IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смейте се, смейте се, ще видим кой обаче ще се смее накрая, пък може и още на полусезона когато ще водим с 15-на точки пред втория Тотнъм...

    Коментар


    • Престани пък ти с това бе. Всеки път ме разсмива, като го прочета.

      Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Може и да не се оправдава...просто да направи като КАПИТАНА на отбора - да си плати, за да го освободят
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Аз също симпатизирам на Арсенал от английските отбори,но виждам,че момента не е за купи та затова ми е интересно след като изплатят стадиона,с какво ще се оправдава Бай Арсен за липсата им...
        Може и да не се оправдава...просто да направи като КАПИТАНА на отбора - да си плати, за да го освободят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          Кого наричаш "цигане" ве еййй!??? Уилшър си е чистокръвен англичанин и заедно с Рамзи и Жервиньо ще са в основата на 5-тте купи които ще спечелим идния сезон - Премиършип, ШЛ, ФА, КК и друга която си изберете
          Аз също симпатизирам на Арсенал от английските отбори,но виждам,че момента не е за купи та затова ми е интересно след като изплатят стадиона,с какво ще се оправдава Бай Арсен за липсата им...
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Ще намерят друго цигане за без пари,което после да продадат на голяма печалба...
            Интересно ще е все пак след като изплатят стадиона,какво ще им е трансферната политика ... ???
            Кого наричаш "цигане" ве еййй!??? Уилшър си е чистокръвен англичанин и заедно с Рамзи и Жервиньо ще са в основата на 5-тте купи които ще спечелим идния сезон - Премиършип, ШЛ, ФА, КК и друга която си изберете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Мирър пусна статия, че ПСЖ са пуснали оферта за 18 млн. паунда. Това, ако е вярно тази сума не може да се изпусне.

              Иначе Уелшир се е контузил. Направо ми става тъжно за Арсенал.
              Ще намерят друго цигане за без пари,което после да продадат на голяма печалба...
              Интересно ще е все пак след като изплатят стадиона,какво ще им е трансферната политика ... ???
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                При това положение нашият е сигурен пътник... колкото и да не му се иска... 20милки(а защо не и повече) от Малага дето им се натискат определено няма да бъдат изпуснати...
                Мирър пусна статия, че ПСЖ са пуснали оферта за 18 млн. паунда. Това, ако е вярно тази сума не може да се изпусне.

                Иначе Уелшир се е контузил. Направо ми става тъжно за Арсенал.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Sneijder agrees United deal after Glazers sanction £35m bid for Inter midfielder

                  Дано е истина, но дълбоко се съмнявам.
                  При това положение нашият е сигурен пътник... колкото и да не му се иска... 20милки(а защо не и повече) от Малага дето им се натискат определено няма да бъдат изпуснати...
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Sneijder agrees United deal after Glazers sanction £35m bid for Inter midfielder

                    Дано е истина, но дълбоко се съмнявам.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Сеск сам плаща за трансфера си на “Камп Ноу”

                      Как после финансовото положение на артилеристите да не е "розово". Който иска да се махне трябва да си плати за удоволствието
                      само слухове са това, но съм сигурен, че след 2-3 години Сеск ще си плати цялата трансферна сума на Барса за да се освободи и да се върне в АРСЕНАЛ

                      да се върнем към вече приключените трансфери ................. говори се, че дедо сашо дъртия алкохолик както си го знаем в България или АЛФ (АЛ.Фергюсън) както го знаят по света е избрал новия вратар на мангалчестър (дъ Гея) по името за да бъдат доволни манафите там ..................... гледам, че си го харесвате момчета
                      Last edited by 2012; 01.08.2011, 20:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Сеск сам плаща за трансфера си на “Камп Ноу”

                        Как после финансовото положение на артилеристите да не е "розово". Който иска да се махне трябва да си плати за удоволствието

                        ХАХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХ
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          TRANSFER NEWS: Manchester United 'confident' Howard Webb will sign a new five-year deal.
                          Сеск сам плаща за трансфера си на “Камп Ноу”

                          Как после финансовото положение на артилеристите да не е "розово". Който иска да се махне трябва да си плати за удоволствието

                          Коментар


                          • TRANSFER NEWS: Manchester United 'confident' Howard Webb will sign a new five-year deal.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Вчера, най-после успях да изгледам един мач на Байерн ...
                              Вчера не гледах мача, но от коментара ти и от впечатленията ми от онзи ден определено сте играли с резервите. От тези играчи само Густаво има потенциал за титуляр - защото Тимусчук е слабичък и разбира се Боатенг, но те мисля редовно ще се "ротират" с Рафиня на десния бек.
                              Кофти е за вас че Риберито е счупен, пък май срещу Милан и Робен го наритаха доста! Не знам дали някой от новите е готов да ги замени, но в първенството и с резервите би трябвало да мачкате без проблем!

                              Коментар


                              • Вчера, най-после успях да изгледам един мач на Байерн ...
                                Нищо интересно ... Ама нищо !!!
                                На финалот на Алди къп играхме срещу Барса ..
                                И двата отбора, бяха с меко казано каскадьорски състави...
                                Барса беа бес Меси, Шави, Пике, Пужол, ...
                                Абе само Валдес (през първото) Иниеста и Вийя бяха от титулярите май ...
                                За нас лисваха Нойер, Лам, Швайни, Рибери, Робен, Гомес, Кроос, Мюлер ... ???
                                Всъщност се получи отворен предпазливо-мърделив мач ... Мушнаха ни два гола, като първия беше пълен ташак, а втория страхотен фалц от 18-20 метра ...
                                Общо зето изводите са, че на Контенто трябва да му се забрани да поглежда към поста на десния защитник, Алаба няма сърце пред гола ... Петерсен май му липсва класа за Байерн,
                                Олич още е далеч от Олич ...
                                Явно на Густаво му е било намекнато, че е купен да замести Марк и вчера шутеше Иниеста, където го настигнеше...
                                Епончето загатна техника на скорост и поглед за добър извеждащ пас (изведе Алаба сам срещу вратаря ), ама ми се вижда хилав за ся ...
                                Боатенг за цел мач, успя да отпере едно доста добро воле, ама не вкара ..
                                Общо зето аз лично нищо не разбрах...
                                По-скоро Хайнкес искаше да разбере кой не става за сериозен мач ...
                                Лошото, е че Робери пак са в лазарета мамицата им ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X