П.П. Видях ти "чаршафа" в другата тема. Само че, аз съм привърженик на философската школа, според която лаконичността е сестра на таланта. Без лоши чувства, естествено
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Не му разбирам на ловджийството - отнемането на живот противоречи на разбиранията ми. Но пък за сметка на това (с цялото ми налично лицемерие) няма нещо, което да не мога да сготвя Поради това съм развил фетиш към работни остриета.
        Наздраве!
        Разходката през почивните дни сред Природата ми действа освежаващо.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Таковата ..., истинските мъже пишат в темата за жените

          Аз съм ловджийка и имам три ножа. По един от майсторите Тодор Лалев и Веско Луков и един многофункционален нож SRK. Последният ми е любим и основно използвам него.
          Наздраве!
          Тъй ... тъй ... е и в женската тема списвам по- малко, ей на ся написах един пост. Начи твърдо държа на мнението си че мястото на 1 жена е в кухнята и в родилното и хич не ми се връзва представата да срещна жена ловджийка в гората , препасала ножове през кръста и преметнала на рамо далекобойна пушка с оптика тип винтовка Драгунов С тебе нямаме много приказка, мъже дет обичат ножове очевидно нема и явно с жена ще требва да си говоря за ножове.... май ще излезеш най- мъжкото момиче в форума Ама мъжко момиче ли си или мъжкарана ?? Щото разлика от небе до земя

          Без лоши чувства и наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Пуевен даге. В село при бай Пешо с външния кенеф, натуралменте Ех дофторе дофторе, дърто магаре...
            Я ни разкажи как имаш къща в Германия да се посмеем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Толерантността води до толерастия. Оня ден някакви негри затворили Джордж Вашингтон бридж горното платно, щото блм. А по горното платно минават камиони. Огромна част от трафика до ню Енгланд минава по този мост. Десет негри. И всичко това от толерантност преминала незабелязано в толерастия. Бас държа че никой от тия десет негри не работи, а е на уелфеър. А всичко е толкова просто. Никой не обръща внимание на някой дали е негър или бял когато си върши работата. Ако бял не си върши работата, ще бъде уволнен както и негъра, без разлика. Обаче негрите почват да вият, че имало расизъм. За наградите Грами мрънкаха че нямало достатъчно негри номинирани. Ми няма, рапа не е музика, а от тези които могат да пеят знам Майкъл Джексън, който пък взе че се направи на бял.
              Ми то няма още негри шахматисти шампиони, математици, физици, ски спортове, борци, щангисти, бриджори, покерджии... кво ли още не. И кво ся, понеже са негри, и трябва за тях да полагаме специални грижи. Някакси си мисля че няма да стане. Е преди няколко месеца президента и премиера на Гана поканиха всички негри да се върнат към корените си, и да се преселят там. Това може би трябва да се направи ако трябва имсо малце кютек, както биха се изразили някои.
              Кво мислите?

              Това че ти си проС го знаем.Знаем и че не пропускаш възможност да ни го демонстрираш.Та вземи се ограмоти кой черен може да пее щото н е е само Майкъл Джексън..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Толерантността води до толерастия. Оня ден някакви негри затворили Джордж Вашингтон бридж горното платно, щото блм. А по горното платно минават камиони. Огромна част от трафика до ню Енгланд минава по този мост. Десет негри. И всичко това от толерантност преминала незабелязано в толерастия. Бас държа че никой от тия десет негри не работи, а е на уелфеър. А всичко е толкова просто. Никой не обръща внимание на някой дали е негър или бял когато си върши работата. Ако бял не си върши работата, ще бъде уволнен както и негъра, без разлика. Обаче негрите почват да вият, че имало расизъм. За наградите Грами мрънкаха че нямало достатъчно негри номинирани. Ми няма, рапа не е музика, а от тези които могат да пеят знам Майкъл Джексън, който пък взе че се направи на бял.
                Ми то няма още негри шахматисти шампиони, математици, физици, ски спортове, борци, щангисти, бриджори, покерджии... кво ли още не. И кво ся, понеже са негри, и трябва за тях да полагаме специални грижи. Някакси си мисля че няма да стане. Е преди няколко месеца президента и премиера на Гана поканиха всички негри да се върнат към корените си, и да се преселят там. Това може би трябва да се направи ако трябва имсо малце кютек, както биха се изразили някои.
                Кво мислите?

