IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колчо Слепеца

    Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Ко ? ко ?
    Черно тото в тенисот ?
    Едва ли. Няма логика. Трудно биха купили един тенисист милионер. Няма да могат да му платят в троен или петорен размер това, което сам би си спечелил от преминаване от четвъртфинал в полуфинал и после във финала на един турнир от такъв ранг. Пък и рекламата му би пострадала.
    По-скоро друго. Резултатите и в трите мача бяха в полза на този шарен, черен и грозен палячо Монфис. Та знае ли човек? Някои тенисисти пият сутрин кафе, други плодови сокове...Има и други възможности.

    ПП. Ти да не си македонец? /тенисОТ/
    И ако е така, какво значи на македонски "ко"? Защото на български освен за "компания" за друго не се сещам.
    Не че имам нещо против македонците, ама май имаше някакво изискване във форума да се пише само на български. Ама не съм сигурен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
      Вчера Вавринка изглеждаше като пиян или упоен и падна с 2:0.
      Днес Григор изглеждаше по същия начин и също загуби с 2:0.
      Вчера и Федерер загуби от Монфис с 2:0 след трудно обясними грешки.
      Никой от загубилите не успя да вземе дори и сет.
      В предишния кръг и Федерер и Вавринка спечелиха безапелационно и показаха, че са в добра форма.

      Защо тази работа ми понамирисва?
      Ко ? ко ?
      Черно тото в тенисот ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Нещо не е както трябва...

        Вчера Вавринка изглеждаше като пиян или упоен и падна с 2:0.
        Днес Григор изглеждаше по същия начин и също загуби с 2:0.
        Вчера и Федерер загуби от Монфис с 2:0 след трудно обясними грешки.
        Никой от загубилите не успя да вземе дори и сет.
        В предишния кръг и Федерер и Вавринка спечелиха безапелационно и показаха, че са в добра форма.

        Защо тази работа ми понамирисва?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
          Ейде Гришка....
          Айде, ама ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Ейде Гришка....

            Коментар


            • Марандич, аз винаги и навсякъде по спортни събития ходя с шалче на Левски, независимо кой играе. И на мач на Ман Юнайтед съм ходил с шал на Левски Само дето футболните страсти вече леко са ме понапуснали, освен ако не играя някой залог върху тях Между другото снощи запивах с едни приятели, та видях едно шампанско лимитирана серия от винпрома в Лясковец за историческата ви победа с 3:2 над чорбата - весело ми стана, кеф ми е когато хората от региона си подкрепят отбора

              За БотевЪ - добро или нищо, затова нищо. Смешно тимче, което няма нищо общо по никакъв начин със славния тим от 80-те години, хеле пък като правоприемник на Металик, колкото и юридически уж да е издържано. Спирам.

              За Левски - въздържам се от коментар, защото ми е трудно да кажа каквото и да е хубаво. Единственият лъч надежда е новостроящата се напук на всичко най-модерна трибуна в Бг. Еdна трибуна стадион не прави, но все пак е добре, че поне нещо се прави в цялата гняс. Ще отида за мача с лайногорец ей-така, по навик, макар този навик вече да е доста атрофирал, но да речем, че е стара краста

              На Гришо желая успех - дано червените кортове му върнат малко самочувствието, макар вчерашната разгромна победа изобщо да не е показателната. Монфис е скапана маймуна в прекия и преносния смисъл и е изключително лайнян противник - ще ми е много кеф да го удари и то здраво. А след това е в лесния поток и спокойно може да отиде и на финала, което вече ще е постижение, но да не слагаме тигана преди да сме хванали рибата. Успех, Григоре
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                телюгите нещо не се обаждат

                уж кака цецка беше полегнала на БОТЕВ за да вземе 2 победи в плейофите, а тя каква стана
                Телюгите са ОК - по три месеца не им плащат заплати и доволни. При другите отбори не става тоя номер да'е ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                  Ти пък, що се буташ между шамарите? Да видя някой да е имал предвид тебе? Ама тъй е - гузен негонен бяга.
                  А за мъртъвците, съгласен съм - или добро или нищо.
                  Ами като гледам коментарите всеки се кефи на наш Гъргор, не видях някой да е плюл, освен ти дет' се изхраца по нас?

                  П.П. Чорбата уж спасили лиценза и сезона. Осигурили финансиране да изкарат, ама нещо не ми харесва визията на новите акционери. Като ще чета глупости за фалити и започване отначало - тия т.нар. "акционери" какво правят там тогава?

