IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Напълзеха от всички континенти. Щото им пари под дупето. Абе кви са тез кафемашини, аз правя по 3-4 кафемашини на месец от наеми, тез още не са купили и клозет. Ми то нема смисъл да купуват вече, кой квото има да продава и да бие хикса. Не разбраха ли че остана само кафемашини, стекове от по-евтинките и дъвки да купуват.
    Много преуспели по света, хич не им пука за София, ама детайлно запознати с офертите в имот.бг и движението на цените по всички панелни комплекси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Segato е много комлексиран човек / не го пиша с цел обида а като факт/ и скаран с елементарната аритметика и представата за нещата . Не само у нас, а и в Щатите където уж трябва да е наясно.
      Веднага давам пример - той се самоопределя като среден Хамериканец или макс средна класа със средна къща в среден квартал и със средни спестявания и т.н. Демек масовият Американец е като него. Обаче къщата му струва 1.5- 2 млн долара по негови думи когато имаме средна цена медиана на къща в Щатите $387,600 as of November 2023. За какви среди или дори да речем средна класа говорим ?!?! Той е дребно богаташче ЗА ТАМ или много ама много висока средна класа само от къщата дори нищо друго да не притежава. Що ? 22.7 million in 2022, representing 6.7 percent of the country's population са милионерите там. На този фон пише че всички пред пенсия имали по колко беше по поне 500К или повече в кеш акции, фондове / тва без къщата.... Баси майтапа..... Всеки явно според него е = едва на няколко процента от цялото население на страната.
      Накратко човек тотално скаран с аритметика и статистика и в същото време продава Американската мечта при която 1-2 седмици лечение от настинка те зануляват след цял живот работа и инвестиции....

      https://www.beckershospitalreview.co...-by-state.html

      Всъщност какво зануляване...добре че има частен фалит щото едно 70-80% от хората ТАМ не могат да платят сметката с цялото си имущество.
      А ако човек се разболее от нещо наистина сериозно ?! Дори и със застраховка да е / а много не са/ тя е с лимити и копей и т.н....
      И стигаме до пръцкането - аз имам тесла, кафемашина за 2К, кухня за 50 ли беше , хладилник за 10 , барбекю не знам каква марка. А вие в България какво имате ? Къде сте виЙ къде съм аз ?!?! Шоу изпълнено с комплекси....:-)
      Допускам, че в темата / включително и ти самият/ има доста хора със състояние по-голямо от неговото, ама ти например спря да пишеш за рибай стекове еди къде си и други рядко правят такива коментари. Само Бетерчо от местните продължава да избива цифрови комплекси :-) Ама тва щото много коне е впрегнал , че чак лети :-)

      Здраве да му е на човека . Не го написах да се заяждам или да го обидя или да търся дискусия. Единствено за да покажа колко е объркан за мястото си в природата и света.
      Аре да не продава краставици на краставичар :-))))

      ПП
      Джонката , който по негови си причини които той си знае плюе по България непрекъснато е светлинни години над него. Всъщност и за много от нещата е прав просто не ги описва с правилният тон и прилагателни....
      Напълзеха от всички континенти. Щото им пари под дупето. Абе кви са тез кафемашини, аз правя по 3-4 кафемашини на месец от наеми, тез още не са купили и клозет. Ми то нема смисъл да купуват вече, кой квото има да продава и да бие хикса. Не разбраха ли че остана само кафемашини, стекове от по-евтинките и дъвки да купуват.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato

        Благодарение на теб вече знам , доволен ли си ? Това къде си учил ? Пак ли по география ? Трябваше и малко математика да поучиш че не можеш да сметнеш 2 числа/ не знам отъ къде го намери това самочуствие , че си образован. Може би имаш предвид , че си образУван ?
        Самочувствие се пише.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          segato не е злобен пич
          хайде стига

