IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Стоичков подарява отличията си на Путин

    http://topsport.ibox.bg/news/id_1753216723

    П.П. А, Гонзю, Насо Педерасо и Бисер Иванов ( Легендата ) какво ще подарят на Джуджи?

    Оо .. сетих се! Те никога няма да се срещнат като видни безизвестници
    Е те това чаках дълго време.Бравос

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      От ДС и ДПС така им нареждат
      Е, през 1949г. са организатори на турнира Сталин къп

      П.П. Ама, не са комунисти - хихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
        Опорната точка за комунистите ми е любимата
        От ДС и ДПС така им нареждат
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Опорната точка за комунистите ми е любимата
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Стоичков подарява отличията си на Путин

            http://topsport.ibox.bg/news/id_1753216723

            П.П. А, Гонзю, Насо Педерасо и Бисер Иванов ( Легендата ) какво ще подарят на Джуджи?

            Оо .. сетих се! Те никога няма да се срещнат като видни безизвестници
            Last edited by marandi; 29.11.2014, 19:26.

            Коментар


            • Какво мислите за този нов министър на спорта - Кралев?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                Само искам да питам казаха ли по Евроспорт за един отбор ЮРОИДИОТС, или не?!
                20 години са собственост на комунистическата Държавна сигурност а от скоро и на комунистическото ДПС а все за комунизъм говорят Явно комунизЪмЪ им липсва на дребните душици
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  маранди, ама ти вярно се правиш на луд, не смея да си помисля, че наистина си луд Бива ли чак толкова елементарен копи/пейст да правиш - дори и 8-те ни поредни са 6 в групите на ШЛ, а вие имате 8 поредни, но в ЛЕ - е, кой е идиотът, че не мога да се сетя.

                  Задавам само един много елементарен въпрос на всички чорбета - защо нямате никакви успехи в периода след падането на комунизма сравнен с периода 1948-1989. Само на този въпрос отговорете и после пак ще си говорим
                  Е, колко пъти да ти отговарям? Запиши си го най-накрая, щото е за последно, че ми писна.

                  Започна "перестройката" след 1990 година и Чорбата като най-тлъста хапка от всички спортни клубове не й простиха до ден днешен.

                  Коментар


                  • маранди, ама ти вярно се правиш на луд, не смея да си помисля, че наистина си луд Бива ли чак толкова елементарен копи/пейст да правиш - дори и 8-те ни поредни са 6 в групите на ШЛ, а вие имате 8 поредни, но в ЛЕ - е, кой е идиотът, че не мога да се сетя.

                    Задавам само един много елементарен въпрос на всички чорбета - защо нямате никакви успехи в периода след падането на комунизма сравнен с периода 1948-1989. Само на този въпрос отговорете и после пак ще си говорим
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                      Само искам да питам казаха ли по Евроспорт за един отбор ЮРОИДИОТС, или не?!
                      не, не са казвали, стига и ти с градските легенди, разказвани от треторазредни
                      Last edited by chronos; 28.11.2014, 19:14.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Дидо,

                        относно великия период в Юръп на ФК Подуене и ултра успехите на правилния футбол при Мърльо ( Гъзоликий ), статистиката сочи следното:

                        АНТИРЕКОРДИТЕ НА ЛЕВСКИ В ЕВРОПА ПРИ МЪРИ

                        * След неуспеха срещу Тампере Левски има вече 8 поредни загуби в евротурнирите.
                        * В тези 8 мача Левски е отбелязал само един гол, като е допуснал 19.
                        * В последните си шест мача в Европа Левски не е отбелязал гол.
                        * Левски има вече и четири поредни домакински загуби в Европа.
                        * Левски отпада на старта си в Европа за първи път от 10 години насам.

                        П.П. Предлагам да хванем някой от пътя, който нищо не разбира от футбол и да коментира?

                        Според мен думата ще е само една: Резил!

                        Коментар


                        • Само искам да питам казаха ли по Евроспорт за един отбор ЮРОИДИОТС, или не?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Иначе ако натам върви темата - сигурен съм, че Марандича може достойно да ви опонира в статистическия спор и че статистиката не е на ваша страна. Затова ще оставя това удоволствие на него.