                  Ами, то мога и аз да отида да ги фалирам да'е .. ( големия подвиг )

                  Коментар


                  • А тъй, де!

                    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Къде видя някой да е плюл по Гъргор, бре?

                    Ако не знаеш какво е кюнец, чукни си в гугъл Монфис и ще ти го изкара да го видиш. Казах, че е по-неудобния противник от Федерер, защото ако не му тръгне мач започва с циркаджийските номера на корта, а това е на границата на спортсментството.

                    Затова саждата ще е неудобна за Гъргор, защото се върже като му правят тия чалъми.
                    -------------------

                    За чорбата или добро или нищо засега

                    Ти пък, що се буташ между шамарите? Да видя някой да е имал предвид тебе? Ама тъй е - гузен негонен бяга.
                    А за мъртъвците, съгласен съм - или добро или нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                      След като е българин, защо да не го оплюваме?!
                      Кой е той и къде се намира, че се опитва да си подава главата от казана на самообслужване? Аммма ха!

                      ПП. А Левски и ЦСКА продължават да ми спазват прогнозата. Само Левски ме издъни един път, ама без хич може ли? А ЦСКА, горкото, вече колко мача не може да вкара гол...Питам се, едни, дето се самообявяваха за болни цесекари, дали вече не са починали от болестта си?

                      ППП. Е, ама много луди на тоя свят! Да боледуват за някакви си ритнитопковци...Ама щом всичко друго им е наред, нека си боледуват хората...
                      Къде видя някой да е плюл по Гъргор, бре?

                      Ако не знаеш какво е кюнец, чукни си в гугъл Монфис и ще ти го изкара да го видиш. Казах, че е по-неудобния противник от Федерер, защото ако не му тръгне мач започва с циркаджийските номера на корта, а това е на границата на спортсментството.

                      Затова саждата ще е неудобна за Гъргор, защото се върже като му правят тия чалъми.
                      -------------------

                      За чорбата или добро или нищо засега

                      Коментар


                      • За Григор Димитров и др.

                        След като е българин, защо да не го оплюваме?!
                        Кой е той и къде се намира, че се опитва да си подава главата от казана на самообслужване? Аммма ха!

                        ПП. А Левски и ЦСКА продължават да ми спазват прогнозата. Само Левски ме издъни един път, ама без хич може ли? А ЦСКА, горкото, вече колко мача не може да вкара гол...Питам се, едни, дето се самообявяваха за болни цесекари, дали вече не са починали от болестта си?

                        ППП. Е, ама много луди на тоя свят! Да боледуват за някакви си ритнитопковци...Ама щом всичко друго им е наред, нека си боледуват хората...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          А Стария Бен не можа да гледа мачовете, защото се беше възнесъл в други агрегатно състояние ....
                          През месец май ще бъде свикано общо събрание на акционерите на Ботев за избор на ново ръководство. В Ботев основните акционери са "Сдружение Ботев 1912" с 61 процента и ТЦ ИМЕ с 31 процента. Решенията на общото събрание според устава трябва да се взимат само с 66 процента мнозинство. В случай, че по-малкият акционер не се яви на събранието ще бъде проведено второ такова и тогава решението ще се вземе с обикновено мнозинство.

                          ---------------------------

                          67% трябват, но журналистчето не е разбрало
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Вземи си шалче на Уефски да те познаем в публиката
                            телюгите нещо не се обаждат

                            уж кака цецка беше полегнала на БОТЕВ за да вземе 2 победи в плейофите, а тя каква стана
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от brumbar14 Разгледай мнение
                              Има шанс момчето, смятам, че е надъхан и може да бие Монфисчо.
                              Шанс винаги има, ама кюнецът има отврат стил като почне с чалъмите си да изнервя противник, ако не му тръгне играта и наш Гъргър се върже на такива неща.

                              Като тръгне да пада, ще започне да си говори сам, да си върже обувките след всяка топка, да мятка все едно, че говори с някой от публиката и т.н. целия арсенал от цигански номера.

                              И то спира вече да е тенис, а клоун пуснат на корт. Не е слаб въобще, но точно тия маймунски чалъми не го направиха голям тенисист.

                              П.П. Както и да'е. Успех на наш'то лъвче

                              Коментар


                              • Има шанс момчето, смятам, че е надъхан и може да бие Монфисчо.

                                Коментар

                                Working...
                                X