IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    v_tin - най скъпите имоти показват че стандарта на живот е най висок. Доходите им са толкова високи че имат забранително мито за внос на коли за да не се задрастят улиците им с коли, също като в България. В РУсия ходил ли си скоро.
    Пусто слънце, толкова рано да напече.
    - И толкова силно. Земя нямат. Оттам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
      Абе супертрейдър по начало си пише глупости. Ненам що му се връзвате.
      Имам впечатлението, че след до пет години по-добре ще му е в Карлуково.

      https://m.youtube.com/watch?v=pX06wlCAcUI
      Бе то ти сигурно имаш впечатлението че оня вулкан ей сега ще изригне, и живота ви изведнъж ще стане много по-добър, обаче тези очаквания са от поне сто години насам. Очакванията ви обаче се превърнаха в чакане, в което мина живота на поне двайс поколения.
      (Твоето е едно от тях).
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Абе супертрейдър по начало си пише глупости. Ненам що му се връзвате.
        Имам впечатлението, че след до пет години по-добре ще му е в Карлуково.

        https://m.youtube.com/watch?v=pX06wlCAcUI
        прекалява с тревичката понякога ...иначе е хубав човек ...

        Коментар


        • Абе супертрейдър по начало си пише глупости. Ненам що му се връзвате.
          Имам впечатлението, че след до пет години по-добре ще му е в Карлуково.

          https://m.youtube.com/watch?v=pX06wlCAcUI

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Братчед, не пиши глупости по теми които не разбираш- най скъпите имоти показват че там са най скъпите имоти и нищо друго. Аз ти казах нещо- бил съм много пъти в сингапур на обикновените бачкери заплатите са същите като в бг- както има в бг просяци, в сингапур има също. Това е все едно да кажеш че всички в бг получават по 2000лв заплата или каква е средната заплата между един министър и чистачката
            Е, не се гаси Туй, що не гасне. Поне, докато не му свърши кюмюрът.

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=DlfLe8L6KzM


              Още едно доказателство че ЕГН-то не прощава никому.
              Още преди 2г. се забелязаха първите признаци когато се зарече че ще вози с бусове феновете на вещицата към избирателните урни.
              И сега пак бисери...

              Най богатите са и най мобилните, света е голям. Естествено че немалка част ще се изнесат вместо да гледат със скръстени ръце как победилия социализъм в щатите (Бърни, индианката, АОК в компанията на обезумяло олевялата вече магарешка партия) им прибират 80-90% от паричките.
              Last edited by pipbel; 25.02.2019, 16:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                v_tin - най скъпите имоти показват че стандарта на живот е най висок. Доходите им са толкова високи че имат забранително мито за внос на коли за да не се задрастят улиците им с коли, също като в България. В РУсия ходил ли си скоро.
                Братчед, не пиши глупости по теми които не разбираш- най скъпите имоти показват че там са най скъпите имоти и нищо друго. Аз ти казах нещо- бил съм много пъти в сингапур на обикновените бачкери заплатите са същите като в бг- както има в бг просяци, в сингапур има също. Това е все едно да кажеш че всички в бг получават по 2000лв заплата или каква е средната заплата между един министър и чистачката

                Коментар


                • v_tin - най скъпите имоти показват че стандарта на живот е най висок. Доходите им са толкова високи че имат забранително мито за внос на коли за да не се задрастят улиците им с коли, също като в България. В РУсия ходил ли си скоро.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Еми не съм, кво да прайш, за това пък е най-дълбока,
                    И ти дълбок го раздаваш, стига си скромничил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Селската му бара затуй е толкоз мизерна, щото онея са я ограбили, убивали са и са изнасилвали, затова са богати. Пак не си разбрал поантата.
                      Еми не съм, кво да прайш, за това пък е най-дълбока,
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Money- kak ще трансферираш технология на китаец, правиш си китайската фирма и я ушиваш в дългове и после слагаш едни машини и един китаец да ти избие дълговете които са безкрайни и вечни.Живуркаш си в Сингапур и Хонг Конг на най високия стандарт в Света. Децата си ги пращаш да учат в елитните университети на света където образованието било по слабо от меи според един човек от форума който си мисли че от искъро по дълбоко нема. Какво да обяснявам на хора които се движат с километричаси ама назад.
                        Я пак кажи за сингапур че ми стана интересно- там е най високият стандарт, така ли?? бе аз съм бил много пъти в сингапур, ама такова нещо не съм видял. Виж имат 0,2% престъпност- мисля че си трепят престъпниците, един път без малко да пренощувам в техния затвор също и аз, но най високият стандарт??Ами че техният долар се сменя наравно с нашият лев към долара, тоест един сингапурски долар е един лев. Заплатите на бачкерите са същите като в бг. За другите не знам, много фирми избягаха от хонг конг там, но това не означава по висок стандарт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми няма смисъл супертрейдъре, даже този за който говориш си мисли че от селската бара по-дълбоко нема,

                          Селската му бара затуй е толкоз мизерна, щото онея са я ограбили, убивали са и са изнасилвали, затова са богати. Пак не си разбрал поантата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Money- kak ще трансферираш технология на китаец, правиш си китайската фирма и я ушиваш в дългове и после слагаш едни машини и един китаец да ти избие дълговете които са безкрайни и вечни.Живуркаш си в Сингапур и Хонг Конг на най високия стандарт в Света. Децата си ги пращаш да учат в елитните университети на света където образованието било по слабо от меи според един човек от форума който си мисли че от искъро по дълбоко нема. Какво да обяснявам на хора които се движат с километричаси ама назад.
                            Ми няма смисъл супертрейдъре, даже този за който говориш си мисли че от селската бара по-дълбоко нема,

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Един известен специалист по AI в Станфорд е Andrew Ng, китаец.

                              https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Ng

                              Но той живее в Америка, преподава в Станфорд и мисля, че сега работи за Гугъл... А Гугъл пък е създаден от Сергей Брин, който е роден в СССР от родители руснаци

                              Така че, може и да има нещо вярно, но какво от това. Докато Тръмп не спре притока на свежи идеи, САЩ могат да продължат да са водещи в технологиите...

                              Да не говорим, че ние българите сме им дали компютрите

                              А Интел правят пробив в процесорите с помощта на един японски и един италински инженер...

                              Да не говорим пък, че Епъл е създаден от син на сирийски бежанец заедно със син на полски имигрант - Стив Возниак

                              Всичките "боклуци" бягат в прогнилите щати и им правят държавата

                              Да не говорим, че ние българите сме им дали компютрите


                              Трънки...Ако не беше ДЖОН ...
                              Както и бяхме уж втори в света по ум след евреите.
                              Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                              Коментар


                              • най големия бизнес в бг плаща 1 процент от печалбата си на сингапур за да плаща в бг 0-ла процента и това при положение че е като собственик на властта в бг
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X