IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    По скоро първите двама Техническият едва ли са учили математика в УНСС

    Кавръка бълнува да е завършил УНСС но това да го видя не мога да го повярвам
    накавтъков още като кандидат студент предсказа предната криза.
    докато чакаше една сутрин у тях да изстинат мекиците.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

      и тримата са кадри на УНСС :-))
      Коле, ми ти, имаш ли нещо китап, визШу, ала бала ;;
      Или СПТУ по строителство поне ;;

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

        и тримата са кадри на УНСС :-))
        По скоро първите двама Техническият едва ли са учили математика в УНСС

        Кавръка бълнува да е завършил УНСС но това да го видя не мога да го повярвам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

          и тримата са кадри на УНСС :-))
          от тройката само накавръков.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie


            Сега ако се окаже че и Кавръка е завършил тази специалност ще можем да я обявим за диагноза
            и тримата са кадри на УНСС :-))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
              То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
              С УНСС тва е санитар.То и за това едва ли ставате ама пробвай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                Кажи сега ще хапнеш ли постна пица на Албена ,твърда от студения вятър дето брули там зимата...ха ха
                Аз се стягам за ски, в Банско се очертава да е спокойствие тази зима, което не е за изпускане. За Коледа ще съм в Цюрих, а февруари ще пързулкаме ските във Венген с новата кака. В Албена ще бъда от април. Ти тази зима предполагам няма да ходиш по-далеч от Кауфланд, където ходиш на лов за домати.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Нещата стоят съвсем различно догодина ще им дават на лекар 1000,сестрите са на 600,санитарите май бяха 300,това към заплатите,и то само докато е кризата,тоест временно,.Това бруто.
                  Под минималната първо никой не пада, не е възможно. А да ти дам съвет. Ако се пишеш санитар и аз мога да ти кажа по-нататък къде от допълнителни услуги ще направиш доход на лекар.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
                    То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
                    Нещата стоят съвсем различно догодина ще им дават на лекар 1000,сестрите са на 600,санитарите май бяха 300,това към заплатите,и то само докато е кризата,тоест временно,.Това бруто.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Заплата санитар 3000 лева. В Пирогов - Ковид ward. Ето как и санитар и касиерка и шофер ще си купят поне в Слатина.
                      Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
                      То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Дали заплата на санитаря в Пирогов ще е такава следващите 20 години, естествено увеличавана годишно с поне 5%?
                        А дано, ама надали.

                        Коментар


                        • Заплата санитар 3000 лева. В Пирогов - Ковид ward. Ето как и санитар и касиерка и шофер ще си купят поне в Слатина.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Голем си шаран, това е схема скоро ще получиш предложение да ти прати едни милиони горкото ,,сираче,,
                            Но преди това ще трабва да и помогнеш да излезне от някакво трудно положение за да получи милионите и да ги делнете и да заживеете щастливо.
                            Като за тази цел ще трябва ти да пратиш кинти.

                            Пък приятелят и изневерил с нейната приятелка. Тея пресоляват манджата.
                            айде стига и ти сега, ми може да е влюбена в накавръков.
                            ще и помогне ако е в беда, как не.
                            ще прати малко от скътаните евра да се оправи момичето а то после ще му ги върне с горница.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Сега е в Кувейт на мисия до Март,каза ми че нямало проблем да ми изпрати покана,екс приятеля и злоупотребявал с хапчета,и го била хванала на калъп с нейната приятелка,в ливинг рума,родителите и били загинали в самолет преди 8 години,живеела в Тампа,Флорида..абе не знам явно няма мъже там,знам ли ,била е в България ваканция забравих кога,харесало и начина на живот,ми викам и ние сме натурални,естествени хора,Ботчо ще питам да дойде с приятелка следващата година ако искаш,ти приготви етажа,после ще пратим картички във форума,за поздрави на съфорумците.



                              ​​​
                              Голем си шаран, това е схема скоро ще получиш предложение да ти прати едни милиони горкото ,,сираче,,
                              Но преди това ще трабва да и помогнеш да излезне от някакво трудно положение за да получи милионите и да ги делнете и да заживеете щастливо.
                              Като за тази цел ще трябва ти да пратиш кинти.

                              Пък приятелят и изневерил с нейната приятелка. Тея пресоляват манджата.
                              Last edited by Todor Sabev; 17.11.2020, 20:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


                                US Army girls, ми направо да идват американките да имнтърсим тука мъже поне с нещо да станем известни
                                АУ откак се разминах со сестрата на ани хоанг че беше на 16 са ми мерак(2005-6 някъде). Още си живеят родата и в къщата в Левски
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X