IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

    Еййй' веднага трябваше да вдигнеш данъците на другите' а ти да плащаш по 5лв.
    ти нямаш нищо кво да ти вдигна?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Искат ново затваряне на граници за ЕС.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Bertram - очакваш ли повишаване на преките данъци?
        Аз ако съм по 10 за неосновно жилище - т.е не ти е с този адрес личната карта.
        Едно семейство с малки деца макс 2 имота - по един на родител. Който иска повече - ФИРМА или да си плаща ДЕБЕЛО. За фирма същия дебел данък, ама пък там си ги приспадаш разходите
        Еййй' веднага трябваше да вдигнеш данъците на другите' а ти да плащаш по 5лв.

        Коментар


        • Инвестирайте в дронове! Бъдещето е в дроновете!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
            https://www.capital.bg/politika_i_ik...oto_e_star_no/

            Таман Песимиста и Бонка(Колчагов,Колето,Купата,Мегаминд,Купинър,.... .и така нататък)се зарадваха на новото метро,че ще им вдигнело цените и....Перловската вада,им извади червен картон...
            Перловската вада си беше там и преди метрото.като гледаме какви пътища строят какво метро са направили се досещаме и какви сграфи са построили.Да не дава Господ тия некадърници да строят АЕЦ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              На Маджаров сиренето( и не само) и аз го обичам. И за да го вържем с темата- яжте хубава храна за да сте здрави и да можете да следите цените на имотите
              По принцип отдавна сиренето на Маджаров не е сиренето на Маджаров,но щом го харесваш,няма лошо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Левчо,твойто любимо сирене на маджаров,дето било на 16 лева,сега е на 12,89 ,това сега инфлация ли му се вика или какво ?
                На Маджаров сиренето( и не само) и аз го обичам. И за да го вържем с темата- яжте хубава храна за да сте здрави и да можете да следите цените на имотите

                Коментар


                • Левчо,твойто любимо сирене на маджаров,дето било на 16 лева,сега е на 12,89 ,това сега инфлация ли му се вика или какво ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    При такива предложения, се подразбира, че мъжът плаща винаги. Както и при излизания навън.

                    Вече като са двойка, може да си делят разходи за някой неща, като живеят заедно.
                    Евго, абре закачи некоя кака, кажи и че аз ще и плащам 1000 лв месечно да те черпи, ти си я води насам натам, само една снимка с нея искам на морето на Аликанте.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      тука си много прав си. оня главния прокурор нали така пребори битовата престъпност - колко ракия взе на хората.
                      Ще ти завиди някой и ще те натопи.Имай си едно наум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Не говоря за екстрите а за акциза.Ако е платен акциза си пази документа.Познавам хора които загазиха...Сварят по двайсетина литра ракия и не пият така в годините се натрупват количества и при проверка върви доказвай че не си пил
                        тука си много прав си. оня главния прокурор нали така пребори битовата престъпност - колко ракия взе на хората.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          варена е на легален казан с филтрация и всички екстри
                          Не говоря за екстрите а за акциза.Ако е платен акциза си пази документа.Познавам хора които загазиха...Сварят по двайсетина литра ракия и не пият така в годините се натрупват количества и при проверка върви доказвай че не си пил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Сутрин, обед и вечер и пак ще напълнее Евго. Аз 9 кила качих за 7 дена на бодрум
                            BEWARE OF "RODOPA" !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Тва с ракията внимавай..и не пиши тука.
                              варена е на легален казан с филтрация и всички екстри
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                кладенец с дебит 6 кубика на час (измерен, че поливам от него 45 декара)
                                трифазен ток
                                външен нужник
                                градина ( домати , лютеница правихме тази година)
                                лозе (половин тон вино + 120л чиста гроздова ракия)
                                овошки
                                това в 5 декара двор (пред който имам 45 декара оградени и изградена поливна инсталация ф63 основна тръба + капково в насаждения - не лавандула)
                                склад пълен с инвентар, който ме прави 100% независим от външни хора (трактор, камионче,10 вида прикачен инвентар сега съм поръчал още един)
                                в проект - втори склад 200кв и 2 малки къщички (50-60кв) бързо строителство (сега оглеждам)

                                джакузи, японска баня, сауна , йога купол - след това ако не ми свърши ентусиазма.

                                криза на средната възраст

                                Тва с ракията внимавай..и не пиши тука.

                                Коментар

                                Working...
                                X