IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жалка картина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Ето затова дойдоха джендърите, защото нормалният мъж вече бива смятан за някаква генна мутация, за някаква патология - знае само да бие жена си и да иска пари за цигари. Достойно за Истанбулската конвенция, в която не е упоменато само, че ако кастрират всички мъже на земята, омлетът от това ще изхрани човечеството за няколко години напред - ще ликвидират глада и климатът ще се подобри, защото няма да има кой да хвърля полюции във въздуха и да го замърсява - air pollution.
      Мутациите са единствения източник на нова генетична информация. Точният термин в случая не не е патология, а еволюция

      П.П. Едва ли свободията наречена "джендърство" събира сили точно от тази теория на генетиците.
      Last edited by tnm; 08.11.2018, 18:08.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Що, бре!? Аз за себе си съм убедена, че от съм произлязла точно от маймуна, при това от най-мързеливата. Тази, която като е слязла от дървото, поради мързел не се е качила отново на него.

        П.П. Природата не може да бъде подчинена. Укротена - може би. Човек трябва да се отнася към нея с необходимото уважение, особено когато тя е в стихията си.
        Абе и природата "в стихията си" е допуснала некои грешки , ама нейсе ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Аз силно се съмнявам в тая работа с еволюцията маймуна -> човек. Даже и веригата от доказателства досега се къса някъде и изведнъж се появява нещо генерално ново. Революционно, а не еволюционно.

          Най-вероятно някакви извънземни приятелчета, след пиянска вечер, са забравили остатъците от неуспешен експеримент тук.
          Сега отнякъде ни гледат сеира за колко време ще се самоунищожим барабар с планетата.

          А ние си мислим, че ще подчиняваме Природата, и ще ядем, и ще пием на корем. Майтап голям.
          Що, бре!? Аз за себе си съм убедена, че от съм произлязла точно от маймуна, при това от най-мързеливата. Тази, която като е слязла от дървото, поради мързел не се е качила отново на него.

          П.П. Природата не може да бъде подчинена. Укротена - може би. Човек трябва да се отнася към нея с необходимото уважение, особено когато тя е в стихията си.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Можем да обобщим последните няколко страници от темата със следната формулировка - "За да е успешен, човек трябва да се плоди и множи". Или накратко - "Не съществува успех без секс!". Макар и последното да дава поле за творчество, под форма на различни интерпретации, може да се намерят достатъчно примери, за които твърдението да е вярно (независимо, от коя страна на процеса се намирате).
            Мхм , плоденето и множенето нема как да стане при педалите и лесбитата ... / и слава Богу / ! Иначе секса като секс ...е само част от мозайката .

            Коментар


            • То тва хубаво, ама нещо напоследък много се множат кандидатите за Наградите на Дарвин.
              https://darwinawards.com/
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Можем да обобщим последните няколко страници от темата със следната формулировка - "За да е успешен, човек трябва да се плоди и множи". Или накратко - "Не съществува успех без секс!". Макар и последното да дава поле за творчество, под форма на различни интерпретации, може да се намерят достатъчно примери, за които твърдението да е вярно (независимо, от коя страна на процеса се намирате).
                Last edited by Ender; 08.11.2018, 16:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ъхъ, Пешо! И то точно от тази кост, която има най-малко мозък /основно в кухините/


                  П.П. Напоследък сред генетиците се шири мнението, че Y хромозомата е резултат на генна мутация. Сиреч, с една дума - мъжките индивиди са мутирали от женските. Мани, манииии ....
                  Те тез "генетици" сигур са джендъри ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    П.П. Напоследък сред генетиците се шири мнението, че Y хромозомата е резултат на генна мутация. Сиреч, с една дума - мъжките индивиди са мутирали от женските. Мани, манииии ....
                    Аз силно се съмнявам в тая работа с еволюцията маймуна -> човек. Даже и веригата от доказателства досега се къса някъде и изведнъж се появява нещо генерално ново. Революционно, а не еволюционно.

