IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко пъти сте си сменяли ника (прякора) във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Понеже Императорът /да се свети Името Му /с първия си пост ме издразни, ще споделя нещо, дето модитата сигурно го знаят: Аз имам регистрирани от мен лично 4 /четири/ отделни ника, като този ми е основният. За "смяна" на ника, "прекръстване" - не, не съм се "прекръствал". Да речем така, от време на време, се обажда артистичната ми натура.
    Използвам, обаче, другите си никове, когато - според мен, недобронамерено и в изпълнение на ... не дотам почтени политики, ме банват - досега, общо, са ме баняли 3 или 4 пъти - за да успея да споделя, каквото трябва. И други са го правили отпреди мен, и продължават да го правят и днес та, нито съм пръв, нито единствен, нито по-недостоен от това. "С волками жить-по волчьи выть." Тази е основната причина но, ако искате, имам и още. /Мога да посоча поне няколко дразнещо нагли форумци, които директно си прехвърлят "самоличностите" но, едва ли от това ще ни стане по-леко.



    Прочее, и аз НИКОГА едновременно от повече от един ник не съм писал. Е, не се получава някак си, чак такова раздвоение на личността, че и на клавиатурата, да не говорим и пръстите, с които кльоцам по нея и това е, налЭ.
    Че ти водеше диалог със сенатора, то бива да мамиш, ама твойто на нищо не прилича.
    Що за човек си ти бе?
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Ти не беше ли Оная!!!
      кефалчо, защо всяко изречение ти завършва с ТРИ удивителни?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
        Направих си втори ник , само за да дразня НПО - тата в '' Политика'' . Много ме дразнят тия центаджии , ей ! На черното - бяло на бялото - черно и само Путин и Русия им виновни за всичко . Обаче , влизам с него , чета новини , тва - онова . Когато реша да вляза в ''Коментари '' - неще и неще . Не става . Защо , може ли да каже някой . Така че си ги джустра само с ''Баце ''
        модераторчетата са те орязали
        и аз имам такъв проблем с другия ми ник /хамстер/
        за една вечер ми баннаха временно основния ник, и два дето си бях направил за като съм в бан.
        след това ми изтече банана на основния /другите 2 изгоряха завинаги/ но не мога да пиша с новия дето си направих в коментарите под статиите пиша, но във форума ме препраща на майна си и след време гледам, коментара модератора го затрил без да посочва причина.
        Last edited by ratten; 08.08.2016, 23:07.
        препоръка е

        Коментар


        • Нямам друг ник.
          По едно време не пишех и рядко четях. Бях си забравил паролата и регистрирах ник НАИВНИК.
          После Мариян ми даде възможност да си рестартна Наивник и те така 15-16 години вече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Ти не беше ли Оная!!!
            Ако питаш дали имам друг профил - нямам. Би трябвало да се вижда при модераторите откъде влизам, ако искаш питай някой от тях, нямам нищо против да ти кажат дали имам друга регистрация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
              Цъкам на хикса в горния десен ъгъл.

              А това, което е описал Аннбет го решавам много лесно с вкарване на троловете в списъка с игнора.
              Ти не беше ли Оная!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                Направих си втори ник , само за да дразня НПО - тата в '' Политика'' . Много ме дразнят тия центаджии , ей ! На черното - бяло на бялото - черно и само Путин и Русия им виновни за всичко . Обаче , влизам с него , чета новини , тва - онова . Когато реша да вляза в ''Коментари '' - неще и неще . Не става . Защо , може ли да каже някой . Така че си ги джустра само с ''Баце ''
                Излез от системата с "изход" и отново влез през "Вход".
                На мен това ми го прави по няколко пъти на ден.

                Коментар


                • Направих си втори ник , само за да дразня НПО - тата в '' Политика'' . Много ме дразнят тия центаджии , ей ! На черното - бяло на бялото - черно и само Путин и Русия им виновни за всичко . Обаче , влизам с него , чета новини , тва - онова . Когато реша да вляза в ''Коментари '' - неще и неще . Не става . Защо , може ли да каже някой . Така че си ги джустра само с ''Баце ''

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    кой казва така ?? )))
                    На него му е простено.
                    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                      Така е и губиш си идентичността.
                      кой казва така ?? )))
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Как овладявате пристъп на силна емоция
                        Цъкам на хикса в горния десен ъгъл.

