IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баси логиката. Не трябва да съм happy, защото сме "едва" на трето място при положение, че сме дали пари. А ако бяхме на 7мо трябваше да се самоубия ли? Естествено, че ще се радвам.

    Идеални сме си. Когато Blind и защитата ни се възстанови нещата ще си дойдат на мястото. Важното е че футболистите започват да вярват отново, че могат да постигнат нещо и започнахме да печелим мачове. Пет поредни победи в Англия не са шега работа и не бива да се омаловажава, като постижение особено с наличието на толкова много контузии. Реално погледнато цял сезон играем без защита. Я си представаи, какво щеше да стане, ако Челси имаха дори на половина от нашите контузии. Щяха да са някъде между Хъл и Тотнъм.

    Иначе РвП прави това, за което му се плаща. Мата и Рууни направиха много слаби мачове, но за Мата това е нормално. Все пак е резерва.
    Last edited by Nikola; 09.12.2014, 10:00.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Наистина вчера взехме много важен мач.

      Нямам представа, какво се случва с тези защитници и като цяло контузиите в отбора. В този сезон сме използвали 16 различни комбинации на защита. Това просто е безумно и въпреки това сме трети. Не ми се мисли, какво ще се случи, когато Ван Гал успее има на разположение титулярните си защитници. Челси примерно са нямали контузия в защита този сезон.

      Много е важно, че РвП започва да навлиза във форма точно, когато ще ни бъде най-необходим. Вече започвам да бъда оптимист за влизането ни в ШЛ тази година.
      колец, причината да сте трети е само една - всички останали отбори без челси са безумно слаби (ок и сититу са с добра класа). Арсето са пълен булшит, ливера са си на постянното ниско ниво, евертън са зле, тотенхамите - и те и т.н., следователно все някой по-малко слаб сред слабиите трябва да е трети, то това място няма как да е вакантно все пак Доскоро там беше "супер" селекцията на саутхемптън, преди ден - западната шунка, та така че това трето място не е особена гордост

      Подкрепям и знаещият за мнението - ясно е, че юнайтед са зле в защита, но са ултра зле и в нападение. И тот точно твоя човек - персиеца. Няма такъв егоист и лакомия, играеше си сам за себе си и реално бе изключително незабележим на терена, макар компания в незабележителността да му правеха и руни, и мата (особено мата - хептен го съсипахте този много добър играч). И това при положение, че се дадоха не знам си колко милиона паунда за трансфери - ми това трето място е най-скъпото в историята, бе, трявба да сте умърлушени, а не да се радвате - то и аз сигурно щях да ги добутам до там с толкова кинти и толкова бездарие в другите основни конкуренти

      П.С. Имам залог, че манчо ще са преди ливера, а чукотките преди арсето, така че съм доволен от развитието на шампионата към момента
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Снощи тегав мач, в който светците заслужаваха да вземат нещо. За наш късмет - не успяха, както и не им върза в мачовете с Шити и Артилерията.
        Вече сме 3ти!!!
        Без Кунт Агуеро очаквам Шитито скоро да сдаде багажа!
        Днес ще е интересно на Анфлийд. Дали яловия Ливерпуул ще изкара късмет с някоя дузпичка да премине напред...?!
        ето за това харесвам този форум, защото повечето коментиращи са нормални, доколкото им позволяват фенските пристрастия все пак

        Снощи видяхме онова, заради което едни хора обичат манчето, а други - много го мразят - вземането на един мач, в който отборът е тотално намачкан от средняк с онуй нящо, дето в селската част на манчестър му викат шампионски манталитет, а противниците им го наричат див късмет Реално манчо вкара с единствените си 2 удара в мача За съжаление вкара персийчето, а не рунтавото, но з съм доволен от мача Апропо, рунтавия скоро пак ше получи червен картон, макар че оново црънкото дето влезе в краката на персийчето си беше направо за предумишлено убийство

        А довечера очавкам базел да продължи
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • този манчестър започва да прилича на стария манчестър - нищо особено като игра, но победа след победа. защитата наистина е посредствена, но не разбирам защо отборът няма никаква игра в нападение

          Коментар


          • Наистина вчера взехме много важен мач.

