IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Уф, бре, нямате спиране чорбичките и това си е, честно.
      Първо, да направя едно много важно уточнение - ние, левскарите, не си измисляме и не ни се привиждат директиви във всяко изказванекато едни плоски мозъчета
      Второ, лудоглавец не нарушават никакъв феърплей, като премират противникови отбори да играят мъжката срещу чорбата, напротив, точно обратното е - дори Барса и Реал го правят това и аз честно казано не виждам нищо нередно. Аз самият също бих се напънал да си върша по-качествено работата, ако ми дадат бонус. Виж обратното - да не се напъваш, за да получиш нещо, е, това вече е подсъдно
      Трето, големият вой сред червената част на обществото е не за това, че лудоглавец премира да играят срещу чорбата, а че не премира директно чорбата, за да сдаде титлата, дето дори не помнят как изглежда вече, ама уж имали претенции за нея. Смех
      Финално - лудоглавец ще е шампион и това е повече от ясно, освен ако не последва някакъв бесен катаклизъм като оттегляне на собственика по една или друга причина или премиране на собственика (компенсиране) с поне 10 млн евро чиста пара, за да се откаже - не че са чак толкова много, но догодина пак ще вземат поне толкова от участието си в евротурнирите.

      П.С. Разликата между червеното и синьото мислене е основно една - ние, левскарите, отчитаме (макар и с огромно съжаление и нежаление, но реалността е такава), че лудоглавец вече са едно много стабилно и проспериращо дружество, което до момента си е избило инвестицията и оттук нататък е само на + чисто финансово за собственика, като отделно му идва и положителна репутация в бонус, това мисля, че никой не го оспорва, освен някоя и друга червена кмерка Като работещо и печеливша, а също така и самоиздържащо се предприятие, само пълен идиот не би продължил да го развива, а би го оставил на самотек. Домус ага е доказал, че е всичко друго, но не и идиот, т.е. тази година лудоглавци пак ще са шампиони, особено пък със спирането на Южния пАток, заради който в Левски няма как да влязат кинти, а чорбата така или иначе е на командно дишане и никой не ги ще (нас също никой не ни се натиска за спонсор - реалности). Та ние това го осъзнаваме, затова и не ревем за директиви и прочие плоски като ливадите над Сандански неща. Чорбетата обаче са свиканли с държавната софра, свиканали са да получават наготово, свиканли са да уреждат, свикнали са със сателити и т.н., та затова и когато никой ги бие с техните маниери, реват, реват да се късат. Ми ревете, все едно - докато в Левски и цска не започне да се работи сериозно, докато там няма истински собственици, а не поставени лица като лупи и наш бай ганьо, нешата няма да се случат и "селяните" ще си ни дънят и то ще ни дънят яко. и на мен ми се иска спорът за титлата да е между Левски и Цска, но не би, няма как да стане, поне не и към момента. Реалности - или се съобразяваме с тях и се опитваме да се нагласим към положителното (повтарям положителното, защото в лудогалвец има много положителни неща, дори и само чисто игрово), или си живеем в спомените като фалирал милионер стигнал до дъното, но помнещ хайвера и шампанското, каквито си педставя, че са намиращите се на масата му понастоящем блатна водичка и сух хлебец с мас и червен пипер (или иначе казано циганска баница). А уморените коне ги убиват, нали
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Коментар


          • Така си е смяххх, тоя еба мамата на отбор с традиции и ги уби ритуално. Те всичките са - ако питаш мен, но този е от най-изявените. Моля се на всички богове да се започне преминаването на собствеността на отборите към феновете и да изчезнат тези мутрафони... Дано се гътне и БФСто начело с перуката ,щото иначе още ще и още ще затъваме...

            Коментар


            • Това по-скоро е за Бисери и вицове ама...

              3-4 отбора от "А" и "Б" група участват в уредени мачове, заяви Венци Стефанов

              http://www.novsport.com/news1292031_1003.html

              Коментар


              • Обединен, няма спор по-обиграния и по-комплектования отбор са, но не са непреодолиоми. Видя се Левски ги биха, а на армията изпитаха сериозни затруднения. Играят по-слаб футбол от миналата година. Ние от много отдавна говорим, че искаме нещата да се решават на терена, пък докъдето ни стигнат силите. Все пак нито броя на дузпите за Лудите и срещу тях и тези за ЦСКА е нормален, нито пък броя на картоните е нормален. То това се видя ясно и в евротурнирите, колко дузпи инкасираха лудите за отрицателно време...Ние това искаме нещатата да са на терена нищо повече, т.е. да има феър плей. Дали ще успеем да се противопоставим не е ясно, но спорта е спорт, за да има състезание, а не да се решава на друго място...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  ...
                  Полкич, в понеделник, нали знаеш с кого ще се паднете ...
                  Ама ПАДНЕТЕ ...

                  (За ШЛ говоря де ... )
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • За ЦСКАту най-хубаво щеше да е някак да стане чудото и Лудогорец да продължи е ЛЕ!
                    Сега като се съсредоточат в първенството не виждам какво ще ги спре...освен ако на Домуса не му е писнало и през Януари не кешира 2/3 от отбора и си бие камшика!
                    (със сигурност поне 4-5 титуляри веднага може да продаде за по 2-3 милиона: Стоянов, Терзиев (четох наскоро), Моци, Марселиньо, Мисиджан, и от преди интереса към Безяк).
                    Смятам, че при всички положения ще продадат 1-2ма, както и ЦСКА ще направи, но разликата е че те имат РЕЗЕРВИ, докато ЦСКАту нямат!
                    С тези състави, ако се играе честно до края би следвало Крейзитата да са шампиони с поне 5-6 точки разлика!