                        А това, което е описал Аннбет го решавам много лесно с вкарване на троловете в списъка с игнора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Аз не съм писал с друг ник....
                          Регистрирах си и чочо, но забравих паролата.....
                          Не мисля, че трябва да се регистрираме и пишем под различни никове....
                          Някакси двулично ми звучи...
                          Така е и губиш си идентичността.
                          7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                          Коментар


                          • Аз не съм писал с друг ник....
                            Регистрирах си и чочо, но забравих паролата.....
                            Не мисля, че трябва да се регистрираме и пишем под различни никове....
                            Някакси двулично ми звучи...

                            Коментар


                            • Ами аз нула пъти съм си сменял ника, мисля така и да остане. И без това обикновено чета, не съм от писателите. Все пак по отношение на бановете - винаги има субективизъм. Добра система е да се банват мнения, но да се банват хора - не съм привърженик. Някои са по цял ден само за спама и тролщината, но все пак. Най-лесно е да баннеш някой човек, но най-тъпото е, че даже той да реши да не се логва повече пак-не може да си изтрие мненията. Което е тъпо - той баннат или изтрит, а мненията му се пулят някъде. Няма право на смърт и забравяне. И други проблеми имат форумите, но все пак са къде къде по- добре от фейсбук и подбни.
                              Така че, аз си ги харесвам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                За всички е ясно, че има форумци с няколко ника, но да видим дали ще имат смелостта да си признаят. А по-интересно ще е да кажат защо са се прекръстили
                                Понеже Императорът /да се свети Името Му /с първия си пост ме издразни, ще споделя нещо, дето модитата сигурно го знаят: Аз имам регистрирани от мен лично 4 /четири/ отделни ника, като този ми е основният. За "смяна" на ника, "прекръстване" - не, не съм се "прекръствал". Да речем така, от време на време, се обажда артистичната ми натура.
                                Използвам, обаче, другите си никове, когато - според мен, недобронамерено и в изпълнение на ... не дотам почтени политики, ме банват - досега, общо, са ме баняли 3 или 4 пъти - за да успея да споделя, каквото трябва. И други са го правили отпреди мен, и продължават да го правят и днес та, нито съм пръв, нито единствен, нито по-недостоен от това. "С волками жить-по волчьи выть." Тази е основната причина но, ако искате, имам и още. /Мога да посоча поне няколко дразнещо нагли форумци, които директно си прехвърлят "самоличностите" но, едва ли от това ще ни стане по-леко.

                                Първоначално изпратено от annbet Разгледай мнение
                                Хайде сега да видим, аджеба - защо съм си сменял никовете...

                                Сменял съм никовете си по няколко причини...

                                Разбира се - НИКОГА не съм писал от различни никове по едно и също време.

                                1. Причина за сменен ник: избиха ми балансите, когато един гадняр в този форум - който обиждаше някои дами - беше толериран от някои модератори. Противопоставях му се, но нямах успех. Отказах се от форума, като смених паролата с достатъчно дълга, за да не мога да я запомня...

                                2. Причина: бях баннат за повече от 6 месеца - по същата причина: толерираният от модераторите - след като се вихреше тук и обиждаше наред - отново трябваше да бъде озаптен. Припомних някои неща, които беше писал за своето семейство и които всеки тук може да прочете, назад в годините. Па тоя, като се засегна, че съм го обиждал - него и семейството, което не зная да е казвал, че има... Точно тогава той обиждаше - нещо повече - издевателстваше над децата на съфорумки... Е, причината, за бана ми беше тая - онзи пропищя, защото видите ли - той може да обижда членове на семействата ни, но ние не можем да повтаряме казани от него факти за неговото семейство...

                                Е, уважаеми съфорумци - нямам ли право да сменя ника си? ИМАМ! Имам всички права - да постъпвам съгласно МОИТЕ критерии за коректност, дори и като сменям никовете си. И бих го правил отново! Банът си е бан. Все ми е тая. Не живея в България, но тук хората наистина нямат общо с доста от българите. Ясно е, къде се намира за мен ОНЯ "българин" /а и всеки такъв/ - дето няма понятие от коректност и елементарна вежливост, особено пък към дамите...

                                Поздрави! Във всеки от различните ми никове съм имал достатъчна търпимост към хората около мен, опитвал съм се да ги разбера. Арогантността и некоректността - не признавам за качества на българина! Те са НАШИ НЕДОСТАТЪЦИ, към които трябва да бъдем нетърпими, дори да е необходимо да сменяме никовете си заради това...
                                Прочее, и аз НИКОГА едновременно от повече от един ник не съм писал. Е, не се получава някак си, чак такова раздвоение на личността, че и на клавиатурата, да не говорим и пръстите, с които кльоцам по нея и това е, налЭ.
                                Last edited by Pyramid; 05.08.2016, 13:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X