                    Най-вероятно някакви извънземни приятелчета, след пиянска вечер, са забравили остатъците от неуспешен експеримент тук.
                    Сега отнякъде ни гледат сеира за колко време ще се самоунищожим барабар с планетата.

                    А ние си мислим, че ще подчиняваме Природата, и ще ядем, и ще пием на корем. Майтап голям.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                      П.П. Напоследък сред генетиците се шири мнението, че Y хромозомата е резултат на генна мутация. Сиреч, с една дума - мъжките индивиди са мутирали от женските. Мани, манииии ....
                      Ето затова дойдоха джендърите, защото нормалният мъж вече бива смятан за някаква генна мутация, за някаква патология - знае само да бие жена си и да иска пари за цигари. Достойно за Истанбулската конвенция, в която не е упоменато само, че ако кастрират всички мъже на земята, омлетът от това ще изхрани човечеството за няколко години напред - ще ликвидират глада и климатът ще се подобри, защото няма да има кой да хвърля полюции във въздуха и да го замърсява - air pollution.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ха ха ха явно Адам нещо е бил ядосан щото е могъл да даде материал и от друго място.Ха ха ха а какво ми идва на ум за мястото мани не е за форума ха ха ха Тънъмънчева браво развесели ме.И понеже съм в отпукса денят започва добре.Генетиците ги мани те както винаги бъркат Бог си знае работата не случайно мъжът е човек в библията а жената не е човек.Бог е заповядал жената да се подчинява на нъжа си.Бог не харесва опърничавите и зли жени.Аз също не харесвам зли и властни жени.Кротката жена е дар Божи за човека
                        Добре, че съществуват мъже с други предпочитания. В противен случай доста нежни, деликатни, грациозни и прочие създания щяхме да си останем стари моми
                        Last edited by tnm; 08.11.2018, 13:07.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Каква ерес по древна традиция пак разпространяваш из балканските ширини ?! Сакън. Три пъти си плюх в пазвата .
                          Няма да е достатъчно. У Кръчмата съм ги научила да се разхождат с по една връзка чесън, окичена на врата
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Петелът ако не беше по-силен и по-бърз, никога нямаше да може да хване кокошката. Само с кукуригане не става.
                            По принцип кокошките не счупват краката да бегат, някой кокошки бегат ама на обратно. Примерно Рускините.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              ... Бог си знае работата не случайно мъжът е човек в библията а жената не е човек.Бог е заповядал жената да се подчинява на нъжа си.Бог не харесва опърничавите и зли жени.Аз също не харесвам зли и властни жени.Кротката жена е дар Божи за човека
                              Абе кой е човек и кой не е, не е ясно
                              Тя нека да ти се подчинява, ама ти ще правиш каквото тя иска само да реши
                              И баш на кротките най им се удава... кротка, кротка, колко да е кротка
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                П.П. Напоследък сред генетиците се шири мнението, че Y хромозомата е резултат на генна мутация. Сиреч, с една дума - мъжките индивиди са мутирали от женските. Мани, манииии ....
                                Емчи променливостта на видовете, според подхода на Д'Арвин, поради която сичко живо така добре се е приспособило към условията, идва само от генните мутации, нйелл тъй? А двуполовостта е приспособление и преимущество на вида в естествения отбор. Тя не е дошла изначално с живота; появила се е на некоя си стадия за пръв път. Чрез мотация.
                                И, естествено, когато не е имало мъжка хромозома, не е имало и женска, просто диалектика. Имало е само безполова. То ест жената се е появила – като понятие – едва след появяването на мъжка хромозома; както, прочее, пише и във Ветхия завет, само че с други думи.

                                То ест това ширещо се напоследък мнение всред генетиците не е ли следствие на основата на основите на генетиката им?

                                Коментар

                                Working...
                                X