                    Коментар


                    • Така, запали им се чергичката. Да видим кои ще изгорят. Най-якото е, че домуса няма да смее пак да премира другите отбори и да си вечеря със съдиите преди мача. Жалко, че се налага да продаваме играчи. Титлата оттук нататък ще се решава наистина на терена...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Това как да го тълкувам?! Че титлата в България вече е уредена и има хора с информация, които го знаят 20 кръга по-рано ли?

                        Ами, в нормалните страни - такива заминават директно в затвора, барабар със собственика, заради участие в престъпна група.
                        За Дерменджиев съм съгласен донякъде, въпреки че може да се тълкува като надъхващо изказване за играчите, феновете, колкото и да са, шефчето и т.н. Само феновете на Левски и ЦСКА го приемат като знак за уредена титла, корупция и т.н. Постоянно валят такива наплюнчени изказвания във всички спортове. "Другият път ще бия Кличко" = Кличко е продал мача...

                        Иначе за мача с Пул тук защо да махам точката на крейзитата - Пул направиха безбожен пропуск, но пък вкараха ебати тъпия гол.

                        Все тая... мисля, че всеки сравнително неутрален или обективен отдаде заслуженото на ЦСКА за мача преди години в Англия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Сега очаквам да се обадят феновете и на гранда от Мърсисайд, чието участие в ШЛ за следващите година и половина приключи?!
                          kво??? година и половина ли???


                          че те влизат в ШЛ веднъж на 5 години ..................... защо си да развалят традицията???

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Маранди,за мен Лудогорец е единственият отбор от България,който е играл наравно с големите отбори!!!Досега!!!
                            Свали си от и-нет мача на чорбата с Лузерите на Анфийлд преди няма 10 години.

                            Когато го изгледаш и видш как в 30 мин. Анфийлд мълчи като бит фидераст, щото чорбата изпусна да поведе 2:0, вече водеше и ще разбереш колко ми е смешно какво сравнявате в момента.

                            Ливера тогава беше Европейския клубен шампион - както вчера Реал М.

                            Но чорбата я оплюхте понеже не даваха мач и до днешен мощни храчки, че са били Юръп шампиона на неговия терен. Какъв срам!!!

                            Изтегли си го да видиш как стадион мълчи като насран и се моли, когато чорбата ги нагъна там на техен терен. Едни рижи млади момченца и момиченца - публиката стои с високо сплетени ръце горе и се моли да за Ливърпуул да не ги трясням с втори, че тогава ставаше мазало.

                            Друго не мога ти кажа относно двойните стандарти в БГ, понеже сега се "гордеем", че сме паднали само 4:0.
                            Last edited by marandi; 10.12.2014, 23:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Не приятелю, просто си казвам мнението.

                              Прав си за Ливера мача там, но забравяш мача тук. Точка от Ливера гости и без точка тук ( дава едно и също ).

                              А, срещу Базел в София турския съдия си подпря яко, както не съм виждал от 10-15 години да се свири в наша полза. Ако не беше съдията, Базел ни отнасяха и тук.
                              ------------------------------------------

                              Удряме чертата и гледаме дали съм бил прав или не съм? На практика Л-ц взеха доста над очакваното, т.е. максимума.

                              Но ме дразнят разни тъпанари като Дерменджиев вчера на интервюто, който директно каза, че догодина в ШЛ щели да се представят по-добре.

                              Това как да го тълкувам?! Че титлата в България вече е уредена и има хора с информация, които го знаят 20 кръга по-рано ли?

                              Ами, в нормалните страни - такива заминават директно в затвора, барабар със собственика, заради участие в престъпна група.
                              Маранди,за мен Лудогорец е единственият отбор от България,който е играл наравно с големите отбори!!!Досега!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                                Преди време пуснах 1 коментар тук и някакъв хахо ми се включи на лично и ме заклейми, че съм фен на Лудогорец, но .... не мога да не се включа.

                                Неистовият късмет го извадиха Ливърпул първия мач там, че взеха 3 точки. Крейзитата сега можеха да са с+1 точка. Не знам как забравяш това, а помниш мача с Базел. Може би избирателно помниш.

                                Изобщо как може да кажеш махни 1 от 6 мача в правата ми колонка и ми дай парите. WTF...

                                Аз съм доволен от Л-ц, стана каквото се очакваше, но се представиха по-добре отколкото предполагахме. Липсват им много неща (опит, класа, фенове), но изпращат много добра за тях, а и за родния футбол година в историята (и пролетта и сега).
                                Не приятелю, просто си казвам мнението.

                                Прав си за Ливера мача там, но забравяш мача тук. Точка от Ливера гости и без точка тук ( дава едно и също ).

                                А, срещу Базел в София турския съдия си подпря яко, както не съм виждал от 10-15 години да се свири в наша полза. Ако не беше съдията, Базел ни отнасяха и тук.
                                ------------------------------------------

                                Удряме чертата и гледаме дали съм бил прав или не съм? На практика Л-ц взеха доста над очакваното, т.е. максимума.

                                Но ме дразнят разни тъпанари като Дерменджиев вчера на интервюто, който директно каза, че догодина в ШЛ щели да се представят по-добре.

                                Това как да го тълкувам?! Че титлата в България вече е уредена и има хора с информация, които го знаят 20 кръга по-рано ли?

                                Ами, в нормалните страни - такива заминават директно в затвора, барабар със собственика, заради участие в престъпна група.

                                Коментар

                                Working...
                                X