IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Пораженско мислене. Защо „никога няма да стигнеш”? Не е ли, с допълнението „ако правиш, каквото и останалите”? Ако ТОВА мислиш уточнявай. Ако ли не, пак. Само да вметна, че и крадци, и бандити, и корупция, има навсякъде по света но, хора го постигат. ЗНАЧИ, МОЖЕ.
    Никой не казва, „лесно ще е”. Щото, ако би било лесно, нямаше да са такава рядкост успелите. Трудно - МНОГО ТРУДНО, ама може.
    ...Което, пак не прави старта равен.
    Като си купиш тец Варна и преместят при теб студения резерв ми се обади, също и ако купиш на 200 евро квадрата в Изток примерно, или пък ако ти дадат 1 милион за " консултантски услуги"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Глупости- от теб зависи да направиш най- доброто с наличното което имаш, което пак не е лошо( дори в БГ можеш да стигнеш до някакво прилично ниво и да си по- добре от масата хора) но дотам. Никога няма да стигнеш до богатството което имат бившите кадри на ДС и техните деца. Лукоил не плаща данък печалба сума ти години и ощетява бюджета с милиарди, но никой не ги закача, а на обикновения човек продал лични употребявани вещи за 700 лева за година по Еконт от НАП му звънят по телефона че бил търговец и трябвало да плати 15 процента данък забележи не върху печалбата, а върху оборота Пародия пълна.......за обществените поръчки да не отварям дума- какво му е равното, като без връзки или пари не можеш да се доредиш....Делян Пеевски декларира в данъчната декларация стара кола и няколко хиляди лева влог, а в тази 2 години по- късно 250 милиона от дялове от Булгартабак....Ахмед Доган живее безплатно в палати сoбственост уж на някаква фирма...на теб защо не ти построи някоя фирма палат и да ти даде да живееш безплатно??? Цветанов си купува елитно строителство на 200 евро квадрата в престижен квартал- ти можеш ли да купиш на такава цена????? Та общо взето The life is tough and unfair
      Пораженско мислене. Защо „никога няма да стигнеш”? Не е ли, с допълнението „ако правиш, каквото и останалите”? Ако ТОВА мислиш уточнявай. Ако ли не, пак. Само да вметна, че и крадци, и бандити, и корупция, има навсякъде по света но, хора го постигат. ЗНАЧИ, МОЖЕ.
      Никой не казва, „лесно ще е”. Щото, ако би било лесно, нямаше да са такава рядкост успелите. Трудно - МНОГО ТРУДНО, ама може.
      ...Което, пак не прави старта равен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Просто не съм сам.Няма неравни стартове всичко си зависи от човека.Родителите може да оставят огромно наследство но от теб зависи дали ще го профукаш или разумно ще го увеличиш.На много хора в България все нещо им пречи я руските агенти я ЦРУ я извънземните,Смятат че всичко е въпрос на късмет и пада от небето...Аз знам че всичко зависи от теб...Може да се родиш накрая на света и да стигнеш върха а може да се родиш на върха и да се сурнеш по нанадолнището.
        Глупости- от теб зависи да направиш най- доброто с наличното което имаш, което пак не е лошо( дори в БГ можеш да стигнеш до някакво прилично ниво и да си по- добре от масата хора) но дотам. Никога няма да стигнеш до богатството което имат бившите кадри на ДС и техните деца. Лукоил не плаща данък печалба сума ти години и ощетява бюджета с милиарди, но никой не ги закача, а на обикновения човек продал лични употребявани вещи за 700 лева за година по Еконт от НАП му звънят по телефона че бил търговец и трябвало да плати 15 процента данък забележи не върху печалбата, а върху оборота Пародия пълна.......за обществените поръчки да не отварям дума- какво му е равното, като без връзки или пари не можеш да се доредиш....Делян Пеевски декларира в данъчната декларация стара кола и няколко хиляди лева влог, а в тази 2 години по- късно 250 милиона от дялове от Булгартабак....Ахмед Доган живее безплатно в палати сoбственост уж на някаква фирма...на теб защо не ти построи някоя фирма палат и да ти даде да живееш безплатно??? Цветанов си купува елитно строителство на 200 евро квадрата в престижен квартал- ти можеш ли да купиш на такава цена????? Та общо взето The life is tough and unfair