          чакаме данните от агенцията по вписванията за Q4
          Segato е много комлексиран човек / не го пиша с цел обида а като факт/ и скаран с елементарната аритметика и представата за нещата . Не само у нас, а и в Щатите където уж трябва да е наясно.
          Веднага давам пример - той се самоопределя като среден Хамериканец или макс средна класа със средна къща в среден квартал и със средни спестявания и т.н. Демек масовият Американец е като него. Обаче къщата му струва 1.5- 2 млн долара по негови думи когато имаме средна цена медиана на къща в Щатите $387,600 as of November 2023. За какви среди или дори да речем средна класа говорим ?!?! Той е дребно богаташче ЗА ТАМ или много ама много висока средна класа само от къщата дори нищо друго да не притежава. Що ? 22.7 million in 2022, representing 6.7 percent of the country's population са милионерите там. На този фон пише че всички пред пенсия имали по колко беше по поне 500К или повече в кеш акции, фондове / тва без къщата.... Баси майтапа..... Всеки явно според него е = едва на няколко процента от цялото население на страната.
          Накратко човек тотално скаран с аритметика и статистика и в същото време продава Американската мечта при която 1-2 седмици лечение от настинка те зануляват след цял живот работа и инвестиции....

          https://www.beckershospitalreview.co...-by-state.html

          Всъщност какво зануляване...добре че има частен фалит щото едно 70-80% от хората ТАМ не могат да платят сметката с цялото си имущество.
          А ако човек се разболее от нещо наистина сериозно ?! Дори и със застраховка да е / а много не са/ тя е с лимити и копей и т.н....
          И стигаме до пръцкането - аз имам тесла, кафемашина за 2К, кухня за 50 ли беше , хладилник за 10 , барбекю не знам каква марка. А вие в България какво имате ? Къде сте виЙ къде съм аз ?!?! Шоу изпълнено с комплекси....:-)
          Допускам, че в темата / включително и ти самият/ има доста хора със състояние по-голямо от неговото, ама ти например спря да пишеш за рибай стекове еди къде си и други рядко правят такива коментари. Само Бетерчо от местните продължава да избива цифрови комплекси :-) Ама тва щото много коне е впрегнал , че чак лети :-)

          Здраве да му е на човека . Не го написах да се заяждам или да го обидя или да търся дискусия. Единствено за да покажа колко е объркан за мястото си в природата и света.
          Аре да не продава краставици на краставичар :-))))

          ПП
          Джонката , който по негови си причини които той си знае плюе по България непрекъснато е светлинни години над него. Всъщност и за много от нещата е прав просто не ги описва с правилният тон и прилагателни....
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.01.2024, 15:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Знам, че мненията ни се различават по някои теми. Знам и че понякога пиша доста странни неща. Пиша ги с причина. И ти имаш твоята си игра, виждам го. Ако е дал Господ, един ден да се срещнем и да разговаряме, ще ме разбереш...Ти и Левчо сте единствените повишители, които уважавам истински.

            Искрено се радвам за детето ти. Това което пишеш е ясно доказателство за мен, че това дете има интерес към математиката и може да отиде много напред. Също така виждам успехите ти като родител. Сега е перфектната възраст. Дадох ти някои имена...Вярвай ми, тук съм напълно искрен. Оттук си ти на ход...

            Искрено желая най-най доброто за цялото ви семейство. Свестни хора сте, малко останаха такива, независимо дали в БГ или извън БГ...
            Още много успехи на детенцето Ви. Ценете, уважавайте и го подкрепяйте.. Много поводи за гордост!
            Повече от красива

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              segato не е злобен пич
              хайде стига

              чакаме данните от агенцията по вписванията за Q4
              тия данни ги чакахте и предното кю и по-предното и по по по
              докога ще чакате?

              всъщност въпроса е, какво точно чакате
              и какво ще направите, като/ако го дочакате?
              м?
              Last edited by ratten; 17.01.2024, 11:41.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Стига бе, ГЪРЦИЯ ! Ние никога не сме близвали гръцки зехтин, нито пък сме стъпвали там, нито по островите им ходим и не си взимаме бутилки ДИРЕКТНО от фермерите. Туй само неграмотните гастари в хамерика знаят какво е истински зехтин, какво е истинско агне и какво е бизнеспарк.

