IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Че ти си... От контингента им.
    Що, на агитатор ли ти мязам?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

      "Тези момчета" , Макс, не могат да се усетят, че тези, които те наричат "руски тролове", включително и мен, винаги действат в реакция на техните цигански лъжи, вариант на защита.
      Докато, обърнете внимание, че "тези момчета" постоянно висят по форумите, постоянно активно зачеват темата "Путин, Русия" под път и над път, и всяка тема свеждат пак към тях и тяхното оплюване.
      Лъщят им платените дупета отдалеч.
      Че ти си... От контингента им.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        винаги се чудя .... дали го мислиш това което говориш?
        "Тези момчета" , Макс, не могат да се усетят, че тези, които те наричат "руски тролове", включително и мен, винаги действат в реакция на техните цигански лъжи, вариант на защита.
        Докато, обърнете внимание, че "тези момчета" постоянно висят по форумите, постоянно активно зачеват темата "Путин, Русия" под път и над път, и всяка тема свеждат пак към тях и тяхното оплюване.
        Лъщят им платените дупета отдалеч.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Не си давай телефона на руски сайт!

          Ще те намеряът и ще те изнудват за пари или пропагандна услуга!!!

          винаги се чудя .... дали го мислиш това което говориш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            В руски сайт...положението е същото...искат телефонен номер ако искаш да си направиш емайл...
            Имам много активен мейл в яндекс от над 15 години и никога не са ми искали никакви телефони и лични данни.Даже имах награда "златна марка" за лоялен клиент!
            Цялото ми обкръжение също го ползва и там ситуацията е същата!

            На всеки средно-нормален човек му е ясно,че информация се събира деликатно,а не с галфонския метод който практикуват гугъл и сродните му вражески организации в това число и всички европейски без изключение!

            Всъщност Закона за защита на личните данни легализира бизнеса с тях от който пък почти няма смисъл,но важното е да кипи безсмислен труд!

            Дори се съмнявам,че БГ има официални архиви от 1989 г.насам...
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              В руски сайт...положението е същото...искат телефонен номер ако искаш да си направиш емайл)) Бързо се учат тея руснаци да еба.....

              затова новия ми емайл е:

              test.love.lover@mail.com
              Не си давай телефона на руски сайт!

              Ще те намеряът и ще те изнудват за пари или пропагандна услуга!!!

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                В руски сайт...положението е същото...искат телефонен номер ако искаш да си направиш емайл)) Бързо се учат тея руснаци да еба.....

                затова новия ми емайл е:

                test.love.lover@mail.com
                Виж тази възможност за временен емайлов адрес. Не искат нищо от теб. Има варианти със или без парола. Има и други подобни сайтове.

                https://www.trash-mail.com/en/
                Last edited by П.Ф.Изеров; 09.06.2018, 04:00.

                Коментар


                • В руски сайт...положението е същото...искат телефонен номер ако искаш да си направиш емайл)) Бързо се учат тея руснаци да еба.....

                  затова новия ми емайл е:

                  test.love.lover@mail.com

                  Коментар


                  • емайла който ви дадох не мога да го отворя..щото гугъл реши че въпреки че казах изрично че не искам да си давам телефония номер сега ми го иска да потвърди че съм аз....ебахти зашитата на личните данни.....

                    ще си напрвя друг...в руски сайт)))



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                      Едва лиМоето "триене"беше в резултат на не добър нет.) Малко ме изнерви и "уби"целия ми порив за коментари Хубави почивни дни за всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        ...обаче, трие само себе си. Аз не видях, примерно, модератор досега, един-единствен път да се извини за нанесени морални щети. Ще ли дочакаме?
                        Едва лиМоето "триене"беше в резултат на не добър нет.) Малко ме изнерви и "уби"целия ми порив за коментари Хубави почивни дни за всички

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                          ))) вярно))
                          ...обаче, трие само себе си. Аз не видях, примерно, модератор досега, един-единствен път да се извини за нанесени морални щети. Ще ли дочакаме?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                            Ива66 май става за модератор - я виж колко добре трие...
                            ))) вярно))

                            Коментар


                            • Тъй тъй въпроса ми не беше случаен, че то с договор ония цукербърг ли беше си беше гарантирал редовния секс(разбирай живата секс кукла за употреба). В обратния вариант актриса, актьор с кинти без договор едно разводче после да го поушмулиш...

                              може да има различни стимули на индивида за бракуване...

                              в тази връзка след като не познавам човека що за стока е подбудите ми да сторя нещо искрено биха клонили към 0. Оттам натам следва за мен само с користна цел ... дано съм отговорил и аз.
                              Last edited by pepe1234; 07.06.2018, 22:09.

                              Коментар


                              • Ива66 май става за модератор - я виж колко добре трие...

                                Коментар

                                Working...
                                X