IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    И не теб добър ден . Що бе, я виж как го “оправиха” дау-то хехе. Въпросът е скоч лепенката колко ще издържи този път. Брей какви работи научавам тия дни ... екипи за бързо реагиране на борсите, брей брей брей ...

    Да живей изкуственият интелект и всички машинарии хе хе. Само дет злите езици, твърдят, че машинариите също се чупели ...
    Колко мислиш че ще пада още при forward p/e 13.6 , компаниите очакват и ръст в печалбите, рекордни обратни изкупувания. А ти очакваш едва ли не крах на света. И то технологиите тепърва започват да се развиват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      И не теб добър ден . Що бе, я виж как го “оправиха” дау-то хехе. Въпросът е скоч лепенката колко ще издържи този път. Брей какви работи научавам тия дни ... екипи за бързо реагиране на борсите, брей брей брей ...

      Да живей изкуствения интелект и всички машинарии хе хе. Само дет злите езици, твърдят, че машинариите също се чупели ...
      Нищо ново не са научили. Същата работа и през 1929 е била, ама е траяла ден до пладне.
      Изкуствения интелект и машинариите могат само да влошат нещата. Особено при падащ пазар.
      Мислеха да ги забраняват по едно време, ама се отказаха.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
        За други успехи не знам, ама постигнахме успех в модерацията на темата, където "Всичко е по темата..."
        За 24 часа 24 изтрити мнения и 6-7 останали, от които само едно на Селена, с което е опитала да измъкне темата...
        Останалите по адрес на модерацията....
        Хубаво писа тя за екшъни, вижте Дау-то къде го закараха магьосниците...
        И не теб добър ден . Що бе, я виж как го “оправиха” дау-то хехе. Въпросът е скоч лепенката колко ще издържи този път. Брей какви работи научавам тия дни ... екипи за бързо реагиране на борсите, брей брей брей ...

        Да живей изкуственият интелект и всички машинарии хе хе. Само дет злите езици, твърдят, че машинариите също се чупели ...
        Last edited by Selena; 27.12.2018, 11:08.

        Коментар


        • За други успехи не знам, ама постигнахме успех в модерацията на темата, където "Всичко е по темата..."
          За 24 часа 24 изтрити мнения и 6-7 останали, от които само едно на Селена, с което е опитала да измъкне темата...
          Останалите по адрес на модерацията....

          Хубаво писа тя за екшъни, вижте Дау-то къде го закараха магьосниците...
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
            Егати темата - тук само администраторът пише. Направи си, друже, тема и си пиши там.


            И като чете човек причините за изтритите постове остава с впечатлението че сме се запсували яко.
            А всъщност се получи едно недоразумение което се опитахме да изгладим.

            Невероятно е какво се върти в главите на модераторите.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Вие сте доказателство как човек може да е впрегатен вол цял живот по собствен избор, нищо друго. Де го тоя връх - пак си на село, трепериш да не те изритат от държавна работа през половин България та оттатък.
              За разлика от теб аз съм на село по собствено желание не по принуда.Кеф ми Плевен кеф ми София.та кайш че треперя щот щели да ме изгонат от работа ха ха ха ти абер си немаш кво работя.
              Last edited by X_Y; 27.12.2018, 08:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Модераторите,виждам изтрити мнения..... и като причина е изтъкната ,че не е по темата...Как точно това кореспондира с началото на заглавието на темата,а именно : "Всичко е по темата.................."?!
                С нищо. Ама едва ли се връзва с Хенералната им спусната линия, затуй. Крива била, изхвЪрчали разни неща по завоите...

                Коментар


                • Модераторите,виждам изтрити мнения..... и като причина е изтъкната ,че не е по темата...Как точно това кореспондира с началото на заглавието на темата,а именно : "Всичко е по темата.................."?!

                  Коментар


                  • Егати темата - тук само администраторът пише. Направи си, друже, тема и си пиши там.

                    Коментар


                    • Да повдигнем малко темата. Точно докато пишем тук, човечеството се намира на голям кръстопът. Може да продължи по познатият път на крайностите или да преосмисли моделите за индивидуален и колективен успех, просто защото ресусрсите натази планета са краен брой.

                      В чисто икономически план наблюдаваме в реално време последиците от досегашния икономически модел. В забавен каданс. Следващите три дни спектакълът продължава. Даже сме в леко “привилигерованата” позиция да не се намираме точно в епицентъра на събитието.
                      Last edited by Selena; 26.12.2018, 18:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп

                        Интересна работа, Селена всъщност се появи тук като част от едно трио...
                        В комплект с още две феерии от т.н. нежен пол?