                Толкова си злобен и нещастен, че не е истина. Да ти разкажа ли за Лесбос и МИЛИОНИТЕ маслинови дръвчета, а за мастиковите дръвчета на кой остров са, на кой са малките портокалчета, къде колко овце и магарета има и т.н.?

                А пък "испански върджин" е само в твоята глава, студено пресован екстра върджин си пише съвсем ясно, за грамотните. Не е бутиков, факт, но и прекрасното българско слънчогледово олио не е бутиково, нито водка Абсолют, нито БДС кашкавалът. Просто са масови продукти с утвърдени марки и качество, съответно може да се прави сравнение с тях.



                То още нямаме, и метро нямаме, за моцарела и гауда не сме чували, добре че са залуханите гастари да ни кажат какви чудеса имало.
                segato не е злобен пич
                хайде стига

                чакаме данните от агенцията по вписванията за Q4
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Е къде плюя ? Казах ти за зехтина да знаеш да не се набутваш. Тук има много зехтин и си има истински екстра върджин, ма ние си внасяме от Гърция шото дори истинския екстра върджин произведен с промишлени методи не може да се сравнява с гръцкия зехтин взет от читава бутикова ферма. Всяка година внасяме към 100 литра и си го делим 4 човека. Излиза към $20 на литър ,което е 30% по-слъпо от цената в магазина, ма няма сравнение във вкуса. Тук продават и испански върджин като този който ти си цитирала. Мисля че е $6-7 литъра и го ползвам да си чистя барбекюто от прах, че вкуса му е като на олио.

                  Наистина не знам бизнес парковете. Като заминах го нямаше май даже този в Младост. Колко бизнес парка има в София?
                  То пък един бизнес парк...Някакви сгради еднодневки, построени сред купищата боклуци и разбити улици на Младост...Мизерия тотална. Истинско издевателство към служителите, да ги караш да ходят в това гето на работа.
                  Last edited by ejonny2376; 17.01.2024, 10:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Е къде плюя ? Казах ти за зехтина да знаеш да не се набутваш. Тук има много зехтин и си има истински екстра върджин, ма ние си внасяме от Гърция шото дори истинския екстра върджин произведен с промишлени методи не може да се сравнява с гръцкия зехтин взет от читава бутикова ферма. Всяка година внасяме към 100 литра и си го делим 4 човека. Излиза към $20 на литър ,което е 30% по-слъпо от цената в магазина, ма няма сравнение във вкуса. Тук продават и испански върджин като този който ти си цитирала. Мисля че е $6-7 литъра и го ползвам да си чистя барбекюто от прах, че вкуса му е като на олио.
                    Стига бе, ГЪРЦИЯ ! Ние никога не сме близвали гръцки зехтин, нито пък сме стъпвали там, нито по островите им ходим и не си взимаме бутилки ДИРЕКТНО от фермерите. Туй само неграмотните гастари в хамерика знаят какво е истински зехтин, какво е истинско агне и какво е бизнеспарк.

                    Толкова си злобен и нещастен, че не е истина. Да ти разкажа ли за Лесбос и МИЛИОНИТЕ маслинови дръвчета, а за мастиковите дръвчета на кой остров са, на кой са малките портокалчета, къде колко овце и магарета има и т.н.?

                    А пък "испански върджин" е само в твоята глава, студено пресован екстра върджин си пише съвсем ясно, за грамотните. Не е бутиков, факт, но и прекрасното българско слънчогледово олио не е бутиково, нито водка Абсолют, нито БДС кашкавалът. Просто са масови продукти с утвърдени марки и качество, съответно може да се прави сравнение с тях.

