IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аз не възприемам тези разговори като спор, а като обмяна на знания и защитаване на определена позиция. А и винаги мога да се съглася, че не съм съгласна и да отида да си пия пиенето в Кръчмата
    Виртуалната кръчма ли?

    Ще дойда и аз някой път за една ракийка там. Пък където е една, там са и две

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Тънъмънчева търси оправдание за агресивността мързела и простотията.Бедността не е оправдание за да вършиш престъпления.Днешния българин е мързелив категорично мързелив
      А можеш ли да определиш къде сме изпуснали юздите?

      Коментар


      • power grid - преди малко свърших с работата, обаче още ми е рано да спя. Удариха ме с тез мита и забрани и сега се чудя какво да го правя този алуминий, ще го пиша злато а онези са алчни хлабарки и не могат да го спрат да не им влезе.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз не възприемам тези разговори като спор, а като обмяна на знания и защитаване на определена позиция. А и винаги мога да се съглася, че не съм съгласна и да отида да си пия пиенето в Кръчмата
          Замисли се баба ти коллко пъти е ходила да си пие пиенето в кръчмата.Явно Природата трябва да влоши условията при които живеем та да ни дойде акъла в главите.Човек трябва да работи по цял ден и вечер яде ляга и заспива от умора.Иначе само простотии

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Според мен тя говори за духа и интензитета на духа. Но и свещта понякога препуква. Дано е временно явление.
            Тънъмънчева търси оправдание за агресивността мързела и простотията.Бедността не е оправдание за да вършиш престъпления.Днешния българин е мързелив категорично мързелив

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Права си, но само ако е между конструктивно спорещи...
              Аз не възприемам тези разговори като спор, а като обмяна на знания и защитаване на определена позиция. А и винаги мога да се съглася, че не съм съгласна и да отида да си пия пиенето в Кръчмата
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Естествено, не само това. Вероятно има и други причини.

                Струва ми, че през последните една, две години духа на българина е прекършен. Все по-малко ведри лица забелязвам когато вървя по улиците. И
                нещо друго ми прави впечатление.

                Преди години терасите на къщите и блоковете грееха, отрупани с цветя. Пъстрите петна носеха настроение. Сега отново преобладават сивите тонове и цветя почти не се забелязват. Хората нямат настроение и естетиката е минала на заден план.
                Проблема е в мързела.Затова и цветя няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Тънъмънчева ти си скъсала връзка с реалността.За каква безработица говориш?Днеска само който не иска да работи той е безработен.За какъв тежък живот ми говориш????Ти наясно си ли баба ти как е живяла без ток без газ без печка с фурна и котлони без топла вода без течаща вода изобщо!!!! Война мъжете ги няма деца земя жътва копане бране на царевица животни.Замисли се днеска как живеем и тогава говори за враждебност.Навремето хората много работеха бяха скромни кротки весели.Днес изпростяха и станаха агресивни.И причината за това са именно мързела лакомията и свободното време.Замисли се ако може да върнем времето назад и можеш да живееш живота на баба си дали ще изкараш пет дена жива?Днешния българин не знае какво е труд бедност и мизерия само мрънка и се некой му е крив.Обзела го е една летаргия и се мота без цел и посока.Де кърпел де както казваше баба
                  Верно е ... па сега само " Наздраве " ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Тънъмънчева ти си скъсала връзка с реалността.За каква безработица говориш?Днеска само който не иска да работи той е безработен.За какъв тежък живот ми говориш????Ти наясно си ли баба ти как е живяла без ток без газ без печка с фурна и котлони без топла вода без течаща вода изобщо!!!! Война мъжете ги няма деца земя жътва копане бране на царевица животни.Замисли се днеска как живеем и тогава говори за враждебност.Навремето хората много работеха бяха скромни кротки весели.Днес изпростяха и станаха агресивни.И причината за това са именно мързела лакомията и свободното време.Замисли се ако може да върнем времето назад и можеш да живееш живота на баба си дали ще изкараш пет дена жива?Днешния българин не знае какво е труд бедност и мизерия само мрънка и се некой му е крив.Обзела го е една летаргия и се мота без цел и посока.Де кърпел де както казваше баба
                    Според мен тя говори за духа и интензитета на духа. Но и свещта понякога препуква. Дано е временно явление.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Престъпността, безработицата, безизходицата и като цяло тежкия живот на народонаселението отключиха враждебността на българина, който исторически погледнато, се е отличавал със завидна търпимост към различните.
                      Тънъмънчева ти си скъсала връзка с реалността.За каква безработица говориш?Днеска само който не иска да работи той е безработен.За какъв тежък живот ми говориш????Ти наясно си ли баба ти как е живяла без ток без газ без печка с фурна и котлони без топла вода без течаща вода изобщо!!!! Война мъжете ги няма деца земя жътва копане бране на царевица животни.Замисли се днеска как живеем и тогава говори за враждебност.Навремето хората много работеха бяха скромни кротки весели.Днес изпростяха и станаха агресивни.И причината за това са именно мързела лакомията и свободното време.Замисли се ако може да върнем времето назад и можеш да живееш живота на баба си дали ще изкараш пет дена жива?Днешния българин не знае какво е труд бедност и мизерия само мрънка и се некой му е крив.Обзела го е една летаргия и се мота без цел и посока.Де кърпел де както казваше баба