                Викай на помощ Алфабета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Най-абсурдното е друго. Покрай изборите в САЩ проверих колко бяло, латино и черно население има в САЩ. Ами белите са около 65-70%.

                  Няма техен филм, в който да не се лансират небели актьори. Ок, квотен принцип, ама напоследък става неспазване и на квотата. Ако е чист квотен принцип съотношението следва да е 30-70.

                  Едно е да сме толерантни към дадено малцинство. Друго е това малциство да се превърне в диктатор спрямо останалите членове на дадено общество. Мнението си е лично мое.
                  Толерантността води до толерастия. Оня ден някакви негри затворили Джордж Вашингтон бридж горното платно, щото блм. А по горното платно минават камиони. Огромна част от трафика до ню Енгланд минава по този мост. Десет негри. И всичко това от толерантност преминала незабелязано в толерастия. Бас държа че никой от тия десет негри не работи, а е на уелфеър. А всичко е толкова просто. Никой не обръща внимание на някой дали е негър или бял когато си върши работата. Ако бял не си върши работата, ще бъде уволнен както и негъра, без разлика. Обаче негрите почват да вият, че имало расизъм. За наградите Грами мрънкаха че нямало достатъчно негри номинирани. Ми няма, рапа не е музика, а от тези които могат да пеят знам Майкъл Джексън, който пък взе че се направи на бял.
                  Ми то няма още негри шахматисти шампиони, математици, физици, ски спортове, борци, щангисти, бриджори, покерджии... кво ли още не. И кво ся, понеже са негри, и трябва за тях да полагаме специални грижи. Някакси си мисля че няма да стане. Е преди няколко месеца президента и премиера на Гана поканиха всички негри да се върнат към корените си, и да се преселят там. Това може би трябва да се направи ако трябва имсо малце кютек, както биха се изразили някои.
                  Кво мислите?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Затуй в София не бих останал. За седмица-две макс по работа. Или концерт, някакво забавление или културна проява. Постоянно да живея, не, само в краен случай. Наемът, това ми трябва доколкото може, скромно макар. Тези след мен да избират.
                    Пуевен даге. В село при бай Пешо с външния кенеф, натуралменте Ех дофторе дофторе, дърто магаре...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Аз съм ловджийка и имам три ножа.
                      Не му разбирам на ловджийството - отнемането на живот противоречи на разбиранията ми. Но пък за сметка на това (с цялото ми налично лицемерие) няма нещо, което да не мога да сготвя Поради това съм развил фетиш към работни остриета.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        Да питам аз за 1 мъжко хоби - има ли измежду вас ловджии или колекционери на ножове ? Да обсъдим ножове, стомана и прочие по темата. Мен лично супер ме интересуват и събирам ножове произведени в Солинген без значение от коя ножарска фабрика, стига да са стари ножове най- късно до 80-те год на миналия век. Също събирам стари хайдушки каракулаци, имам няколко, автентични и истински огромни ковани остриета. Също живо ме интересуват ножовете от времето на Царство България и там имам отлични попадения в колекцията. Та има ли истински мъже тука?
                        Таковата ..., истинските мъже пишат в темата за жените

                        Аз съм ловджийка и имам три ножа. По един от майсторите Тодор Лалев и Веско Луков и един многофункционален нож SRK. Последният ми е любим и основно използвам него.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Да питам аз за 1 мъжко хоби - има ли измежду вас ловджии или колекционери на ножове ? Да обсъдим ножове, стомана и прочие по темата. Мен лично супер ме интересуват и събирам ножове произведени в Солинген без значение от коя ножарска фабрика, стига да са стари ножове най- късно до 80-те год на миналия век. Също събирам стари хайдушки каракулаци, имам няколко, автентични и истински огромни ковани остриета. Също живо ме интересуват ножовете от времето на Царство България и там имам отлични попадения в колекцията. Та има ли истински мъже тука?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение


                            Да, приемам че е болезнена тема в САЩ това, но пък да се задължават - не подкрепям. Сега, по този начин не се ли дискриминират останалите?!
                            Най-абсурдното е друго. Покрай изборите в САЩ проверих колко бяло, латино и черно население има в САЩ. Ами белите са около 65-70%.

