IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

    Заповядай и ти там,по добър си -шапка ти свалям
    миии добре сваляй тогаа .... тва знаеш ли кой век, кой град къде е ?!! Аз щи каа да не се абиш, тва е 21 век 2018г. София, колонията председател на Еврогейския съюз не не е Багдат, Кабул или Каракас ..... У тая махала измреха мойте съученици от дроги, а тва е близо до центъра всеки е минаал от там, имаше и убийства и изнасилвания и всичко квот оня написал и било "глупости" ......

    pipbel Кастро тва и за тебе дет ти обещах да ти пусна ....са не се чака за Трабант х5 години ей ги сичките паркирани до панелката пред разпад .... как е добре ли е ? ....

    Money тва е разтежа от Капитализма ... мисля обяснения са излишни или ?!?















    тука повечето шемети си мислят, тоя е на хранилка у Руското Посолство дееба и рубладжията .... мне не не не тва е реалността в коят съм живял .... у моя град, квартал и т.н. ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

      наистина трябва да си талантлив да напишеш такава изключителна простотия
      че и да имаш последователи и фенове
      какво да правиш-80% са си 80%
      Миомов , с тези си рзсъждения конкурираш много успешно всички платени "дописници" тук ... за тебе поне не мисля , че си платен ...което в случая утежнява състоянието ти ...

      Коментар


      • MILOM - по принцип от 10 години е така наистина у нас, след 2008 демографски срив, циганизация, ръст на държавната администрация. Само тоя го е свързал с някакъв социализъм отпреди 89-та дето няма нищо общо защото действието се развива последните 10години откакто получаваме еврофондове може да се каже.
        Ето и причината да сме в такава ситуация, много хора като него не могат да проследят събитията, не са наясно какво точно се е случило.
        Last edited by supertrader; 27.01.2019, 13:25.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

          наистина трябва да си талантлив да напишеш такава изключителна простотия
          че и да имаш последователи и фенове
          какво да правиш-80% са си 80%
          Трябва да си крадец измамник и национален предател за да напишеш това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            хои си в графа вицове брато, там си добър ....
            Заповядай и ти там,по добър си -шапка ти свалям
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

              наистина трябва да си талантлив да напишеш такава изключителна простотия
              че и да имаш последователи и фенове
              какво да правиш-80% са си 80%
              хои си в графа вицове брато, там си добър ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                30 години след 1989 г.: Какво имахме и какво нямаме?

                http://24may.bg/2019/01/24/30-%d0%b3...-%d0%bd%d1%8f/

                тоз добре е обяснил за разтежа при капитализма у нас, аз мисля няма кво да обясняям повече ...
                наистина трябва да си талантлив да напишеш такава изключителна простотия
                че и да имаш последователи и фенове
                какво да правиш-80% са си 80%
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Pyramid - защото са глупости, защото знам кой управляваше тогава България и каква свобода на действие имаше. Освен че отношенията бяха приятелски с руснаците, там срещу нас стояха свестни хора, нормални и така както внясяхме техни стоки се купуваха от нас наши докато се почна с искането на пари. Много добре знаем защо стана така и за кого са парите - за дочките дето са в Холандия, Дания , Швеция, Швейцария, Лихтенщайн, Барбадос, за генералските дочки.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    30 години след 1989 г.: Какво имахме и какво нямаме?

                    http://24may.bg/2019/01/24/30-%d0%b3...-%d0%bd%d1%8f/

                    тоз добре е обяснил за разтежа при капитализма у нас, аз мисля няма кво да обясняям повече ...
                    Освен да сваля шапка и да се поклоня до земи няма друго какво да кажа.Изключително точно обяснение....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      michaelis12 и 89 та ни изпуснаха, вярваш ли
                      ...
                      Ама все на глава бе, върху тротоара, 'баси...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        30 години след 1989 г.: Какво имахме и какво нямаме?

                        http://24may.bg/2019/01/24/30-%d0%b3...-%d0%bd%d1%8f/

                        тоз добре е обяснил за разтежа при капитализма у нас, аз мисля няма кво да обясняям повече ...
                        Е, по-ясно от туй - здраве ! За които искат да знаят , разбира се ... за троловете няма значение ...

                        Коментар


                        • 30 години след 1989 г.: Какво имахме и какво нямаме?

                          http://24may.bg/2019/01/24/30-%d0%b3...-%d0%bd%d1%8f/

                          тоз добре е обяснил за разтежа при капитализма у нас, аз мисля няма кво да обясняям повече ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            „БяхТЕ”, сякаш, ти си „от друго тесто”? Е, не си.
                            https://www.dw.com/bg/помак-да-се-наричаш/a-17278614

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              щеше АКО не беше дирижиран отвънка, при нас винаги е така щот сме дребни и щеше АКО дет тоз Имхотепа вика че треа се работи .... ей те двете "щеше" са мноо важни ....
                              Не не е щот сме дребни.Холандия Швеция Чехия Унгария Словакия Хърватско Дания Белгия да не би да са едри.Просто трябва да се работи яко и упорито и да не се мрънка.И нетърпимост към кражби далавери шмекерии и непочтеност.И никой не ни пречи отвънка това са митове и заблуди.На хора които не желаят да работят а търсят службички за приятно прекарване навремето и разбира се служебна кола теефон и голема заплата.Въобще нашенеца се изживява като милионер шеф на голям бизнес но му пречи някой.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                „БяхТЕ”, сякаш, ти си „от друго тесто”? Е, не си.
                                Е от друго е.Той не е българин въпреки че има българско гражданство.Провери какви живеят в Продимчец в Ловеч

                                Коментар

                                Working...
                                X