IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде ходят на почивка инвеститорите на БФБ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На Лозенец, щото спекът на БФБ е голям...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
      За Гърция, тази година едни познати ходиха. Мнението им е 1) няма никаква криза както ни го представят по тв-то. 2) изобщо не е евтино там както ни го представят от години. За 5 дни им излезе 600 евро на човек. Това е в някакъв не много лукс хоте. Води се 3 звезди. За тези пари в БГ ще си баси баровеца по морето.
      За тези пари ще си МЕГАбаровец в Анталия заедно с полета и всичко останало !!!
      Бил съм и в Гърция, бил съм и в Турция - определено избирам второто!
      Лично мнение
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Гърция очертава се да е доста примамлива дестинация ...и с по-ниски цени
        нещо съвсем близичко до нас http://www.keramoti-bg.com/
        За Гърция, тази година едни познати ходиха. Мнението им е 1) няма никаква криза както ни го представят по тв-то. 2) изобщо не е евтино там както ни го представят от години. За 5 дни им излезе 600 евро на човек. Това е в някакъв не много лукс хоте. Води се 3 звезди. За тези пари в БГ ще си баси баровеца по морето.

        Коментар


        • Гърция очертава се да е доста примамлива дестинация ...и с по-ниски цени
          нещо съвсем близичко до нас http://www.keramoti-bg.com/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Абе вие сте много интересни хора! Човек може да ходи на почивка само когато има капиталова печалба на БФБ ли?
            Да! Освен това препоръчително е, да е след култовото събитие - великото оса на сфарм.
            Селфито със чичето е нещо безценно и не се купува с милиони
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Мен нещо ме тегли към Барселона и мисля август да отида за няколко дни
              Много жега в август там
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Ахам ! Пълно е с франсета тук, и нашите хора от Албена добре се грижат за тях ! Пак наздраве колеги
                Ееех, любимият хотел Хоризонт от времето на ММЦ!
                Здравко, наздраве и бирата да е само наливна!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Ебаси кефа!
                  Ахам ! Пълно е с франсета тук, и нашите хора от Албена добре се грижат за тях ! Пак наздраве колеги

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Напротив ! Само от дивидента на Албена Холдинг сега съм на почивка в Магнолиите на Приморско Клуб ! Хем си ползвам акционерната отстъпка хем подкрепям и компанията ! Поздрави и наздраве от Приморско със следобедна биричка край басейна !
                    Ебаси кефа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      За съжаление ако повечето разчитат само на доходи от тук , за последните 6-7 години няма да са ходили на почивка ....
                      Напротив ! Само от дивидента на Албена Холдинг сега съм на почивка в Магнолиите на Приморско Клуб ! Хем си ползвам акционерната отстъпка хем подкрепям и компанията ! Поздрави и наздраве от Приморско със следобедна биричка край басейна !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        Че то в ресторанта сме 'изяли' няколко дивидента - хахаха.
                        На Тони чичо му ли нагласихте да плати сметката?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          важни са седемте ми лева от сфарм!!!
                          майтапя се!
                          Че то в ресторанта сме 'изяли' няколко дивидента - хахаха. Не бързай за Гърция, нека спихнат цените първо. Догодина на -30-40% поне.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Независимо от всичките глупости по темата харесвам нашето черноморие .
                            Поради голямата си заетост нямам възможност да ходя на дълги почивки за 10-20 дни, затова компенсирам с многобройни за по 2-3 дни.

                            Харесвам да редувам хотели на добро ниво с диви места.

                            Тази година вече посетих:

                            Азалия - Св.св.Константин и Елена ,

                            Слънчев ден
                            /и двата комплекса са хубави за началото и края на сезона защото има топла мин. вода в басейните им/

                            Мирамар - Обзор /ако някои иска да се отдаде на кулинарна вакханлия , там е мястото но спато им не струва/

                            Крапец , Дуран кулак Камен бряг /мяста все още несасегнати от презастрояването/

                            Топола скайс - Каварна / за любителите на прекрасните гледки /

                            През активния сезон мисля да сляза 2-3 пъти по най-южното черноморие да избягна прекалените навалици - Делфин до Ахтопол, Силистар до Синеморец.

                            За есента ще видим като дойде
                            Last edited by markov; 12.07.2015, 11:48.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Ако чакам печалба от БФБ така и ще остана без почивка .Началото на юни бях в Хърватска - страхотно обслужване , готини градчета и национални паркове .Препоръчвам горещо .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Мен нещо ме тегли към Барселона и мисля август да отида за няколко дни
                                Няма да съжаляваш

                                Коментар

                                Working...
                                X