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Това не е вярно.Казваш Тръмп е баща му ли го тури Президент???Ние не знаем на колко народ родителите са дали повече от един милион и те са се провалили....Щото медиите отразяват победителите..А и какво означава да успееш и какво означава да се провалиш???Хората които не искат да се борят се успокояват с неравният старт.Докато си жив старта е все равен.Огледай се около теб пълно е с хора на които родитителите са оставили коли апартаменти пари а те са ги профукали и доста хора които са се борили станали са добри инженери архитекти лекари учители...спортисти..Аз се нагледах на хора които постоянно мрънкат и все някой им пречи или нещо им пречи.
          Петъре, старт са и семейното/уличното възпитание, и книгите, които (не) си прочел, и приятелите, и изпитанията, и изкушенията и контролът, който (не)ти е оказван (не)своевременно и т.н. и т.н. НЯМА КАК , просто, стартът да е равен за всички, нито пътят пред тях, нито опонентите срещу тях затуй, думите ти, нямат меродавна сила за всички. Съжалявам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            За мен, президенството му не е успех, стреса не си струва, той беще заработил (преминавайки през пет фалита) +5 млрд до 2016 (сега има по-малко ), ама жаждата за власт е наркотик, значи за него е било успех.
            Кой знае, може утре да се разочарова.
            Тука, по втория въпрос има изписани милиони книги.
            Дефиницията за успех е нещо лично и свързана със доста неща, едно от тях са приоритетите, които са различни за всеки един човек в даден момен, в друг момент може да не са актуални толкова.
            Абсолютно на същото мнение съм и аз. След Обама, Тръмп бледнее и оставя едно странно петно в историята.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Казваш Тръмп, е баща му ли го тури Президент???
              А и какво означава да успееш и какво означава да се провалиш???
              За мен, президенството му не е успех, стреса не си струва, той беще заработил (преминавайки през пет фалита) +5 млрд до 2016 (сега има по-малко ), ама жаждата за власт е наркотик, значи за него е било успех.
              Кой знае, може утре да се разочарова.
              Тука, по втория въпрос има изписани милиони книги.
              Дефиницията за успех е нещо лично и свързана със доста неща, едно от тях са приоритетите, които са различни за всеки един човек в даден момен, в друг момент може да не са актуални толкова.
              Last edited by hazard; 13.10.2020, 00:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Така е по принцип, съгласен съм.
                Но, при нейния случай, тя е имала доста по-високи шансове за успех, спрямо друго едно бедно момиче, хеле пък и само.
                А, няма да споменавам и много по кратното усилие труд и вяра, което ще е нужно за бедното дете.
                Тръмп - същият, баща му е дал $1 мил да започне бизнес.
                И навярно е ползвал неговите адвокати, колеги, счетоводители безплатно за съвети.
                И негото име, репутация, връзки.
                Няма да споменавам частното училище на Тръмп, връзките му оттам.
                Пешо, стартовете наистина са неравни, не е малка разликата.
                Единия започва старта със спринт, другия едва ходи.
                Какво му е изключителното на Дилян, че ръководи държавата, освен че е син на Ирена Кръстева ?
                Или на твоя "любимец" БХ ?
                Това не е вярно.Казваш Тръмп е баща му ли го тури Президент???Ние не знаем на колко народ родителите са дали повече от един милион и те са се провалили....Щото медиите отразяват победителите..А и какво означава да успееш и какво означава да се провалиш???Хората които не искат да се борят се успокояват с неравният старт.Докато си жив старта е все равен.Огледай се около теб пълно е с хора на които родитителите са оставили коли апартаменти пари а те са ги профукали и доста хора които са се борили станали са добри инженери архитекти лекари учители...спортисти..Аз се нагледах на хора които постоянно мрънкат и все някой им пречи или нещо им пречи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Просто не съм сам.Няма неравни стартове всичко си зависи от човека.Родителите може да оставят огромно наследство но от теб зависи дали ще го профукаш или разумно ще го увеличиш.На много хора в България все нещо им пречи я руските агенти я ЦРУ я извънземните,Смятат че всичко е въпрос на късмет и пада от небето...Аз знам че всичко зависи от теб...Може да се родиш накрая на света и да стигнеш върха а може да се родиш на върха и да се сурнеш по нанадолнището.
                  Така е по принцип, съгласен съм.
                  Но, при нейния случай, тя е имала доста по-високи шансове за успех, спрямо друго едно бедно момиче, хеле пък и само.
                  А, няма да споменавам и много по кратното усилие труд и вяра, което ще е нужно за бедното дете.
                  Тръмп - същият, баща му е дал $1 мил да започне бизнес.
                  И навярно е ползвал неговите адвокати, колеги, счетоводители безплатно за съвети.
                  И негото име, репутация, връзки.
                  Няма да споменавам частното училище на Тръмп, връзките му оттам.
                  Пешо, стартовете наистина са неравни, не е малка разликата.
                  Единия започва старта със спринт, другия едва ходи.
                  Какво му е изключителното на Дилян, че ръководи държавата, освен че е син на Ирена Кръстева ?
                  Или на твоя "любимец" БХ ?
                  Last edited by hazard; 12.10.2020, 23:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Не си ме разбрал, не и завиждам, просто подчертавах неравния старт.

