IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По темата: Успехът, се постига с упоритост и твърда вяра в победата. Не знам, на какво разчитат неколцината мои тролци (имам си "Гвардия") но, може и да ги огрее, ако пукна.
    - Иначе, нямате шанс, скъпоценни.

    Коментар


    • В темата, в която НЕ пиша, хората се съмняват в достоверността на докладите на ПДНГ-АД. Вижте сами:
      Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
      П.П. Говори се и за бъдещи инвестиции в размер на 44 млн. лв... А преди около 2 години (заради шистовия добив) имаше период в който нефта се търгуваше за без пари. Може да са ревизирали плановете си и да са отложили експлоатацията с някоя и друга година - 35 години не са малко. Трябва да се четат докладите, да се преценя доколкото може да им се вярва и да се има едно на ум. Все пак става въпрос за не съвсем прозрачната структура на Химимпорт.
      Last edited by Pyramid; 05.02.2022, 14:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
        дефектнотокова защита схема
        Искаш да знаеш как се връзва дефектнотокова защита ли?

        Коментар


        • дефектнотокова защита схема

          Коментар


          • Я, имал съм фенове. Пак.
            - Добре дошли, амигос! Мир и любов на Мецана, банана за Импотеция, радвам се да ви видя!

            Коментар


            • Хората в темата, в която НЕ пиша, още хранят надежда:
              Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение

              Със сигурност. И сега се опитвам да срутя цената за да купя тънко и да осредня. Дано да успея преди да изригне.
              Аз аз се чудя, накъде ще "изригва" ПДНГ-АД, ако поведението и е като на стара баба: Не се движи, не се обновява, нищо ново не желае да научи...Ами, изчерпват се.

              Коментар


              • ...Само какво ги вълнува хората:
                Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Ти на колко се набабани?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                  https://www.infostock.bg/infostock/c.../graphics/NGAZ
                  Погледни графиката добре от 2007 г
                  Много черен трябва да е. Свършили са извлекаемите резерви, явно. И вече, няма значение, колко милиона им бил уставният капитал. Мисля, време им е да затварят колибата.

                  Коментар


                  • [QUOTE=Pyramid;n3867119]
                    и гледаме, драмата с ПДНГ -АД продължава:

                    Значи, 2017-та, март. Отивам -разбрали сме се по поща и по тлф.с А Керезов, да му разкажа за това, което може да го изстреля нагоре, като ракета, дори само светът да дочуе, какъв се е Пробив задал и, че ЗАПОЧВА някаква работа по темата. Стотинка не му е искано, само да чуе. Оттам насетне, европейски фондове, ОПК 2020;и т.н. т.е., отивам да говорим. На 250 км. Той ЗНАЕ, защо съм тръгнал, очаква ме. Влизам, започвам културно, насреща ми, зее Пл.Николов и Керезов обявява - а, не е чул и 1/10 от същината че, видите ли, разговорът приключил и не бил искал да си "губи времето".
                    Казвам "добре", и си тръгвам. Недоумявам за глупостта му но, се прибирам дома. След известно време, мен ме канят в чужбина на техни разноски, а тук, на нашенците, вече няма кой да им спре провала.
                    - Не знам, мОмци. Не знам.
                    Няма нищо за "знаене". Преминават през черен период, ма всички се случва.

                    Коментар


                    • [QUOTE]и гледаме, драмата с ПДНГ -АД продължава:
                      Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                      Вече и американския петрол е над $90....
                      Значи, 2017-та, март. Отивам -разбрали сме се по поща и по тлф.с А Керезов, да му разкажа за това, което може да го изстреля нагоре, като ракета, дори само светът да дочуе, какъв се е Пробив задал и, че ЗАПОЧВА някаква работа по темата. Стотинка не му е искано, само да чуе. Оттам насетне, европейски фондове, ОПК 2020;и т.н. т.е., отивам да говорим. На 250 км. Той ЗНАЕ, защо съм тръгнал, очаква ме. Влизам, започвам културно, насреща ми, зее Пл.Николов и Керезов обявява - а, не е чул и 1/10 от същината че, видите ли, разговорът приключил и не бил искал да си "губи времето".
                      Казвам "добре", и си тръгвам. Недоумявам за глупостта му но, се прибирам дома. След известно време, мен ме канят в чужбина на техни разноски, а тук, на нашенците, вече няма кой да им спре провала.
                      - Не знам, мОмци. Не знам.
                      Last edited by Pyramid; 04.02.2022, 11:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                        Ей, като хиени ръшкате и изтривате всякакъв живот във форума...
                        Сьойле бакалъм. (кАжи да видим.)
                        Last edited by Pyramid; 03.02.2022, 16:13.

                        Коментар


                        • Ей, като хиени ръшкате и изтривате всякакъв живот във форума...

                          Коментар


                          • Мибова, не може ли поне малко хумор? Темата е баш.

                            Коментар


                            • ...Прочее, не ставаше дума за пари но, който разбрал-разбрал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                А теб кво те бòли те кво правят с техните си пари?
                                Мен ли? Фарът ме бОли. Те се простреляха в крака, аз само злорадствам.

                                Коментар

                                Working...
                                X