IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за 4 дни БАРСА наниза 14 гола, а вчера мюмюните отнесоха още 2 шайби ................ безобразно слаби

    дано БАРСА не подцени байрямите и дано не са си вкарали всичките голове, а са оставили една кошница и за гостите от мюмюния
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Извините мИня пожалуйста, някой може ли да ми прати линк за гол на Цеца през 2015 година?

      За вкаран гол имам предвид?

      П.П. Гол е т'фа дет' пресича линията между две греди и се спира понякога в мрежата.

      Та, линк за 2015 год. някой може ли да ми прати да'е ..?

      Тенкю съм в адванс!
      имаш ли пари да си платиш за това удоволствие???
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Извините мИня пожалуйста, някой може ли да ми прати линк за гол на Цеца през 2015 година?

        За вкаран гол имам предвид?

        П.П. Гол е т'фа дет' пресича линията между две греди и се спира понякога в мрежата.

        Та, линк за 2015 год. някой може ли да ми прати да'е ..?

        Тенкю съм в адванс!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          имам чувството, че Тройчо има пръст в това да не вкарвате гол и след неговото уволнение
          Да! Стойчо начупи всички през първия полусезон не само като игра и като статистика ( победи/голова разлика ), за да може в паузата да се направи на "обиден".

          Ти вярваш ли си на глупостите, които ръсиш, бря?
          ------------------------

          Тройчо го разпиляха емоционално, защото му знаят слабото място, че се връзва.

          По спортно-техническата част можеш да видиш статистиката на чорбата през първия полусезон.

          Отчайващо е в полза на Цеца спрямо останалите.
          ------------------------------------

          И младо момче кат' тебека изцепва фростотията, че Стойчо си правел бенефис кат' тренер на полусезон ( демек в зимната пауза ).


          --------------------------------------

          Както и да биеш чертата - умишлено се уволни тренер, който беше на ПЪРВО място в А група.

          Умишлено!

          Мисли пак защо и после пускай!

          П.П. В цял свят ще ти се хилят на "логиката" как отбор уволнява тренер, който ги е направил първи!!!
          Last edited by mibova; 01.05.2015, 08:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            имам чувството, че Тройчо има пръст в това да не вкарвате гол и след неговото уволнение
            ------------------------------------------------------
            стига, бе ................. ти наистина ли мислиш това???

            не познавам друг бг футболист с по-голямо самочуствие и самооценка от ЛюПен , а той и като треньор си е такъв, и като човек си е такъв ................. не, че няма покритие, но все пак минава всякакви граници...

            неговия световен съвременен еквивалент е ибрахимович

            Отбор е същият! Като при Тройчин и с този отбор бяха първи в А група и с най-добри показатели защита/нападение.
            -------------

            Супен също не му е приятно в момента с тия клошари, които Гела подведе, че 'ногу се печели от футболен клуб.

            Виж, че Супен до последно казваше само едно - Чорбата си има тренер и не ме питайте за нищо.

            След акцията по оста: Гел - Манджуков и да изпъдим Стойчо, защото се осмели да бъде на първо място в А група цял полу-сезон.

            То веднага дойде удар под кръста.

            Ако нещо не ти е ясно по фактолигията, която излагам - може да ме обориш с твоя?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Супен и чичо Митко не са "ударни" тренери от типа Тройчо. На тях им трябва време за резултати, докат' оня изкъртва от раз. Но после го пробиват отвътре и в средносрочен план винаги губи накрая. Те затова го и мразят повечето.
              имам чувството, че Тройчо има пръст в това да не вкарвате гол и след неговото уволнение

              Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Супен не е лош избор за момента, понеже е баланс между чичо Митко или Пламен Марков.
              стига, бе ................. ти наистина ли мислиш това???

              не познавам друг бг футболист с по-голямо самочуствие и самооценка от ЛюПен , а той и като треньор си е такъв, и като човек си е такъв ................. не, че няма покритие, но все пак минава всякакви граници...