                        Дали (не) намекваш за форумното явление "sockpuppet"?
                        https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sockpuppet_(Internet)

                        Интересна мисъл...
                        Last edited by R1a1; 26.12.2018, 08:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Навремето точно така се разбрахме с жената че сме два вола впрегнати в общ впяг и всеки тегли колкото са му силите.Всякакви опити да се живее на чужд гръб всякакви опити да не се работи а да се мрънка за парцалки коли къщи и апартаменти и обещах да завършат с развод.Резултата е че днес се обичаме по силно от времената когато се оженихме и че наистина не можем един без друг.Тя понякога работи повече от мен и ми става жал но е такава и родителите и са такива...Ние двамата сме доказателство че когато двама човека имат обща цел когато се обичат и подкрепят може от най затънтеното село да стигнат върха...Пожелавам на всеки такова семейство и такива деца.В събота заклахме прасето такъв купон става че не искам Коледата да свършва...Тази година е направо приказка не е за вярване...Дай Боже всекиго.Имам чувството че когато човек е в правият път Господ му се радва и му помага във всичко.
                          Вие сте доказателство как човек може да е впрегатен вол цял живот по собствен избор, нищо друго. Де го тоя връх - пак си на село, трепериш да не те изритат от държавна работа през половин България та оттатък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                            “...Защо се случва така, защо има толкова много разводи? Хората не умеят да направят правилния избор на съпруг, съпруга?

                            - Това се случва, защото хората са зле възпитани. Те не са се научили да мислят, не са се научили да си подбират мъжа или жената. Ние проведохме анкета на тема: кое от обясненията в любов ви е харесало най-много? Предложени бяха следните варианти: “Аз не мога да живея без теб”, “Аз никога не бих те обидил”, “Хайде заедно да теглим каиша на живота”. И ето какво се получи: 75% от жените избраха обяснението “Аз не мога да живея без теб”.

                            Нима не е очевидно, че това обяснение е характерно за мъжа-дете или за алкохолика? А същинското, истинското обяснение в любов “Хайде заедно да теглим каиша на живота”, не се понрави на никого.”

                            https://zdrave.to/semeystvo/psikhote...9xuP05DlLAifAc
                            Навремето точно така се разбрахме с жената че сме два вола впрегнати в общ впяг и всеки тегли колкото са му силите.Всякакви опити да се живее на чужд гръб всякакви опити да не се работи а да се мрънка за парцалки коли къщи и апартаменти и обещах да завършат с развод.Резултата е че днес се обичаме по силно от времената когато се оженихме и че наистина не можем един без друг.Тя понякога работи повече от мен и ми става жал но е такава и родителите и са такива...Ние двамата сме доказателство че когато двама човека имат обща цел когато се обичат и подкрепят може от най затънтеното село да стигнат върха...Пожелавам на всеки такова семейство и такива деца.В събота заклахме прасето такъв купон става че не искам Коледата да свършва...Тази година е направо приказка не е за вярване...Дай Боже всекиго.Имам чувството че когато човек е в правият път Господ му се радва и му помага във всичко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                              .......
                              И един такъв инвеститорски въпрос , който мисля че е набъркан често в решенията по ражданията. Кое е по-добро за оцеляване на рода ? Едно дете и цялото наследство за него или 4 деца и наследството на 4 ?
                              Децата не са наши. Те са деца на света.
                              Не им оставяш наследство, оставяш им света. Той не се дели (ние само се мъчим да го разделим).
                              Децата най-добре ще ти обяснят какво наследство сме им оставили. Като не можем да им отговорим на въпросите от малки още......

                              Конкретно на въпроса. Ако си показал на детето си какво е семейство, как обичаш и уважаваш жената/мъжа до себе си, какво е справедливост, труд и подкрепа, дал си му образование... четвърт от наследството е напълно достатъчна. Тя ще остане екстра към това, което децата сами ще съградят нататък.

                              От теорията и практиката на инвестирането: да вложиш всичко на едно място не е препоръчително.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 23.12.2018, 15:22.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                Песимисте, уж всичко в името на човека, всичко за благото на човека...
                                Само човека много не го виждам, освен като гласоподавател, данъчно задължен и допринасящ за нарастване на потреблението....
                                Той още горкият Диоген с фенер го търсеше тоя човек преди две хиляди и кусур години.....
                                абсолютна истина....

                                Коментар

                                Working...
                                X