                            ).
                            Аа ... няма да съм, че се хиля с бисерите на Груеца. Значи отпадане от Ливера, Галатасарай и Аустия Виена било излагация.

                            А, какво да кажем за "подвига" на ФК Лесни срещу - Антверпен, Люцерн ( 2-ра дивизия ), Любляна ( туас ), Аалст, Беверен ( с 10-те малки негърчета ), Беверен, Тампере ( колоездачите ), Иртиш ( от Азия ) и ......

                            ...... няма да ми стигне клавиатурата да изброя всички анонимници изредели се върху юроидитс за същия период

                            П.П. Имаме 2 кофти представяния наистина - едното е срещу Мура ( тук продължаваме все пак ) и сега срещу Зимбру ( отпадаме след 2 хикса ).
                            Last edited by marandi; 28.11.2014, 18:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              буахаха, Дидак, верно ли бе, недей молам ти съ Това болднатото е вярно само ако говорим за групите на ШЛ, за тях си прав - никога не се излагали, просто защото никога не сте влизали Виж за участието си в ШЛ - подреждам ти го хронологично:
                              2005-2006 - Тирана (2 победи), Ливера (победа и загуба) -нормално представяне, дори бих казал отлично за вашите стандарти, но не влизате в групите
                              2003-2004 - Пюник (2 победи), Галата (2 загуби с по 0:3 - оттам тръгна Тройчо) - ми аз бих го анрекъл излагация това представяне
                              1997-1998 - отпадане още в първия кръг от "братята" мамалиги от стоя букурещи - 3:3 и 0:2 - ми и това си е излагация, макар и не чак толкова голяма
                              1992-1993 - отпадане още в първия кръг от Аустрия Виена с 3:2 и 1:3 - ми и това си е излагация

                              та викаш хич не се излагате, добре, че имате късмет - бях го позабравил и този ваш "рекорд" - Словаци пак "лишават" ЦСКА от европейски антирекорд.
                              Много досадно развитие на темата. Не знам какво ми доказвате с тези статистики за армейците - фактът, на който любезно ви обърнах внимание е, че с участието си в груповата фаза на ШЛ Левски орезили България и мен ме беше срам, че български отбор беше така унизяван и то на ходом пред очите на целия цивилизован свят. Каква връзка има това с ЦСКА и какво се опитвате да ми докажете с тези статистики извадени от Уикипедия? Че не ви размазаха във ВСИЧКИ мачове, че цяла Европа не се питаше какво правят тези бездарници в най-елитния турнир, това ли ми доказвате с тия статистики за ЦСКА? Ама аре моля ви се, дори и вие можете повече...

                              Иначе ако натам върви темата - сигурен съм, че Марандича може достойно да ви опонира в статистическия спор и че статистиката не е на ваша страна. Затова ще оставя това удоволствие на него.

                              От мен само пожеланието да продължавате да мичатайти (той Кубрат и той "продължавал", горкия, някава статистика за Кличко не може ли да набарате от нета, а? ).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                Факт е, че ЦСКА в ШЛ не се е излагал никога, а Лецке е - и то много. Другият ни участник пък се представи супер прилично и заслужава искрени поздравления.
                                буахаха, Дидак, верно ли бе, недей молам ти съ Това болднатото е вярно само ако говорим за групите на ШЛ, за тях си прав - никога не се излагали, просто защото никога не сте влизали Виж за участието си в ШЛ - подреждам ти го хронологично:
                                2005-2006 - Тирана (2 победи), Ливера (победа и загуба) -нормално представяне, дори бих казал отлично за вашите стандарти, но не влизате в групите
                                2003-2004 - Пюник (2 победи), Галата (2 загуби с по 0:3 - оттам тръгна Тройчо) - ми аз бих го анрекъл излагация това представяне
                                1997-1998 - отпадане още в първия кръг от "братята" мамалиги от стоя букурещи - 3:3 и 0:2 - ми и това си е излагация, макар и не чак толкова голяма
                                1992-1993 - отпадане още в първия кръг от Аустрия Виена с 3:2 и 1:3 - ми и това си е излагация

                                та викаш хич не се излагате, добре, че имате късмет - бях го позабравил и този ваш "рекорд" - Словаци пак "лишават" ЦСКА от европейски антирекорд.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X