              неговия световен съвременен еквивалент е ибрахимович

              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Григорчо след малко дали ще вземе мача?
                Играл съм го над 19,5 гейма
                голяма разлика в класите

                6-3 ; 6-2

                само 17 гейма в мача
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Следя го он-лайн
                  Май ще успее да направи пробив за 3:1
                  и на F Plus го дават .................... пусни си телевизора
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    умен човек е бил дядо ти с богат опит и у село, и у градо ................... сигурен съм, че си седиш на село...
                    Само не разбрах дали позна или прочете какво пише.Настанаха такива времена,че селтаците у градо са повече от нормалните
                    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      какви две седмици??? то след 3 седмици всичко свършва

                      на този отбор е нужно спокойствие и блага дума .................. чичо Пенчо е един от най-добрите в това

                      Любо като вземе да им говори и още повече ще ги комплецира и ще им се вържат джапанките

                      спомням си преди около 20 години когато говедата бяха в подобно положение ..................... бяха на 10-12-то място, а в състава бяха раев, буремиров ли беше буремечков ли, джуджето от варна и т.н. ---- цял национален отбор бяха, а няма резултати ....................... и в онзи тежък за тях момент ги пое Чико Дерменджиев .................. за нула време ги изкара от психологическата дупка в която бяха, но след това Чико постави нереални финансови претенции за да остане и се махна, а на негово място пристигна генерала от велико търново и ги направи няколко пъти шампиони
                      То кат' се обърне каруцата - пътища много.

                      Супен и чичо Митко не са "ударни" тренери от типа Тройчо. На тях им трябва време за резултати, докат' оня изкъртва от раз. Но после го пробиват отвътре и в средносрочен план винаги губи накрая. Те затова го и мразят повечето.

                      Супен не е лош избор за момента, понеже е баланс между чичо Митко или Пламен Марков.

                      Ицу и Барбука сега са заети и не могат да ударят едно рамо.

                      Второ място ми е прогнозата, па ще видим! ( щот' с тия новите тъпаци за акционери форс-мажори са винаги преден план ).
                      ------------------------

                      П.П. По-смешното е, че след Супен обикновено върви Божков - ако е така тогава ще стане смешно с Гелосаното момче от Разград

                      Коментар


                      • Следя го он-лайн
                        Май ще успее да направи пробив за 3:1
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                          Е не е нормално на втора страница !!!
                          Григорчо след малко дали ще вземе мача?
                          Играл съм го над 19,5 гейма
                          къде го дават?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                            Не,че се чувставаш като комплексар ама последния от първата шестица как се чувства.Защо дядо ми казваше по добре по добре пръв ерген на село отколкото последна уроспия у градо
                            умен човек е бил дядо ти с богат опит и у село, и у градо ................... сигурен съм, че си седиш на село...
                            Last edited by polki; 30.04.2015, 18:06.
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Тц ... чичо Пенчо е уморен вече, бря. Нека си кърка по литър водка на вечер, че не се знае докога ще го има. Той неговото си го направи някога.

                              Супен ще им изкара червата от тренировки и ще търчат кат' японски багерчета до 2 седмици.
                              какви две седмици??? то след 3 седмици всичко свършва

                              на този отбор е нужно спокойствие и блага дума .................. чичо Пенчо е един от най-добрите в това

                              Любо като вземе да им говори и още повече ще ги комплецира и ще им се вържат джапанките

                              спомням си преди около 20 години когато говедата бяха в подобно положение ..................... бяха на 10-12-то място, а в състава бяха раев, буремиров ли беше буремечков ли, джуджето от варна и т.н. ---- цял национален отбор бяха, а няма резултати ....................... и в онзи тежък за тях момент ги пое Чико Дерменджиев .................. за нула време ги изкара от психологическата дупка в която бяха, но след това Чико постави нереални финансови претенции за да остане и се махна, а на негово място пристигна генерала от велико търново и ги направи няколко пъти шампиони
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Е не е нормално на втора страница !!!
                                Григорчо след малко дали ще вземе мача?
                                Играл съм го над 19,5 гейма
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X