            Нямам представа, какво се случва с тези защитници и като цяло контузиите в отбора. В този сезон сме използвали 16 различни комбинации на защита. Това просто е безумно и въпреки това сме трети. Не ми се мисли, какво ще се случи, когато Ван Гал успее има на разположение титулярните си защитници. Челси примерно са нямали контузия в защита този сезон.

            Много е важно, че РвП започва да навлиза във форма точно, когато ще ни бъде най-необходим. Вече започвам да бъда оптимист за влизането ни в ШЛ тази година.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Снощи тегав мач, в който светците заслужаваха да вземат нещо. За наш късмет - не успяха, както и не им върза в мачовете с Шити и Артилерията.
              Вече сме 3ти!!!
              Без Кунт Агуеро очаквам Шитито скоро да сдаде багажа!
              Днес ще е интересно на Анфлийд. Дали яловия Ливерпуул ще изкара късмет с някоя дузпичка да премине напред...?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                Ако си въобразяваш, че смисълът на живота ми се състои в това, да следя какво си им пускал и въобще какво дращиш, много се лъжеш.
                А Левски и ЦСКА ме интересуват колкото ланшния сняг.
                Въобще не мога да си обясня как уж зрели хора могат да се захласват по разни ритнитопковци, че и "болни" да са отгоре на туй. Това го имам за еквивалент на чалгата.
                На футболен стадион не съм ходил около половин век. Има къде къде по-хубави спортове, въпрос на вкус и предпочитания, разбира се.
                А моят ФК Левски, този когото обичах, беше около 1950 г. плюс минус някоя година.
                Аз дори и Гунди не съм гледал на живо. Никога.
                За последен път бях на мач, при това инцидентно през 1967 или 1968 г. в Благоевград на мач на Левски с местния Пирин, когато треньор на Пирин беше моят приятел Ангел /Чори/ Петров, бивш футболист на Левски. Тогава работех в Благоевград. Този мач ми се е запечатал в съзнанието с това, че Ангел Солаков, министърът на вътрешните работи имал дископатия или нещо такова и не можел да дойде на мача. Срещата не се предаваше по радиото. Но на пистата на стадиона имаше радиокола, от която предаваха коментар на мача директно на Солаков в дома му. Спомням си колко много се погнусих от тази случка. На този мач, не зная по каква причина Гунди не игра.
                А що се касае до сегашния "футболен" отбор на Левски, бай Ганьо и Гонзо - ненавиждам ги. Ех, как ми се ще да изпаднат в Б група, че най-сетне да осъзнаят, че така футбол не се прави!
                Донов,

                щом не гледаш мачове какво коментираш тогава?

                Докато Левски не се изправи до Чорбата, че се борим за феър плей и нормален футбол - БГ забрави да я гледаме на Европейско или Световно.

                Справка ( Джиджи Бекали - президент на Стяуа ), който лежи в пандиза в момента за уредени мачове, черно тото и купени титли.

                П.П. Сещаш ли се какво прави Домусчиев в момента? Преди него беше Ганчев, преди него Чорни и Венци Стефанов + Жоро Илиев.

                Виждаш ли за тия 25 години някъде купена титла от ЦСКА да има? ( риторично )

                Коментар


                • ХАЙДЕ, БЕ!

                  Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Донов, пускал съм ви съдебното решение, където БГ Съд ясно е посочил, че ЦСКА е приемник на АС-23 и затова имат нотариален акт за стадион Българска армия.

                  Върви се прави на "умен" пред Съда и ги питай защо са такива будали?

                  П.П. И понеже гледам, че вери отворен - може ли да ми каже някой кой е собственик на ФК Подуене от 10 години насам?

                  Сега ви прасна и УЕФА, щото и те не знаят кой е собственик - затова му викат феър плей?