                    Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                    Наистина не знам бизнес парковете. Като заминах го нямаше май даже този в Младост. Колко бизнес парка има в София?
                    То още нямаме, и метро нямаме, за моцарела и гауда не сме чували, добре че са залуханите гастари да ни кажат какви чудеса имало.
                    Last edited by BONI; 17.01.2024, 10:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Теб ако те слуша човек, в София има само ЕДИН бизнеспарк. Екстра върджин зехтин в България НЯМА, агнетата на глава на населението са по-малко от САЩ. Затуй презират провалените гастари навсякъде, щото лъжат и плюят по Родината си.
                      Е къде плюя ? Казах ти за зехтина да знаеш да не се набутваш. Тук има много зехтин и си има истински екстра върджин, ма ние си внасяме от Гърция шото дори истинския екстра върджин произведен с промишлени методи не може да се сравнява с гръцкия зехтин взет от читава бутикова ферма. Всяка година внасяме към 100 литра и си го делим 4 човека. Излиза към $20 на литър ,което е 30% по-слъпо от цената в магазина, ма няма сравнение във вкуса. Тук продават и испански върджин като този който ти си цитирала. Мисля че е $6-7 литъра и го ползвам да си чистя барбекюто от прах, че вкуса му е като на олио.

                      Наистина не знам бизнес парковете. Като заминах го нямаше май даже този в Младост. Колко бизнес парка има в София?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Комплекс без подръжка ? Че какво му е комплексното ? До кой бизнеспарк ? Аз знам само един , този в Младост. Има ли други ?
                        Теб ако те слуша човек, в София има само ЕДИН бизнеспарк. Екстра върджин зехтин в България НЯМА, агнетата на глава на населението са по-малко от САЩ. Затуй презират провалените гастари навсякъде, щото лъжат и плюят по Родината си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          При теб трябва да се почва от азбуката. А, б,в..... Първо, ставаш сутрин, поглеждаш се в огледалото и питаш "Кой съм аз?" Кой съм аз, за да ми праща снимки човек, който нито ми е роднина, нито приятел от детството, може и да съм изкуствен интелект, рекламиращ САЩ. Отговорът е откровен...мистър нищо и за това нищо не трябва и да изисквам от някого, когото не познавам.
                          Майтап бе , айде не се стегай. Знам каква ти е кафе машината . Вижда се на снимката до пералнята по-долу
                          Last edited by segato; 17.01.2024, 07:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Дано не ми се налага да ходя на кардиолог, ма ако ми се наложи ше отида сега. Защо да чакам до утре? При зъболекаря какво да правя ? Да си разказваме вицове ли ? Гледам ,че постоянно скачаш да се доказваш , че си по, най, най ма само на приказки , откога ти казвам да пуснеш една снимка на кафе машината ... шо се правиш на ударен ? Пусни нешо реално бе. Е ако искаш снимай си мазето, само да е нешо различно от празни приказки. Пускаш снимка и те признавам за велик. Ма твоя, не примерна.
                            При теб трябва да се почва от азбуката. А, б,в..... Първо, ставаш сутрин, поглеждаш се в огледалото и питаш "Кой съм аз?" Кой съм аз, за да ми праща снимки човек, който нито ми е роднина, нито приятел от детството, може и да съм изкуствен интелект, рекламиращ САЩ. Отговорът е откровен...мистър нищо и за това нищо не трябва и да изисквам от някого, когото не познавам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Тука те признах, ще се постарая. За зъболекаря ти е болна темата...
                              Хъ ??? Защо ми е болна тема? Ти говориш за зъболекати и кадиолози. Бих казал, че на теб ти е болна тема

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Дано не ми се налага да ходя на кардиолог, ма ако ми се наложи ше отида сега. Защо да чакам до утре? При зъболекаря какво да правя ? Да си разказваме вицове ли ? Гледам ,че постоянно скачаш да се доказваш , че си по, най, най ма само на приказки , откога ти казвам да пуснеш една снимка на кафе машината ... шо се правиш на ударен ? Пусни нешо реално бе. Е ако искаш снимай си мазето, само да е нешо различно от празно приказки. Пускаш снимка и те признавам за велик. Ма твоя, не примерна.
                                Тука те признах, ще се постарая. За зъболекаря ти е болна темата...

                                Коментар

                                Working...
                                X