IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    С две думи. Не е толкова розово. Каква е твоята идея за нива на месечен доход в България, които да се считат за “успешни”?
    Като ви чета и се сещам за / колкото повече , толкова повече / И то не само за месечният доход, а явно за всичко придружаващо думата / успех /

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      С две думи. Не е толкова розово. Каква е твоята идея за нива на месечен доход в България, които да се считат за “успешни”?
      Не знам не мога да преценя.Едно е София друго Плевен трето Бойчиновци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Примерно с бруто 1550 чисто идват къде 1200.Наем или ипотека 600 остават 600...Ако си сам някак си ще оцелееш ама ако имаш дете нещата яко се сговняват.
        С две думи. Не е толкова розово. Каква е твоята идея за нива на месечен доход в България, които да се считат за “успешни”?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Понякога дори е бруто. Сега обикновено под наем. Има и хора с ипотеки. Да речем, 60 % наеми и 40 % ипотеки. Съвсем грубо. Ама пак се отклоняваме.
          Примерно с бруто 1550 чисто идват къде 1200.Наем или ипотека 600 остават 600...Ако си сам някак си ще оцелееш ама ако имаш дете нещата яко се сговняват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Тва бруто или чисто?И да уточним с или без собствено жилище?И още едно уточнение с ипотека или без ипотека?
            Понякога дори е бруто. Сега обикновено под наем. Има и хора с ипотеки. Да речем, 60 % наеми и 40 % ипотеки. Съвсем грубо. Ама пак се отклоняваме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Предлагам да се концентрираме в България. За София прагът за нормален живот твърдят е 1 500 лв, т.е., оттам да почнем и засега да оставим Европа, защото и тя е разнолика. В южна Европа чистачката посмъртно не взема толкова. Заплатите са от 700 € до евентуално 1000 €. А разходите двойни на Българските.
              Тва бруто или чисто?И да уточним с или без собствено жилище?И още едно уточнение с ипотека или без ипотека?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Да бе, 2000€ на месец... то пък голям успех това...
                Заплатата на чистачка в Европата.
                Предлагам да се концентрираме в България. За София прагът за нормален живот твърдят е 1 500 лв, т.е., оттам да почнем и засега да оставим Европа, защото и тя е разнолика. В южна Европа чистачката посмъртно не взема толкова. Заплатите са от 700 € до евентуално 1000 €. А разходите двойни на Българските.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пеше, намаш вид на човек, де лесно се плаши. Поне на мен така ми се струва.

                  П.П. За въображението не знам, но струва ми се, чувството си за хумор си го дал тази седмица на химическо чистене.
                  Че нямам нямам ама мащаба си е за плашене

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Да бе, 2000€ на месец... то пък голям успех това...
                    Заплатата на чистачка в Европата.
                    Оф като почнете с глупотевините и нема спирка.То в Европа парите падат от небето като камъните от оная песен и кой колко сака му дават.Омръзна ми да чета социалистически митове и легенди за великия Запад за благоденствието и за огромните заплати.Айде идете работете там и вижте за какво става дума

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Да бе, 2000€ на месец... то пък голям успех това...
                      Заплатата на чистачка в Европата.
                      Като написах 4-5000€ на месец, всички скочиха, че било фантазия....
                      2000€ било малко...

                      Каква разлика в мненията за толкова близки като стойности числа....

                      Явно дефиницията за финансово успял човек у нас не трябва да включва числа
                      Права беше Селена, че първо трябва да оправим дефинициите.
                      Ама всеки като гледа от неговата си камбанария, доникъде няма да я докараме.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Айде, дойде ми на акъла кво е да си успял финансово в България.
                        Да отидеш на задължителна регистрация по ДДС като физическо лице.
                        Тва устройва ли тайфата?
                        Да бе, 2000€ на месец... то пък голям успех това...
                        Заплатата на чистачка в Европата.
                        Last edited by Ender; 06.11.2018, 22:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Първият ти коментар за ръждивия нож някак си по ми допадна.
                          Верно, така си беше...
                          Ама пуста мъжка солидарност
                          Last edited by Kildirim_Bei; 06.11.2018, 16:28.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Аз с мойто въображение като чета това и се плаша.Явно в днешно време проституцията е навсякъде...Да си плащам за секс ха ха ха ми това няма как да стане.Мога и без секс.В тоя живот мразя две неща проституцията или както си му викаме курварлъка и пияндурниците...А жените които искат пари за тая работа няма да се сърдят после че ги пребиват убиват или че ги смятат за боклуци.
                            Пеше, намаш вид на човек, де лесно се плаши. Поне на мен така ми се струва.

                            П.П. За въображението не знам, но струва ми се, чувството си за хумор си го дал тази седмица на химическо чистене.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Вярно е, че мъжете сме прости хора, ама понякога и жените не знаят какво правят.
                              Господ го е измислил това.

                              така, че.... винаги има шанс
                              Първият ти коментар за ръждивия нож някак си по ми допадна.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Трудно ще хванем тая висока топка която пусна. Но ще опитам . Ако си млад симпатяга , някоя известна личност или филмираш може да се получи в началото. Но понеже отсрещната страна точно поради тези причини ще има високи очаквания. След това ясно кво ще се случи.
                                Как беше лафът - живота не е справедлив, ами ич не е.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X