                            Няма техен филм, в който да не се лансират небели актьори. Ок, квотен принцип, ама напоследък става неспазване и на квотата. Ако е чист квотен принцип съотношението следва да е 30-70.

                            Едно е да сме толерантни към дадено малцинство. Друго е това малциство да се превърне в диктатор спрямо останалите членове на дадено общество. Мнението си е лично мое.

                            Коментар


                            • София от 1990-те години

                              Особено началния период на прехода 1990-1997

                              Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Български лъв, то да беше тая свинщина само в Слънчака ше го разбера .... ама провинциализма пич, тоя специфичен провинциализъм. Не го казвам с извинение, а буквално. Този дразнещ провинциализъм може да се види на всяка крачка и в столицата - и в пресичането на оживени булеварди където и както падне недалеч от подлеза, и в преминаването на пешеходни пътеки с мръсна газ, и в пускането фасове от цигари или на опаковки от вафли до кошчетата за боклук, и в пътуването гратис, и в изхвърлянето на смет и боклуци от балконите, и в бабаитлъка по стадионите, и в надвикването в градския транспорт и в .... още хиляди простотии, които могат да се наблюдават в големия анонимен град. На тези хора не им пука за този град, за тях той е само място за изкарване на пари и преспиване. И затова няма никакво значение как се движат из него, замърсяват ли го, чупят ли пейки, лампи, спирки и кошчета. За тях той е ничий град и неговото бъдеще не ги интересува - затова и няма никакво значение кой го управлява, краде ли, бездейства ли, лъже ли, гъделичка ли болезненото си его.
                              За хилядите пришълци е важно само да изкарат надницата си, която да пропилеят и изпият вечерта в някой чалга - клуб. Чалга манталитет, простолюдието мре за овча музика и кебабчета с бира.
                              И на другия ден - пак същото. И така - ден за ден. Те също не мечтаят, не вярват, не се надяват... …Софиянци харесват кочината, в която живеят и не желаят нищо в нея да се промени, защото ще наруши дългогодишния им стереотип, с който са до болка свикнали. Софиянци обичат да киснат по час и половина в задръствания на път за работа, харесват кучешките изпражнения по градинки и улиците, и паркираните коли по тротоарите, възхищават се на разкаляните улици и безразборни строежи, кастрираните кучета все така злобно ги хапят, умират от удоволствие, когато „обслужващите ги" монополисти им спират водата, тока и парното както и по колкото пъти си искат, радват се на препълнените контейнери за боклук.....

                              Не ща да пиша повече за тая свинщина

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                                "Оскар"- ите с официално изискване за повече цветнокожи, гейове, лесбийки и транссексуални

                                "Вярваме, че тези стандарти за включване ще бъдат катализатор за дълготрайна и коренна промяна в нашата индустрия", казаха президентът на академията Дейвид Рубин и главният изпълнителен директор Даун Хъдсън в общо комюнике.
                                Новите правила ще важат от 2024 г.
                                ================================================== =======

                                Вече става брутално и все по-перверзно и извратено, все по-гнусно и ужасно, новият диктат, новата културна идеология в действие под формата на поръчкови занаятчийски филми

                                Краварите налагат извратената си културна мода навсякъде по света

                                https://life.dir.bg/shou/oskar-ite-s...transseksualni

                                Да, приемам че е болезнена тема в САЩ това, но пък да се задължават - не подкрепям. Сега, по този начин не се ли дискриминират останалите?!

                                Коментар

                                Working...
                                X