                    Ма ти не ми отговори, как съчетаваш АЕЦа със Софията и Плевенските нивя, да не си многоръкия Шива ? Че и време за Инвестора.
                    Просто не съм сам.Няма неравни стартове всичко си зависи от човека.Родителите може да оставят огромно наследство но от теб зависи дали ще го профукаш или разумно ще го увеличиш.На много хора в България все нещо им пречи я руските агенти я ЦРУ я извънземните,Смятат че всичко е въпрос на късмет и пада от небето...Аз знам че всичко зависи от теб...Може да се родиш накрая на света и да стигнеш върха а може да се родиш на върха и да се сурнеш по нанадолнището.
                    Last edited by national power; 12.10.2020, 17:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Защо ни е такава народопсинологията не знам Радвай се на нейният успех
                      Не си ме разбрал, не и завиждам, просто подчертавах неравния старт.

                      Ма ти не ми отговори, как съчетаваш АЕЦа със Софията и Плевенските нивя, да не си многоръкия Шива ? Че и време за Инвестора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Не можеш ги впечатли в тази тема, повечето са отшелници, само смятат капиталова, жени и акции са далеч от тях.

                        Дъри, ако не са били парите на мъжа ти и родителите ти, плюс твоята женска младост, май шеше да имаш друга съдба.
                        Да те пусна сега на 50 год, сама и без кинти, да преуспяваш само със ума си ?
                        Защо ни е такава народопсинологията не знам Радвай се на нейният успех

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Добро утро на всички,

                          да ви споделя нещо.

                          Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                          И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                          Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                          Хубав ден,
                          Не сваляй розовите очила и се наслаждавай на момента Остави жената да ръководи дома И сичко вътре Никакви приказки за имоти и пари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            +1

                            Добро утро на всички,

                            да ви споделя нещо.

                            Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                            И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                            Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                            Хубав ден,
                            Жив и здрав да си и да си ползваш придобивката.
                            Ама айде моля, вече да спреш да спамиш и тази тема и да си се преместиш в темата за жените, пък да си пишете там на воля с изброените? Ммм

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Дъри е от хората които първи са започнали да купуват ,ремонтират и препродават ...това е нейната история накратко ..
                              Така е ,но нека не забравяме, че имаме прекрасния пример с Диска Днес, ако имаш дупце ,няма какво да те спре както и тогава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Не можеш ги впечатли в тази тема, повечето са отшелници, само смятат капиталова, жени и акции са далеч от тях.

                                Дъри, ако не са били парите на мъжа ти и родителите ти, плюс твоята женска младост, май шеше да имаш друга съдба.
                                Да те пусна сега на 50 год, сама и без кинти, да преуспяваш само със ума си ?
                                Ще ме извиниш много ама с мъжа ми бяхме женени години преди да имаме възможност да правим собствен бизнес. Съгласна съм само за това ,че винаги сме имали много хармоничен брак с равноправни и партньорски отношения. Живота е кратък и е хубаво човек докато е млад да не спи ,а да се опита поне да направи нещо сам, а не да чака друг да го хрантути. Няма проблем и сега да направя много неща и ги правя Като не става с пари става с акъл, знания и образование.

                                Коментар

                                Working...
                                X