IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вместо честитки ви поздравявам с това клипче, което може да ви направи или по- точно да ви предизвика да се направите успешни.
    Разделяй и владей се замества с Единявай и дарявай. Вие коя честота прихващате?

    https://youtu.be/3Z6T7zWFI40
    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Хрянът пуска лютивината си при сдъвкване.

      Горчицата я пуска при смилане и престояване един до три дена с вода и оцет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Там има ток и газ и няма квоти...То се видя ние какво можем...Най доброто предстои..
        Ми айде де, тръгвай - Сибир тебе чака
        Малко няя кво да ядеш, ма подробности.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Стига и ти с тая руска федерация. Какво точно има там освен изоставане? За какво точно ни е този колхоз?


          Защо трябва към някого да се присъединяваме, по дяволите. Стига вече с това ниско самочувствие.

          Трябва да си следваме своя път. Балансирайки между всички останали играчи, както го правят останалите нации. Дип към никого няма нужда да се присъединяваме. Ай стига с тия колониални идиотщини.
          Там има ток и газ и няма квоти...То се видя ние какво можем...Най доброто предстои..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Ако това е новото по добре да закриваме държавата и да се присъединяваме към Руската федерация.Поне ток и газ ще има.Колкото по прост и невеж е един човек толкова повече иска да командва да е фактор величие да му слугуват и да му се кланят.Простия некадърник може всичко лесно оправя всякакви проблеми и не може да бъде надприказвам.Некадърника винаги се урежда и е голяма сила....както казваше доцент Етърски мой преподавател по Електрическа част на електрически централи колеги има два вида невежество.Това дето няма диплома е безопастно но това с диплома е опасно...Са че лъсне че Харвард е клозет и образованието му е гола вода с три пръста кал зад ушите...До вчера никому неизвестни днеска дават интервюта нагли и самонадеяни....каквото има съм казал...
            Стига и ти с тая руска федерация. Какво точно има там освен изоставане? За какво точно ни е този колхоз?


            Защо трябва към някого да се присъединяваме, по дяволите. Стига вече с това ниско самочувствие.

            Трябва да си следваме своя път. Балансирайки между всички останали играчи, както го правят останалите нации. Дип към никого няма нужда да се присъединяваме. Ай стига с тия колониални идиотщини.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ако това е новото по добре да закриваме държавата и да се присъединяваме към Руската федерация.Поне ток и газ ще има.Колкото по прост и невеж е един човек толкова повече иска да командва да е фактор величие да му слугуват и да му се кланят.Простия некадърник може всичко лесно оправя всякакви проблеми и не може да бъде надприказвам.Некадърника винаги се урежда и е голяма сила....както казваше доцент Етърски мой преподавател по Електрическа част на електрически централи колеги има два вида невежество.Това дето няма диплома е безопастно но това с диплома е опасно...Са че лъсне че Харвард е клозет и образованието му е гола вода с три пръста кал зад ушите...До вчера никому неизвестни днеска дават интервюта нагли и самонадеяни....каквото има съм казал...
              Вече никой не иска да ходи в Русия, Пеше,

              Аз познавам няколко момчета, българчета. Със здрав труд в САЩ постигнаха много в материално отношение - тир карат, фирма за почистване имат....... и с други бизнеси. Там има голям пазар и много поръчки и по-лесно се забогатява. Не като в БГ с малък пазар и стиснати клиенти.
              Last edited by X_Y; 16.12.2021, 09:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

                Привет! Замисли ме. Откъде им идва на нашичките-новичките огромното самочувствие? Мислех, че могат да регулират временно износа на АЕЦ. Ти ми потвърди подозренията, че са всичката Мара втасала... Надявах се, поне един лост да имат, от сите дърдорковци поне един да вдява, явно не.
                Ако това е новото по добре да закриваме държавата и да се присъединяваме към Руската федерация.Поне ток и газ ще има.Колкото по прост и невеж е един човек толкова повече иска да командва да е фактор величие да му слугуват и да му се кланят.Простия некадърник може всичко лесно оправя всякакви проблеми и не може да бъде надприказвам.Некадърника винаги се урежда и е голяма сила....както казваше доцент Етърски мой преподавател по Електрическа част на електрически централи колеги има два вида невежество.Това дето няма диплома е безопастно но това с диплома е опасно...Са че лъсне че Харвард е клозет и образованието му е гола вода с три пръста кал зад ушите...До вчера никому неизвестни днеска дават интервюта нагли и самонадеяни....каквото има съм казал...
                Last edited by X_Y; 16.12.2021, 09:45.

                Коментар


                • Увличате се, aleks262.

                  Коментар


                  • Абе, помните ли Серго и Космонафта кви ги редеха във форума?

                    Космото по-въображаемо от Серго, а Серго от живота некак си.