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Естествено, не само това. Вероятно има и други причини.

                        Струва ми, че през последните една, две години духа на българина е прекършен. Все по-малко ведри лица забелязвам когато вървя по улиците. И
                        нещо друго ми прави впечатление.

                        Преди години терасите на къщите и блоковете грееха, отрупани с цветя. Пъстрите петна носеха настроение. Сега отново преобладават сивите тонове и цветя почти не се забелязват. Хората нямат настроение и естетиката е минала на заден план.
                        Много е страшна ударната вълна. След седмица съм в София. Старая се да съм оптимист. Всичко тече и преминава. Важното е да покажа на когото трябва седемте рилски езера .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Хайде пак на игнор. Какво да те правя. Ще се видим след месец. Тука сайта сам те маха от игнор списъка. Но е комплимент, че се сещаш за мен. Пишеш ми разни глупости. Ако забелязваш аз не ти пиша. Охххх мъже...


                          ''игнора'' е за ''пред хората'' и за пред ''мъжо ти'' , който гладен наднича !!!
                          Истината е , че мастурбираш , видиш ли мой пост...................

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Със сигурност бедността спомага за нетърпимостта. И вярно, ние сме били по-толерантни от съседите ни. Но не мисля, че е само бедността и тежкия живот
                            Естествено, не само това. Вероятно има и други причини.

                            Струва ми, че през последните една, две години духа на българина е прекършен. Все по-малко ведри лица забелязвам когато вървя по улиците. И
                            нещо друго ми прави впечатление.

                            Преди години терасите на къщите и блоковете грееха, отрупани с цветя. Пъстрите петна носеха настроение. Сега отново преобладават сивите тонове и цветя почти не се забелязват. Хората нямат настроение и естетиката е минала на заден план.

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              Права си, но само ако е между конструктивно спорещи...
                              Приемам забележката, макар че бягам от спора - в посока кръчмата.
                              Там поне все съм по темата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                                Браво , Роске ............... Крум Сопола (Чун4о) ли те подсети ............. ''слънце ''
                                И ........ сега к'во с тия светлокоси калаши ???
                                Мъжо ти нема ли да яде тая вечер , ма ????
                                Хайде пак на игнор. Какво да те правя. Ще се видим след месец. Тука сайта сам те маха от игнор списъка. Но е комплимент, че се сещаш за мен. Пишеш ми разни глупости. Ако забелязваш аз не ти пиша. Охххх мъже...

                                Коментар

                                Working...
                                X