                  Спрете се малко телюгите, че сте в пъти по-зле от нас, ама телешкия възторг ви пречи да го проумеете. Кой ви е собственик? Кипърската офшорка ли, дето крие собственик?
                  Ако си въобразяваш, че смисълът на живота ми се състои в това, да следя какво си им пускал и въобще какво дращиш, много се лъжеш.
                  А Левски и ЦСКА ме интересуват колкото ланшния сняг.
                  Въобще не мога да си обясня как уж зрели хора могат да се захласват по разни ритнитопковци, че и "болни" да са отгоре на туй. Това го имам за еквивалент на чалгата.
                  На футболен стадион не съм ходил около половин век. Има къде къде по-хубави спортове, въпрос на вкус и предпочитания, разбира се.
                  А моят ФК Левски, този когото обичах, беше около 1950 г. плюс минус някоя година.
                  Аз дори и Гунди не съм гледал на живо. Никога.
                  За последен път бях на мач, при това инцидентно през 1967 или 1968 г. в Благоевград на мач на Левски с местния Пирин, когато треньор на Пирин беше моят приятел Ангел /Чори/ Петров, бивш футболист на Левски. Тогава работех в Благоевград. Този мач ми се е запечатал в съзнанието с това, че Ангел Солаков, министърът на вътрешните работи имал дископатия или нещо такова и не можел да дойде на мача. Срещата не се предаваше по радиото. Но на пистата на стадиона имаше радиокола, от която предаваха коментар на мача директно на Солаков в дома му. Спомням си колко много се погнусих от тази случка. На този мач, не зная по каква причина Гунди не игра.
                  А що се касае до сегашния "футболен" отбор на Левски, бай Ганьо и Гонзо - ненавиждам ги. Ех, как ми се ще да изпаднат в Б група, че най-сетне да осъзнаят, че така футбол не се прави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                    1923", сформирано от бивши футболисти на ЦСКА да закупят лиценза на Нефтохимик. Името "ЦСКА 1923" недвусмислено подчератава, че сегашният клуб няма нищо общо с бившия, от преди четвърт век, Централен Спортен Клуб на Армията.
                    Че понастоящем отборът е собственост на люксембурската компания "Лира инвестман"
                    За сагата със стадион Народна армия - друг път.
                    Прочие, какво значи ЦСКА?

                    ПП. Ха сега да видим кой ще рене най-силно!
                    Донов, пускал съм ви съдебното решение, където БГ Съд ясно е посочил, че ЦСКА е приемник на АС-23 и затова имат нотариален акт за стадион Българска армия.

                    Върви се прави на "умен" пред Съда и ги питай защо са такива будали?

                    П.П. И понеже гледам, че вери отворен - може ли да ми каже някой кой е собственик на ФК Подуене от 10 години насам?

                    Сега ви прасна и УЕФА, щото и те не знаят кой е собственик - затова му викат феър плей?

                    Спрете се малко телюгите, че сте в пъти по-зле от нас, ама телешкия възторг ви пречи да го проумеете. Кой ви е собственик? Кипърската офшорка ли, дето крие собственик?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      така е, прав си, издразних се на глупостите на маранди, че цска било централен спортен клуб на АРМИЯТА, а не просто абревиатура. Та цска е толкова клуб на армията, колко банка дск е държавна спестовна каса
                      Груец, стига си разводнявал с простотии, бря!

                      ЦСКА не било Централен спортен клуб на Армията, сякаш ПФК Левски АД = Васил Иванов Кунчев?

                      П.П. Кратко и ясно съм написал, че това петно на БГ футбол с уредени мачове няма триене после десет години.

                      Същото ще го разберат и Шалварград, че "шампион" не се става като нон-стоп подкупваш отбори в стил Миньор и Дупница. В цял свят това се води ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

                      А, тук го изкарвате нещо норномално? Вие сте побъркани!