                    А и ivo_... къв беше ника... зачинателя на темата. ПП. Да, Iv_max.
                    Last edited by chan_tura_naga; 02.12.2021, 18:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                      Пирамид,
                      ти си толкова велик, че просто не мога да ти отговарям – аз, обикновеното същество.
                      Съответно симетрично няма и да те чета. Аз и без това често те четях с втрещеност, но повече няма да.
                      ...нали? Поредната жертва на кръвололока Pyramid, падна, изядена.
                      Поднасяме цветя и коленичим за минута мълчание.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Моля да изоставим егоцентричния модрел. Светът НЕ СЕ ВЪРТИ ОКОЛО НАС.
                        Ще повторя медицинския мотив за маските: Знае се че, пропускат спокойно въздух. Обаче, спират повечето пръски при закяшляне и кихане, пък вирусът, е основно в тях. Не съвсем изцяло но, повече от 80%. Т.е., маската снижава над 5 пъти ВЕРОЯТНОСТТА НИЕ ДА ПРЕДАДЕМ ВИРУСА, ако някак, де е оказал в нас. Дори и сами да НЕ заболеем. Т.е., маската изразява нашата отговорност да пазим посилно околните. Само и единствено.
                        Пирамид,
                        ти си толкова велик, че просто не мога да ти отговарям – аз, обикновеното същество.
                        Съответно симетрично няма и да те чета. Аз и без това често те четях с втрещеност, но повече няма да.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                          Моля за извинение, не знам защо не съм видял въпроса ти.

                          Отговарям: против ненужни забрани съм.
                          Ако някой е толкова тъп, че да мисли, че маската му помага, нека носи, да се държи за сламката си и да се маскарѝ до края на живота си.

                          Освен ако това е в разрез с други официални правила/закони.

                          ПП. Подкрепям казаното от теб в поста ти по-долу.
                          Моля да изоставим егоцентричния модрел. Светът НЕ СЕ ВЪРТИ ОКОЛО НАС.
                          Ще повторя медицинския мотив за маските: Знае се че, пропускат спокойно въздух. Обаче, спират повечето пръски при закяшляне и кихане, пък вирусът, е основно в тях. Не съвсем изцяло но, повече от 80%. Т.е., маската снижава над 5 пъти ВЕРОЯТНОСТТА НИЕ ДА ПРЕДАДЕМ ВИРУСА, ако някак, де е оказал в нас. Дори и сами да НЕ заболеем. Т.е., маската изразява нашата отговорност да пазим посилно околните. Само и единствено.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение

                            Имам един въпрос който може да ти се стори странен,но ми е интересно какво ти е мнението.
                            Та въпроса ми е-Ако от утре правителството забрани носенето на медецински маски на обществени места каква ще ти е реакцията-.
                            Моля за извинение, не знам защо не съм видял въпроса ти.

                            Отговарям: против ненужни забрани съм.
                            Ако някой е толкова тъп, че да мисли, че маската му помага, нека носи, да се държи за сламката си и да се маскарѝ до края на живота си.

                            Освен ако това е в разрез с други официални правила/закони.

                            ПП. Подкрепям казаното от теб в поста ти по-долу.
                            Last edited by Хараламп; 17.11.2021, 12:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Да, наистина: Дали, в знак на протест, сам няма да си нахули? Тъй де, кои са те, че, да му заповядват?
                              Въпросът ми не беше случаен или с цел заяждане,а всъщност е много важен.
                              Още когато започна сегашната SARS епидемия,в темата за ковид написах,че веднага след като отмине трябва да се забрани носенето на мед. маски на обществени места и да се налагат същите глоби както и ако сега не носиш.Написах също,че тези маски създават анонимност и ще има много хора които ще се искушат да направят някоя глупост заради това.Тази глупост може да бъде от някоя хулиганска проява,да счупиш пейка в парка например,до въоражен грабеж на банка.Дори хора които никога не им е минавало през акъла да направят нещо такова биха се изкушили.Биха си казали,че с маската нито на видеокамерите,нито очевидци могат да ги разпознаят.А дори и да ги разпознаят това надали ще се приеме като доказателство в съда.
                              Само че никой сега не може да си представи колко ще е трудно да се забранят тези маски.Да не говорим ако мине още малко време.
                              Тези които протестират сега срещу маските ще са жялка картина в сравнение с протестите които ще избухнат ако някой забрани носенето на маски.Групата хора които ще свикнат с маските ще си мислят,че това е нарушение на човешките им права и дори опит за убииство защото ги излагат без защита на вирусите и замърсяването на въздуха.Всички знаем на какво са способни тези хора.Достатъчно е да спомена само Грета Тунберг и хилядите като нея.
                              В Източна азия преди лървата SARS епидемия през 2003-2004г. на никой не му е минавало през акъла даже да носи медицинска маска,освен персонала в болниците.Тогава епидемията отминава за по-малко от година и никой не прави нищо по въпроса с маските след като вече е отминала.
                              Минава време обаче и полицията започва да алармира,че се вършат много престъпления от хора които си крият лицата зад медицински маски.Обаче въпреки многобройните искания от срана на полицията да се забранят никой политик не се осмелява да го направи.Чак след 15 години,когато вече въпросът не търпи отлагане един смел южно корейски политик решава да рискува политическата си кариера и прокарва законопроект за забрана носенето на мед.маски на обществени места.За съжаление,малко преди този законопроект да бъде гласуван окончателно в техния парламент избухна сегашната SARS епидемия и всичко пропадна,най-вероятно завинаги.
                              Състраданието не е добродетел

                              Коментар


                              • Фамагуста.
                                Е сега празен, мъртъв град.

                                Коментар

                                Working...
                                X