IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • алчността е горивото на прогреса

    Но съм съгласен с разсъжденията ти, така че най-вероятно няма да играя нищо тази вечер, макар да не съм убеден в това
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ...Колкото до Киев - ами имат много по-голям турнирен опит, затова и мисля, че имат шанс, а и коеф 3 не е никак лош
      Don't be greedy
      Това с турнирния опит е прехвалена мантра - последните им "турнирни успехи" бяха в ерата Шевченко. Оттогава нямат никакво забележимо участие в европейските турнири.
      Виолетовите са гладни за успехи и предвид това, че трябва да спасяват сезона една купа на ЛЕ би била супер успех, а имат реалния шанс, който нямаха последните години.
      Вълците мислят за бетониране в зона ШЛ на Бундеслигата и при резултата в първия мач вече им е все тая, така че ...
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Съмнява ме, че Динамо К ще вземат нещо от този мач.
        "По-трики" е мача на Наполи
        вълците са страхотен отбор, просто не им тръгна мача в немция. Ако бяха паднали с 2 гола, примерно 0:2, щях да им сложа, че ще продължат. Колкото до Киев - ами имат много по-голям турнирен опит, затова и мисля, че имат шанс, а и коеф 3 не е никак лош
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Еби ги картоните - направо ми идваше да го гръмна този немски мишок: имах 60 кинта за над 7.0 на 1.675 и той нищо не вдигна....едва в продължението дойде последния жълт, с който ми се върна залога....ебахти тъпотията!
          За над 7.0 ми се струва много малко 1,675!
          Затова ги играх над 5,5 в другия мач на 2,0, пък те излязоха да се раздвижат леко
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            наполи волфсбург на х2 е 1.7 при мен, даже бих пробвал над 2,5 гола+и двата отбора да вкарат за 1.83, но хич не съм убеден в нищо. A мога да пробвам и нещо за Динамо К, знам ли
            Съмнява ме, че Динамо К ще вземат нещо от този мач.
            "По-трики" е мача на Наполи
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Без особена връзка, просто ми напомни за една подобна реклама

              Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Хванете "Газпром"!!
                Газпром, даа пъри, само на отбори в синьо ..
                Освен тва, са комунисти...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Знаех, че мача на Реал е с картоните, но нямаше как да ги пусна в колонка с победата
                  Те пък Монако и Юве егати миролюбието дето спретнаха

                  За днес не съм пускал, но си мисля за:
                  Фиорентина - Динамо К 1
                  Зенит СП - Севлия 1Х ДШ
                  общото К е 2,39
                  Изкушава ме и Наполи - Волсбург Х2 ДШ при К 1,60
                  Еби ги картоните - направо ми идваше да го гръмна този немски мишок: имах 60 кинта за над 7.0 на 1.675 и той нищо не вдигна....едва в продължението дойде последния жълт, с който ми се върна залога....ебахти тъпотията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Знаех, че мача на Реал е с картоните, но нямаше как да ги пусна в колонка с победата
                    Те пък Монако и Юве егати миролюбието дето спретнаха

                    За днес не съм пускал, но си мисля за:
                    Фиорентина - Динамо К 1
                    Зенит СП - Севлия 1Х ДШ
                    общото К е 2,39
                    Изкушава ме и Наполи - Волсбург Х2 ДШ при К 1,60
                    наполи волфсбург на х2 е 1.7 при мен, даже бих пробвал над 2,5 гола+и двата отбора да вкарат за 1.83, но хич не съм убеден в нищо. A мога да пробвам и нещо за Динамо К, знам ли
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар






                    • "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Спешно търсим скучаещ милионер
                        Attached Files
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ултра тъпи и скучни мачове снощи, че даже и позагубих 40 еврарки, но здраве да е - компенсирах с джеймисън Тениса също не ми излезе, та днес май няма да играя нищо, няма и за какво, макар че мога да се позамисля за ЛЕ - опции?
                          Знаех, че мача на Реал е с картоните, но нямаше как да ги пусна в колонка с победата
                          Те пък Монако и Юве егати миролюбието дето спретнаха

                          За днес не съм пускал, но си мисля за:
                          Фиорентина - Динамо К 1
                          Зенит СП - Севлия 1Х ДШ
                          общото К е 2,39
                          Изкушава ме и Наполи - Волсбург Х2 ДШ при К 1,60
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Спешно търсим скучаещ милионер
                            Хванете "Газпром"!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                              Ебаси!
                              Спорт-а на втора страница при положение, че има ШЛ
                              За довечера съм пуснал залог:

                              Реал - Атлетико 1
                              Монако - Юве над 5,5 картона

                              с коефициент 2.00 всяко
                              ултра тъпи и скучни мачове снощи, че даже и позагубих 40 еврарки, но здраве да е - компенсирах с джеймисън Тениса също не ми излезе, та днес май няма да играя нищо, няма и за какво, макар че мога да се позамисля за ЛЕ - опции?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                До гроб само ЦСКА и юношите на ЦСКА ....трипъти ОЛЕ за ЦСКА
                                Спешно търсим скучаещ милионер

                                Коментар

                                Working...
                                X