                      Коментар


                      • BAD

                        Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                        Доне,има една лека неточност.Мултигруп (Илия Павлов) никога не е бил собственик на ЦСКА.Първият такъв е Любо Пенев.
                        Привет! Ами аз не си спомням Любо Пенев да е бил хем футболист, хем собственик. Той става Председател на ЦСКА през 1999 г. Първи Председател е Валентин Михов през 1991 г /годината на отказването на МО от отбора/, после Михов оглавява БФС, а на негово място в ЦСКА идва Петър Калпакчиев.
                        През 1994 година, на 1 юни в люта битка с Николай Гигов председателското място печели Илия Павлов, а Мултигруп става генерален /и единствен/ спонсор на ЦСКА. Но това спонсорство е доста ялово и трае ден до пладне. Задълженията са огромни, а ръководството - лошо.
                        Любо Пенев става президент през лятото на 1999 г. и се задържа само няколко месеца. Председателството му е белязано с тотални неуспехи - проблеми с картотекирането на футболисти, само 16 налични играчи през първенството, неизплатени задължения към Нефтохимик и пр. Затова в края на същата година клубът е преобрауван в акционерно дружество и Васил Божков става мажоритарен собственик.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Доне,има една лека неточност.Мултигруп (Илия Павлов) никога не е бил собственик на ЦСКА.Първият такъв е Любо Пенев.

                          Коментар


                          • ЧЕРВЕНА ВЕСЕЛБА

                            Тук един интернет-всезнаещ копира от Уикипедия първия абзац от статията, посветена на ЦСКА. Но се стеснява да каже какво пише по-нататък.
                            Например:
                            Че през 1991 г. Министерството на Отбраната се отказва от сътрудничеството си с отбора и от този момент, та и до днес ЦСКА не означава нищо, тъй като отборът вече не е армейски клуб.
                            Че през 1994 г. ЦСКА, каквото и да значи това име, става собственост на Мултигруп и собственик му е Илия Павлов. На практика е поставено началото на собствеността на олигарсите.
                            Че през 1999 г. собственик на отбора става Васил Божков.
                            Че през 2006 г. Васил Божков продава отбора на индийския милиардер Прамод Митал. След като се убеждава, че за разлика от Кремиковци ЦСКА не става за скраб, Митал изоставя отбора.
                            Че през 2008 г. ЦСКА най-после намира подходящия си собственик - боклукчиите от Титан. С гордост и с пълно основание вече носи прякора си "червени боклуци". След няколко месеца, в началото на 2009 г. е подписан и официалният договор между Митал и Титан и ЦСКА е вече законен боклукчия. А буквичките ЦСКА продължават да не значат нищо.
                            Че през 2013 г. собствениците на Титан водят преговори за продажба на отбора с Гриша Ганчев , който планира сливане на Литекс с ЦСКА. Но поради огромни дългове на отбора Ганчев се отказва. Борисов и Иванов изоставят ЦСКА и прехвърлят собствеността на Христо Стоичков, който обаче също дезертира.
                            Че пропадат опитите новото дружество "ЦСКА 1923", сформирано от бивши футболисти на ЦСКА да закупят лиценза на Нефтохимик. Името "ЦСКА 1923" недвусмислено подчератава, че сегашният клуб няма нищо общо с бившия, от преди четвърт век, Централен Спортен Клуб на Армията.
                            Че понастоящем отборът е собственост на люксембурската компания "Лира инвестман"
                            За сагата със стадион Народна армия - друг път.
                            Прочие, какво значи ЦСКА?
                            ПП. Ха сега да видим кой ще рене най-силно!

                            Коментар


                            • Тъкмо в Събота в ранния следобяд си помислих, че интригата за титлата може и да се позавърне с тази загуба на Челси, и в късния мач взе, че се контузи Агуеро (неясно все още за колко време), а Ситито показаха, че в момента им е не половин, а 2/3 отбор. Биха с измислена дузпа без да надиграят Евертън в мач, който с Агуеро го решаваха до почивката. Нашият мач не искам да го коментирам, защото разбрах, че първото ни опасно положение е било след средата на второто полувреме, а и май са ни поизпуснали гостите... мъка
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Военните можеха да имат някакви претенции преди 17-18 години,когато спортните клубове в РБ бяха регистрирани по друг закон.Сега са регистрирани по търговския и на практика са приватизирани,заедно с име,емблема,материална база и т.н..Но ти това го знаеш по-добре и от мен,защото май си на ти със законите.Просто в момента дразниш неосведомените. Ние,другите,няма как да ти се вържем.
                                така е, прав си, издразних се на глупостите на маранди, че цска било централен спортен клуб на АРМИЯТА, а не просто абревиатура. Та цска е толкова клуб на армията, колко банка дск е държавна спестовна каса
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X