IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде ходят на почивка инвеститорите на БФБ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Мен нещо ме тегли към Барселона и мисля август да отида за няколко дни
    Ми убаво звучи и да ми донесеш шапка с Бик!!!

    Коментар


    • Мен нещо ме тегли към Барселона и мисля август да отида за няколко дни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Нали ще вземем от трейдинга и имотите
        важни са седемте ми лева от сфарм!!!
        майтапя се!
        Бяхме на Спа Клуб Бор - Велинград миналия уикенд, сега се връщаме от Хисар, а от 10.08. - 10 дни на СОЗОПОЛ.
        Септември мисля за Гърция, но трябва да видя къде ще ооставя принцесата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          няма дивидент от сфарм - няма почивка!!!
          Нали ще вземем от трейдинга и имотите

          Коментар


          • няма дивидент от сфарм - няма почивка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Аз лично мисля ,първо на планина в Пирин и после може би към Слънчака за морето го решава ме на момента .
              Аз пък първо 15 - 20 дни на яз. Батак, а после ще мисля на къде да хващам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Абе вие сте много интересни хора! Човек може да ходи на почивка само когато има капиталова печалба на БФБ ли?
                Аз лично мисля ,първо на планина в Пирин и после може би към Слънчака за морето го решава ме на момента .

                Коментар


                • Абе вие сте много интересни хора! Човек може да ходи на почивка само когато има капиталова печалба на БФБ ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Въх, аз губя на бфб- ту. Иначе в момента съм на Павел баня. Ако си пипнем балнеото, можем цяла Европа да лекуваме. За Албена, не мога да споделя интусиазма ви. Ходя поне веднъж в годината, но по скоро по работа. Идеята ми за почивка тази година беше Южна Италия, но може би ще се размина. Не знам ще проходя ли до края на лятото.
                    Злочестият: окуцял нещо ли?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • В момента и почивам, и бачкам на вилата. Така и двете вървят кротко, мързеливо, напоително.

                      Коментар


                      • Въх, аз губя на бфб- ту. Иначе в момента съм на Павел баня. Ако си пипнем балнеото, можем цяла Европа да лекуваме. За Албена, не мога да споделя интусиазма ви. Ходя поне веднъж в годината, но по скоро по работа. Идеята ми за почивка тази година беше Южна Италия, но може би ще се размина. Не знам ще проходя ли до края на лятото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                          В момента на Албена - Фламинго Гранд-супер е с деца
                          И аз бях на Албена в края на юни. Водата беше хладна, ама покрай басейна на х-л Малибу имаше преживявания за всички.Мисля единственият европейски курорт останал у нас.

                          Коментар


                          • Не съм бил на почивка от лятото на 2012. Ще почиваме, когато умрем, колеги. Сега има работа за вършене.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              За съжаление ако повечето разчитат само на доходи от тук , за последните 6-7 години няма да са ходили на почивка ....
                              Що бе - с 1-2 дивидента човекът може да иде на плис-плис. Аз използвам за туй най-вече Жабешкият. Но тази година по-скоро на екскурзия по Европата малко-малко един вид може би ще.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Мисля Гърция наесен ама не от БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X